وکیل بنجامین مندی می گوید اقدامات «اخلاقی مشکوک» او را به تجاوز جنسی تبدیل نمی کند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وکیل بنجامین مندی گفت که اگر فوتبالیست منچسترسیتی آنجا بود، نمی‌خواهد دخترش به یک مهمانی برود، اما اصرار داشت که این بدان معنا نیست که او یک متجاوز به عنف یا یک آرایشگر به سبک جیمی ساویل است.

النور لاوز کی سی به هیئت منصفه در دادگاه تجاوز جنسی مندی گفت که این مرد 28 ساله مرتباً در مهمانی های عمارت چشایر با “زنانی که از آدام نمی شناخت” رابطه جنسی محافظت نشده داشته است. اما او تاکید کرد که داشتن رابطه جنسی با چندین زن بدون کاندوم “جنایت آمیز” نیست.

لاولز می‌گوید: «او مانند جیمی ساویل نبود که جنبه‌های تاریک را نظافت می‌کرد و پنهان می‌کرد». او گفت که فوتبالیست هیچ تلاشی برای پنهان کردن زندگی جنسی بسیار فعال خود نکرد و در نتیجه مرتکب “اشتباهات تاریخی، اشتباهاتی که از نظر اخلاقی مشکوک هستند” از طریق آنچه او به عنوان رفتار “لذت طلبانه” خود توصیف کرد، مرتکب شد.

اما او گفت: «او متهم به بی‌رحمی در مورد احساسات نیست، او متهم به مستقیم بودن، رابطه جنسی با تعدادی از زنان مختلف نیست، گاهی اوقات با زن دیگری در مقابل آنها می‌رود. همه رفتارهای واقعاً بی فکرانه.

لاولز در سخنرانی پایانی خود در روز پنجشنبه گفت که متهمان مندی «زنان بزرگسال واقعی زندگی واقعی را انتخاب می کنند» تا پس از شبانه روز به عمارت او بازگردند.

او گفت: آنها زنانی بودند که برای نوشیدن و رقصیدن به کلوپ های شبانه منچستر می رفتند و “می خواهند با فردی مانند آقای مندی ملاقات کنند، علیرغم اینکه شاید نمی خواستند اعتراف کنند”. او گفت که آنها “یک پاشیدن … غبار ستاره ای” می خواستند.

او به دادگاه یادآوری کرد که هفت زن در دادگاه حاضر شدند تا مندی را به تجاوز جنسی یا تلاش برای تجاوز به آنها متهم کنند. همه اتهامات مربوط به یک زن چند هفته پس از محاکمه پس از انتشار ویدئویی از داشتن “رابطه جنسی مشتاقانه و آشکارا توافقی” با دوست مندی و “تعیین کننده”، لوئیس ساها ماتوری، حذف شد. این ویدئو یک هفته پس از شبی که او ادعا کرده بود مندی و ماتری به او تجاوز کرده اند گرفته شده است.

لاولز گفت: “واقعیت، همانطور که دیدید، این است که مردم ادعاهای نادرست را … به شیوه ای واقعا قانع کننده مطرح می کنند.”

او به دنبال این بود که ایده مطرح شده توسط دادستان در آغاز محاکمه مبنی بر اینکه زنان در عمارت دردار مندی، معروف به اسپینی، به دام افتاده اند، که گاهی اوقات برخلاف میل خود در “اتاق های وحشت” محبوس شده اند را از بین ببرد.

او گفت: «این خانه وحشت نبود، زنانی که عمداً در اتاق‌های وحشت حبس می‌شدند و نمی‌توانستند بیرون بیایند یا خارج شوند. او گفت که جزئیاتی که ممکن است در ابتدا “شوم” به نظر می رسید، توضیحات کاملاً منطقی داشتند.

تعدادی از زنان گفتند که فکر می‌کردند در اتاق‌هایی در خانه مندی حبس شده‌اند، زیرا گفته می‌شود او به آنها تجاوز کرده است.

پیش از این در دادگاه، جودی دیکین، کارمند منچسترسیتی، گفت که پس از کشف تعدادی جعبه خالی ساعت رولکس و کارتیه در اتاق خوابش پس از یک مهمانی، ترتیبی داد که قفل‌های خاصی روی درهای اتاق خواب و اتاق کارش نصب شود.

او گفت: “من می خواستم [the lock] آنجا باشد تا کمی پناهگاه داشته باشد، مردم را قفل کند، و این پناهگاه امن او بود. یک عملکرد تشخیص اثر انگشت وجود داشت، اما هرگز راه‌اندازی نشد، زیرا صادقانه بگویم، من نمی‌دانستم چگونه این کار را انجام دهم. ما یک کد برای او تعیین کردیم.»

در سخنرانی پایانی خود، دادستان تیموتی کری کی‌سی از هیئت منصفه خواست تصور کنند که آیا می‌خواهند «دختر، خواهرزاده یا همخانه‌شان» در سال‌های آینده برای یک مهمانی بعد از آن به خانه مندی برگردد.

لاولز در سخنرانی خود اذعان کرد: «مطمئناً نمی‌خواهم دخترم به چنین مهمانی‌هایی برود و اگر آقای مندی آنجا بود».

اما او پیشنهاد کرد که چنین احساساتی به این مورد بی ربط است: «البته، می توان امیدوار بود که فرزندان ما، وقتی بزرگ شدند، تصمیم بگیرند که فقط در یک رابطه عاشقانه می خواهند رابطه جنسی داشته باشند، و هرگز نخواهند به یک مهمانی در اسپینی

«البته، این ممکن است دنیای ایده‌آل باشد، اما دنیای واقعی این است که زنانی که به این مهمانی‌ها می‌روند، می‌خواستند در آنجا حضور داشته باشند و انتخاب‌هایی برای بزرگسالان انجام می‌دهند – انتخاب‌هایی که شاید گاهی اوقات حتی بلافاصله بعد از آن پشیمان شده باشند.»

مندی هفت اتهام تجاوز جنسی، یک اتهام اقدام به تجاوز جنسی و یک اتهام تجاوز جنسی علیه شش زن را رد کرده است. متوری، 41 ساله، از اکلس، سالفورد، شش مورد تجاوز جنسی و سه مورد تجاوز جنسی مربوط به هفت زن جوان را رد می کند.

محاکمه ادامه دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …