آیا حمایت قبوض انرژی در بیانیه پاییز به اندازه کافی سخاوتمندانه است؟ | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

صدراعظم جرمی هانت بسیاری از اعتبار نامه های دلسوزانه خود را در بیانیه پاییز امروز بیان کرد، اما اکثریت قریب به اتفاق خانوارها شاهد افزایش 900 پوندی قبض انرژی در سال آینده خواهند بود و این امر به صورت حساب هایی که خیریه ها هشدار داده اند در حال حاضر غیرقابل استطاعت است، اضافه می کند.

ضمانت قیمت انرژی دولت (EPG)، که قبض های انرژی معمولی را تا آوریل 2500 پوند محدود می کند، برای یک سال دیگر تمدید می شود. با این حال در آن زمان سقف بر اساس میانگین استفاده به 3000 پوند افزایش خواهد یافت. هانت گفت که با توجه به اینکه قیمت انرژی در سال آینده بالا خواهد ماند، هانت گفت که این مداخله به طور متوسط ​​500 پوند صرفه جویی می کند.

بر اساس برآوردهای بیشتر تحلیلگران، بدون حمایت مستمر دولت، انتظار می رفت میانگین صورت حساب ها به 3740 پوند در سال افزایش یابد. میانگین صورتحساب های 3000 پوندی دو برابر قبل از وقوع بحران انرژی خواهد بود.

هانت همچنین 900 پوند اضافی برای خانوارها در تمام مزایای آزمایش شده، 300 پوند برای بازنشستگان و 150 پوند برای افراد دارای مزایای از کارافتادگی اعلام کرد. همچنین یک میلیارد پوند اضافی به شوراها برای کمک به کسانی که “در غیر این صورت ممکن است از راه برسند” داده خواهد شد.

با این حال، این اعلامیه فاجعه بالقوه را برای کسانی که درآمدشان درست بالاتر از نقطه ای است که در آن مستحق دریافت مزایا هستند، بیان می کند. برای زمستان امسال، آنها و سایرین 400 پوند از طریق طرح حمایت از قبوض انرژی که در ابتدا توسط صدراعظم وقت ریشی سوناک اعلام شده بود، دریافت کردند.

زمستان آینده، این پرداخت تکرار نخواهد شد. وقتی این با افزایش سقف قیمت ترکیب شود، خانوارهای متوسط ​​سالانه 900 پوند بیشتر برای گرم کردن و روشن کردن خانه‌های خود پرداخت می‌کنند – علاوه بر هزینه‌های بالاتر وام مسکن و با وجود تورم مواد غذایی که در حال حاضر به 17 درصد رسیده است. .

خانواده‌های بزرگ‌تر و پرمصرف‌تر، سالانه 1500 پوند بدتر خواهند بود، که نشان می‌دهد هانت ممکن است سال آینده مجبور شود دوباره در این زمان مداخله کند.

ربکا مک‌دونالد، در موسسه خیریه ضد فقر بنیاد جوزف راونتری، گفت که تعداد فزاینده‌ای از خانوارها در حال حاضر از قبض انرژی خود عقب مانده‌اند و «بدون نیازهای ضروری می‌روند».

استفاده از پرداخت‌های یک‌باره برای کمک به هزینه‌های زندگی ممکن است برخی از فاجعه‌های آینده را کاهش دهد، اما کسانی که به سختی واجد شرایط نیستند، ضربه سختی خواهند دید. این زمستان و بعد از آن هنوز هم یک مسیر با مانع ترسناک خواهد بود، فقط برای تأمین مایحتاج ضروری.»

Rocio Concha، کدام؟ مدیر سیاست و حمایت، گفت که حمایت بیشتر از آسیب پذیرترین افراد از نظر مالی و تمدید ضمانت قیمت انرژی، تسکین بسیار مورد نیاز را به همراه خواهد داشت، اما ممکن است هنوز کافی نباشد.

او گفت: «فقط آنهایی نیستند که درآمد پایین‌تری دارند، برای پرداخت صورت‌حساب‌های بالاتر تلاش می‌کنند – برای مثال، افرادی با درآمد متوسط ​​پایین‌تر که حمایت اضافی را از دست می‌دهند، باید نزدیک به 1000 پوند اضافی برای پوشش هزینه‌های انرژی خود پیدا کنند.» .

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چین برای جلوگیری از اعتراضات علیه کووید صفر و واکسینه کردن افراد مسن حرکت می کند | چین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلیس در چین برای خنثی …