میک شوماخر قول داد که پس از از دست دادن کرسی هاس، به شک کنندگان ثابت کند که اشتباه می کنند | فرمول یک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

میک شوماخر پس از از دست دادن صندلی خود در هاس برای فصل 2023 فرمول یک به نیکو هلکنبرگ، متعهد شده است که “به شک کنندگان ثابت کند که اشتباه می کنند”.

قهرمان فرمول دو در سال 2020 که به پایان دومین فصل خود در فرمول 1 می رسد، در این فصل تصادفات پرهزینه ای داشت اما اولین امتیاز خود را به دست آورد و در رده بندی قهرمانی رانندگان شانزدهم است.

شوماخر در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «گاهی اوقات پر از دست‌انداز بود، اما من پیوسته پیشرفت کردم، چیزهای زیادی یاد گرفتم و اکنون مطمئناً می‌دانم که شایسته حضور در فرمول یک هستم. «موضوع برای من چیزی جز بسته است. شکست‌ها فقط شما را قوی‌تر می‌کنند. آتش من برای فرمول یک می سوزد و سخت می جنگم تا به شبکه اصلی برگردم. PTW”

او بعداً در ابوظبی توضیح داد که PTW مخفف عبارت “اثبات کنید اشتباه می کنند” است. “PTW، این همان چیزی است که من گفته ام [for the] در بیشتر بخش های امسال،» او گفت. من فقط می خواهم این را بگویم زیرا فکر می کنم می خواهم به همه کسانی که به من اعتقاد ندارند ثابت کنم که اشتباه می کنند، زیرا می دانم چه کاری می توانم انجام دهم. من این را در رده های نوجوانان ثابت کرده ام و دلیلی نمی بینم که نتوانم این کار را انجام دهم.”

هفته گذشته، توتو وولف، مدیر تیم مرسدس، گفت که شوماخر می‌تواند به عنوان راننده ذخیره در تیم انتخاب شود و خاطرنشان کرد که “اگر صندلی مسابقه را نگیرد، این گزینه را در نظر خواهد گرفت.”

این بازیکن 23 ساله اصرار داشت که هنوز در حال بررسی تمام گزینه های خود برای آینده است، زیرا صندلی های فرمول 1 از قبل برای سال 2023 تعیین شده است. . “این که آیا این به عنوان یک ذخیره است، اگر این باعث رانندگی است، باید مورد بحث و تجزیه و تحلیل قرار گیرد. من افرادی را در اطراف خود دارم که به آنها اعتماد دارم و با آنها مشورت خواهم کرد و امیدوارم به زودی اخباری را منتشر کنم.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

هاس با هولکنبرگ کهنه کار 35 ساله، که 181 مسابقه فرمول 1 را بدون یک بار روی سکوی قهرمانی آغاز کرده است، به جای جوانی، تجربه را انتخاب کرد و به کوین مگنوسن راننده دانمارکی 30 ساله در ترکیب پیوست.

هولکنبرگ در بیانیه تیمی قبل از مسابقه بزرگ ابوظبی در پایان فصل یکشنبه گفت: «احساس می‌کنم واقعاً هرگز فرمول یک را ترک نکرده‌ام». “من هیجان زده هستم که این فرصت را دارم که دوباره کاری را که دوست دارم انجام دهم… ما کار در پیش رو داریم تا بتوانیم با تمام تیم های دیگر در خط هافبک رقابت کنیم و نمی توانم منتظر بمانم تا دوباره به آن نبرد بپیوندم.”

هلکنبرگ که در سال 2015 با پورشه قهرمان مسابقات 24 ساعته لمان شد، آخرین بار در سال 2019 با رنو به صورت تمام وقت در فرمول یک شرکت کرد و هفته آینده در یاس مارینا با هاس تست خواهد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارشناس دولتی آب و هوا می گوید: طرح معدن زغال سنگ کامبریا “گامی به عقب” است | زغال سنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، قهرمان آب و هوای دولت …