بابیلون رشد درآمدی را در میان تقسیم معکوس سهم و درآمدهای دیجیتالی بیشتر گزارش می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت سلامت دیجیتال چندملیتی بابیلون گزارش داد که درآمد سه ماهه سوم خود به 288.9 میلیون دلار افزایش یافته است که 3.9 برابر سال به سال افزایش یافته است، به لطف افزایش کسب و کار مراقبت مبتنی بر ارزش خود که عمدتاً ناشی از رشد عضویت Medicare است.

بابیلون زیان 89.9 میلیون دلاری را برای این دوره در مقایسه با زیان 66 میلیون دلاری در سه ماهه سوم 2021 گزارش کرد.سود قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک (EBITDA) در مجموع 54.3 میلیون دلار زیان در مقایسه با زیان 47.5 میلیون دلاری در مدت مشابه سال گذشته داشته است.

در ماه اکتبر، Babylon برنامه های خود را برای فروش تجارت انجمن پزشکان مستقل خود، Meritage Medical Network، در کالیفرنیا اعلام کرد تا بر قراردادهای دیجیتال اول تمرکز کند. این شرکت گفت که درآمد حاصل از فروش برای تامین مالی شرکت از طریق سودآوری کافی است.

گزارش سود یک روز پس از اعلام این شرکت منتشر می شود با انشعاب معکوس 1 به 25 سهام از سهام عادی کلاس A خود که از 15 دسامبر شروع می شود، ادامه دهید. این سهام بر اساس تقسیم بندی تعدیل شده معامله می شود که بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) در 16 دسامبر باز شود، با ارزش اسمی هر سهم به 0.0001 دلار تغییر کرد.

هدف تقسیم معکوس به افزایش قیمت سهام بابل برای جلوگیری از خروج آن از بورس. پس از تقسیم، سهام منتشر شده و موجود در کلاس A از 620 میلیون به حدود 24.8 میلیون سهم کاهش می یابد.


مستقر در مینیاپولیس گروه سلامت Bright گزارش داد 1.6 میلیارد دلار درآمد برای سه ماهه سوم 2022، افزایش 51.3 درصدی نسبت به سه ماهه سال قبل، اما با ضرر خالص GAAP 259.4 میلیون دلار.

نسبت هزینه‌های پزشکی شرکت، معیاری که بیمه‌گران برای اندازه‌گیری هزینه‌های پزشکی به عنوان درصدی از درآمد حق بیمه استفاده می‌کنند، 90.6 درصد بود، که نسبت به سال قبل 103 درصد در سه ماهه سوم 2021 بهبود یافته بود.

Bright Health اخیراً اعلام کرده است که دیگر برنامه های سلامت فردی و خانوادگی را از طریق فناوری بیمه خود ارائه نمی دهد Bright HealthCare در سال آینده، و اینکه محصولات Medicare Advantage را در خارج از کالیفرنیا کاهش می دهد.


شرکت درمانی مبتنی بر بازی های ویدیویی Akili، سازنده EndeavorRx، یک درمان بازی ویدیویی تایید شده توسط FDA برای کودکان مبتلا به ADHD، درآمد سه ماهه سوم از EndeavorRx را 82000 دلار در مقایسه با 155000 دلار در سه ماهه سوم 2021 گزارش کرد.

شرکت مستقر در بوستون و کالیفرنیا معامله در نزدک را در ماه آگوست، پس از تکمیل ادغام با شرکت سهامی خاص Social Capital Suvretta Holdings Corp آغاز کرد. این معامله قبل از پرداخت هزینه های تراکنش و هزینه های مشاوره، 164 میلیون دلار به همراه داشت.

فقدان درآمد از EndeavorRx انتظار می رفت زیرا شرکت در ماه آگوست خاطرنشان کرد که وجوه حاصل از ادغام آن حداقل دو سال از عملیات بدون هیچ درآمدی از EndeavorRx پشتیبانی می کند.

در درآمد سه ماهه سوم خود، Akili گزارش می دهد که 156.4 میلیون دلار پول نقد، سرمایه گذاری کوتاه مدت و معادل نقدی دارد، در مقایسه با 45.6 میلیون دلار در پایان سه ماهه دوم، که شرکت می گوید برای تأمین مالی عملیات خود تا اواسط سال 2024 کافی است.

شرکت درمانی متمرکز بر ADHD درآمد خالص GAAP 53.2 میلیون دلار در مقایسه با ضرر خالص 22.5 میلیون دلار در سه ماهه دوم 2022 ثبت کرد.

“ما در این سه ماهه به دو نقطه عطف مهم در مسیر خود برای آوردن درمان های دیجیتال به جریان اصلی پزشکی دست یافتیم – ما تجارت در نزدک را شروع کردیم و برای حمایت از عرضه اولین محصول خود و پیشرفت خط لوله خود، سرمایه جمع آوری کردیم، و از قبل از راه اندازی به راه اندازی EndeavorRx منتقل شدیم. ادی مارتوچی، مدیرعامل Akili در بیانیه‌ای گفت. “آکیلی با یک پایه محکم و تیم مجرب در محل، موقعیت خوبی برای پیشبرد دیدگاه ما در مورد تبدیل شدن به بخشی از مراقبت های پزشکی معمول برای کودکان مبتلا به ADHD دارد.”


شرکت بیمه سلامت مبتنی بر فناوری در نیویورک Oscar Health نتایج مالی سه ماهه سوم خود را با مجموع درآمد 978.4 میلیون دلاری با ضرر خالص 193.5 میلیون دلاری اعلام کرد.

اسکار سلامت همچنین اعلام کرد که قصد دارد بازار مزیت مدیکر را ترک کند تا بر روی برنامه‌های قانون مراقبت مقرون به صرفه تمرکز کند، در طی سه ماهه سوم درآمد خود. مدیر عامل و بنیانگذار این شرکت ماریو شلوسر گفت که ارائه دهنده در نهایت به بازار MA بازمی گردد، اما راه برای انجام این کار از طریق مشارکت بود.

شلوسر همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت به دنبال چگونگی فروش + Oscar، پلتفرم پشته فناوری خود، به روشی کارآمدتر و مؤثرتر با اشخاص ثالث است.

ماریو شلوسر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران اسکار در بیانیه‌ای گفت: «در حالی که به سال 2023 نگاه می‌کنیم، معتقدیم برای دستیابی به هدف سودآوری خود برای InsureCo در موقعیت خوبی قرار داریم و بر افزایش مداوم حاشیه سود در سراسر تجارت متمرکز شده‌ایم.» با اهرم مثبتی که در تجارت خود می بینیم، اکنون سودآوری کل شرکت را در سال 2024 هدف قرار داده ایم، یک سال زودتر از آنچه قبلاً انتظار می رفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جلسه توجیهی جام جهانی 2022: ایران و آمریکا به آتش می روند | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، واقعه اصلی هر چند باورنکردنی به …