بهترین ناوگان رو به جلو: هفت نکته که باید هنگام انتخاب خودروی شرکت بعدی خود در نظر بگیرید | رانندگی تجاری، راه دیگری

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

از بودجه بندی گرفته تا انتشار گازهای گلخانه ای و بهره وری مالیاتی، وقتی به دنبال خودروی شرکتی عالی خود هستید، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. استفان بریرز، سردبیر Fleet News انجیل صنعتی، مهمترین چیزهایی را که باید قبل از امضای روی خط نقطه چین در نظر داشته باشید، توضیح می دهد.

هدف محور
اولین کاری که باید قبل از تصمیم گیری در مورد خودروی شرکتی انجام دهید این است که یک سوال ساده از خود بپرسید: واقعاً چه کاری باید انجام دهید؟

برایرز می گوید: «چند چیزهایی وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری در نظر بگیرید. «اگر از آن برای شغل خود استفاده می کنید، ماشین چگونه برای حرفه شما کار خواهد کرد، اما همچنین چگونه با نیازهای سبک زندگی شما مطابقت دارد؟ اگر خانواده دارید، باید اندازه مورد نیاز را در نظر بگیرید. اگر ترجیحی برای عملکرد دارید، باید در مورد آن نیز فکر کنید، همچنین به کیفیت داخلی و نوع سوخت فکر کنید – آیا نوع مسافت پیموده شده شما با یک وسیله نقلیه الکتریکی مطابقت دارد.

با توجه به اینکه اکثر شرکت‌ها هر سه یا چهار سال یک بار خودروی خود را تعویض می‌کنند، بریرز همچنین به اهمیت برنامه‌ریزی رو به جلو اشاره می‌کند: «به این فکر کنید که چگونه شرایط شخصی شما ممکن است در آن دوره زمانی تغییر کند، نه اینکه صرفاً چیزی را انتخاب کنید که ممکن است امروز مناسب شما باشد.»

خرج کنید و پس انداز کنید
نکته مهم بعدی البته بودجه است. هزینه کار کردن با ماشین چقدر است؟

بریرز می‌گوید: «از دیدگاه خودروهای شرکتی، دو عنصر اصلی در این امر وجود دارد. «در ابتدا مالیات بر مزایا (BiK) وجود دارد، که مبلغی است که برای استفاده خصوصی از خودرو بر اساس انتشار CO2 می پردازید. اگر به ماشین‌های بنزینی و دیزلی با بهترین عملکرد نگاه می‌کردید، در بهترین حالت، رقم BiK در محدوده 20% متوسط ​​است، در حالی که خودروهای الکتریکی در حال حاضر 2% BiK هستند. این می تواند تفاوت بین پرداخت چند صد پوند در سال برای یک خودروی برقی باکیفیت، مانند CUPRA Born، و چندین هزار پوند برای یک خودروی دیزلی متوسط ​​باشد.

دومین عنصر اصلی هزینه، بودجه سوخت شما است. هنوز هم شارژ یک خودروی برقی در خانه ارزان تر از پرداخت قیمت پمپ بنزین یا گازوئیل است. بریرز می گوید: «در حالی که مسافت پیموده شده تجاری را بازپرداخت می کنید، در نظر بگیرید که چند مایل خصوصی در سال سفر می کنید. سپس می‌توانید در انتخاب یک وسیله نقلیه الکتریکی صرفه‌جویی کنید.»

دوچرخه سواری از کنار CUPRA Born رد می شود
از آلودگی کمتر شهری گرفته تا فناوری ایمنی پیشرفته، مزایای یک خودروی الکتریکی CUPRA Born بسیار زیاد است.

تخته سنگ تمیز
با توجه به اینکه بحران آب و هوا در کانون توجه افراد و شرکت ها قرار گرفته است، موضوع انتشار گازهای گلخانه ای به طور فزاینده ای غالب شده است. چشم‌انداز پس از همه‌گیری، با هیبریدی که اینجا کار می‌کند، به این معنی است که مردم کمتر رانندگی می‌کنند و بیشتر به آلودگی در سطح محلی فکر می‌کنند.

بریرز می‌گوید: «مردم بیشتر و بیشتری خودروهای هیبریدی و برقی پلاگین را از منظر آلودگی انتخاب می‌کنند. ارقام ثبت‌نام نشان می‌دهد که خودروهای الکتریکی رشد زیادی را تجربه می‌کنند. بسیاری از شرکت های بزرگتر به سرعت در حال انتقال به سمت خودروهای الکتریکی هستند. بسیاری از آنها تا 2025 مهلت دارند تا همه چیز را به برق منتقل کنند.

خودروهای برقی خالص مانند CUPRA Born نیز دارای عنصری از آینده نگری هستند که خودروهای دیزلی و بنزینی فعلی فاقد آن هستند.

برایرز می‌گوید: «می‌توانید انتظار داشته باشید که مناطق هوای پاک، مانند آکسفورد، به مناطقی با انتشار صفر تبدیل شوند. و اکنون تعدادی شهر دیگر وجود دارند که به مناطق صفر آلاینده نگاه می کنند. بنابراین، اگر می‌توانید یک خودروی الکتریکی انتخاب کنید، حداقل می‌دانید که می‌توانید در هر نقطه‌ای به همه جا بروید. و اگر این قانون در دو یا سه سال آینده سخت‌تر شود، خوب خواهید بود.»

سفر امن
اکثر خودروهای جدید مجموعه‌ای از فناوری‌های پیشرفته ایمنی و کمک‌های راننده را ارائه می‌کنند، اما ارزش بررسی این را دارد که چه مقدار از این تجهیزات به صورت استاندارد در خودروی شرکت جدید شما وجود دارد. در حالی که بسیاری از جدیدترین مدل‌ها، مانند CUPRA Born، دارای سطوح قابل توجهی از کیت ایمنی استاندارد هستند، بسیاری از مدل‌های دیگر ویژگی‌هایی مانند جلوگیری از تصادف، کمک حفظ بین خطوط و هشدار خواب آلودگی را تنها به عنوان گزینه‌های پرهزینه ارائه می‌دهند.

مادر و دختر در حال خرید ماشین در نمایندگی خودرو
اطمینان حاصل کنید که نحوه مطابقت ماشین شرکت شما با نیازهای سبک زندگی شما را در نظر بگیرید. عکس: FG Trade/Getty Images

بریرز می‌گوید: «فناوری ایمنی همیشه در حال افزایش است، بنابراین بهترین کار این است که جدیدترین سیستم‌های کمک راننده را در داخل خود داشته باشید. “شما باید ببینید چه فناوری ایمنی به عنوان استاندارد یا به عنوان گزینه موجود است. به خودروهایی نگاه کنید که طبق برنامه عملکرد ایمنی خودرو Euro NCAP دارای رتبه پنج ستاره هستند.

ارتباط درست
اتصال یک عامل مهم و فزاینده در انتخاب خودروی شرکتی است، به خصوص برای حرفه ای هایی که در حال حرکت هستند، که بهره وری برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین، ضروری است که هر ماشینی که انتخاب می‌کنید، در آن قسمت از بهترین، جدیدترین و شهودی‌ترین فناوری‌ها استفاده کند.

بریرز می‌گوید: «برای بسیاری از رانندگان، در هنگام انتخاب خودرو، حفظ ارتباط مهم‌ترین نکته است. گزینه‌هایی که با صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی دارید، اتصال تلفن خود برای دسترسی به برنامه‌ها، باز کردن اطلاعات مربوط به برنامه‌ریزی مسیر یا پارکینگ یا آب‌وهوای اطراف بسیار مهم هستند.

ستون حمایت
اگر از اتومبیل خود عمدتاً برای تجارت استفاده می کنید، باید اطمینان حاصل کنید که هر گونه مشکل در وسیله نقلیه می تواند در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود.

بریرز می‌گوید: «سطح خدماتی که دریافت می‌کنید می‌تواند در فرنچایزهای مختلف بسیار متفاوت باشد. “شما باید یک رابطه قوی با فروشنده محلی خود داشته باشید، فروشنده ای که تعمیرات ناوگان را در اولویت قرار می دهد، بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید، خودرو خود را در سریع ترین زمان ممکن به جاده بازگردانید.”

Briers پیشنهاد می کند قبل از اینکه به یک خودروی خاص متعهد شوید، از مدیر ناوگان خود در مورد امتیازهای حمایتی مشاوره بگیرید.

ارزش صبر کردن را دارد؟
با توجه به اینکه زنجیره‌های تامین جهانی تحت فشار بی‌سابقه‌ای از زمان همه‌گیری قرار دارند، یک عامل جدید و مهم در انتخاب خودروی شرکتی، موضوع زمان تحویل است.

برایرز می‌گوید: «این موضوع در چند سال گذشته به یک مسئله بزرگ تبدیل شده است و مطمئناً برای 18 تا 24 ماه آینده نیز همینطور باقی خواهد ماند. کمبود شدید وسایل نقلیه موجود به دلیل کمبود نیمه هادی ها و سایر اجزای کلیدی وجود دارد – شما مدل هایی دارید که اکنون در لیست سفارشات قرار دارند و 12 تا 18 ماه آینده در دسترس هستند. بنابراین، شما واقعاً باید تصمیم بگیرید که چه مدت برای دریافت خودروی شرکت بعدی خود آماده هستید.

خوشبختانه، چنین زمان‌های تحویل طولانی برای محدوده CUPRA اعمال نمی‌شود، برای مثال Born معمولاً در عرض شش تا نه ماه در دسترس است.

مطمئن شوید که خودروی شرکت بعدی شما تمام کادرهای درست را علامت زده است: از وب‌سایت CUPRA برای کسب و کار بازدید کنید و طیف وسیعی را از جمله Born تمام الکتریکی جدید – خودرویی که هیجان را به تجارت بازمی‌گرداند، کاوش کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …