معبد جدید هندو در دبی: جشن مشارکت هند با امارات

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

هنگامی که معبد هندو در دبی اخیراً درهای خود را باز کرد، به سرعت تبدیل به یک مرکز معنوی برای همه ادیان شد و چهره های بسیاری از الوهیت را در خود جای داد. معبد معاصر 16 خدا و همچنین کتاب مقدس سیک گورو گرانت صاحب را در خود جای داده است.

از جمله مهمانان رسمی افتتاحیه در دبی، سانجی سودیر، سفیر هند در امارات متحده عربی بود.

“[It’s] یک پیشرفت جدید فوق العاده آقای سودیر به یورونیوز گفت: افتتاح این معبد جدید در دبی برای جامعه هندی بسیار مهم است.

«به ویژه این معبد، [is] چنین معبد زیبایی شناسی زیبایی که به خودی خود یک اثر هنری است.»

سونجی سودیر به مدت یک سال سفیر هند در امارات بوده است و در زمان مسئولیت خود شاهد امضای توافقنامه مشارکت جامع بین دو کشور بوده است.

او به یورونیوز گفت: «برای هند، این اولین CEPA است که در ده سال گذشته امضا کردیم.

رهبران ما همچنین سند چشم انداز را منتشر کردند… نقشه راهی برای آینده در مورد اینکه چگونه می خواهند این رابطه پیشرفت کند.

این چشم انداز شامل انرژی های تجدیدپذیر، فین تک، سلامت، همکاری و همکاری امنیت انرژی در عرصه سرمایه گذاری است.

منابع مالی زیادی از امارات متحده عربی به استارت‌آپ‌های هندی اختصاص یافته است و امروز ما حدود 107 یونیکورن (شرکت‌های تازه تاسیس خصوصی به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار) در هند داریم. Sunjay Sudhir فاش کرد که بسیاری از این تک شاخ ها توسط امارات تامین مالی می شوند.

“بنابراین [the] امارات متحده عربی و هند هر دو احساس می‌کنند که این اعتقاد قوی است که هر دو جزء لاینفک آینده یکدیگر هستند و بنابراین کشورها به خوبی روی هم کلیک می‌کنند. مردم نیز با هم کلیک می کنند.» او افزود.

حرفه سانجی سودیر حدود 30 سال پیش در مصر آغاز شد، جایی که او آموزش زبان عربی را انجام داد و پس از آن پست دیگری به سوریه و دهلی بازگشت.

پس از آن به سریلانکا و سپس ژنو رفت. پس از آن سیدنی سفیر در مالدیو و اکنون امارات شد.

او اظهار داشت: «این کاملاً متقاطع جهان و نقش‌های بسیار متفاوت است، اما در عین حال، برای من بسیار غنی‌کننده، بسیار بسیار غنی‌کننده است، زیرا بوم نقاشی بسیار گسترده و رنگارنگ بوده است».

فقط بعد از آمدن بود [to the UAE] و به عنوان بخشی از این رابطه و مسئولیت اداره روابط به عنوان سفیر هند به من سپرده شد، که متوجه شدم کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد، زیرا همه در اینجا بسیار باز هستند، چه در اینجا و چه در هند.”

“خیلی اتفاق می افتد. و من متوجه می شوم که آسمان در اینجا حد است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شبکه ملی طرح های شروع طرح زمستانی اضطراری را لغو کرد | صنعت انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، اپراتور شبکه برق بریتانیا برنامه‌های …