ورشتاپن رسانه ها را به دامن زدن به آزار و اذیت “مزار کننده” نسبت به خانواده خود متهم می کند | ماکس ورشتاپن

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مکس ورشتاپن پس از جنجال در مورد امتناع وی از پیروی از دستورات تیم در برزیل، حملات شدیدی را علیه رفتار او توسط رسانه ها و پلتفرم های اجتماعی انجام داد. قهرمان جهان رسانه‌ها را متهم کرد که از زمان مسابقه در اینترلاگوس، آنچه را «غیرقابل قبول» و «نفرت‌انگیز» توصیف کرد نسبت به او و خانواده‌اش در کانال‌های اجتماعی دامن زده‌اند.

ورشتاپن قبل از پایان این هفته گرندپری ابوظبی، فینال فصل فرمول یک، گفت که رسانه‌ها آنچه را که در برزیل رخ داده است، درک نکرده‌اند، اما او از ارائه هیچ جزئیاتی از آنچه بین خودش، هم تیمی‌اش سرجیو پرز و تیمش ردبول رخ داده است، خودداری کرد.

ورشتاپن از دستور تیمی در برزیل برای کسب مقام ششم و دو امتیاز اضافی به پرز خودداری کرده بود. پرز در یک نبرد گردن و گردن با چارلز لکلرک فراری برای دومین مسابقه قهرمانی با ردبول است که مشتاق است جایگاه خود را برای کسب اولین یک-دو در قهرمانی رانندگان تضمین کند.

ورشتاپن به خاطر انجام ندادن این کار مورد انتقاد قرار گرفت، اما اصرار داشت که دلایلی برای اقدامات خود دارد، که تصور می‌شود واکنش او به این ادعا است که پرز عمداً در موناکو در اوایل امسال سقوط کرد و مانع از شلیک هلندی به تیرک شد.

با این حال ورشتاپن گزارش اتفاقات برزیل را ناعادلانه رد کرد. بعد از آن مسابقه، در رسانه ها خیلی بد به نظر می رسیدم. آنها تصویر واضحی نداشتند.» آنها نمی‌دانند که من چگونه در تیم کار می‌کنم و تیم از من چه قدردانی می‌کند. بنابراین، همه چیزهایی که خوانده ام بسیار منزجر کننده است.

وی در ادامه نیز آن را غیرمسئولانه محکوم کرد. او افزود: “بسیاری از مردم، آنچه در مورد من می نویسند مضحک است.” “در پایان روز شما با نوشتن این نوع چیزها به همه مشکلاتی که رسانه های اجتماعی دارند کمک می کنید.

آنها شروع به حمله به خانواده من کردند، آنها خواهر و مادرم، دوست دخترم، پدرم و برای من را تهدید می کردند، این خیلی دور از ذهن است، زمانی که شما واقعیت های واقعی را ندارید. و این قطعا باید متوقف شود. اگر با من مشکلی دارید، خوب است، اما دنبال خانواده من نروید، زیرا این غیرقابل قبول است.»

ردبول روز پنج‌شنبه بیانیه‌ای صادر کرد و آنچه را که آنها به عنوان «تهدید به مرگ» و «پست‌های نفرت انگیز» به اعضای تیم و خانواده‌هایشان توصیف کردند، محکوم کرد و گفت که تیم به جای ورشتاپن مقصر بوده است. این جوان 25 ساله اصرار داشت که از اقداماتش سوء تعبیر شده و با او ناعادلانه رفتار شده است. او گفت: “من از این همه مزخرفات کمی خسته شده ام.” “به محض اینکه چیزی منفی وجود دارد، باید برجسته شود. بسیار کسالت آور است که بخشی از همه چیز باشم، وقتی در پایان روز، حتی کار اشتباهی انجام نداده ام.»

دو بار از ورشتاپن خواسته شد تا جنبه خود را از رویدادها بیان کند، اما از انجام این کار خودداری کرد، در عوض ظاهراً پیشنهاد کرد که بدون بینش او این موضوع باید کنار گذاشته می شد.

او گفت: “ما آن را بین تیم و خودم حفظ می کنیم.” شما داستان واقعی را نمی دانید. بنابراین، شما نیازی به نوشتن داستان ندارید.»

تلاش ردبول برای کاهش تنش نیز ممکن است تنها علاقه به اتفاقات رخ داده را تشدید کند. آنها در بیانیه خود گفتند که “مکس فقط در گوشه آخر درخواست برای انصراف از موقعیت بدون ارسال تمام اطلاعات لازم مطلع شد.” با این حال، تصاویر داخل هواپیما نشان می‌دهد که ابتدا از او خواسته شد تا پرز را در پیچ چهار و سپس سه بار دیگر در کرنر پایانی راه دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ایالات متحده منتظر “پاسخ جدی” روسیه در مورد پیشنهاد انتشار بریتنی گرینر است | روسیه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک دیپلمات ارشد آمریکایی گفت …