ده سال پس از Butt Fumble، جت های نیویورک بالاخره ممکن است قابل احترام باشند | نیویورک جتز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیاو دهمین سالگرد بازی Butt Fumble سه‌شنبه آینده فرا می‌رسد، اما جت‌های نیویورک احتمالاً آن روز را جشن نمی‌گیرند، زیرا آن بازی غم‌انگیز به طور نمادین آنها را روی توش‌هایشان کاشته است. جت ها از آن زمان تاکنون 57 بازی از 160 بازی را با هفت فصل 10 باخت و بدون حضور در پلی آف پیروز شده اند.

اما دوباره نگاه کن شش مورد از این پیروزی‌ها امسال، تنها در 9 بازی به دست آمده است، و جت‌ها خود را در یک نیمه بازی از جایگاه اول AFC شرق می‌بینند – و با بوفالو بیل‌ها که جت‌ها در آخرین بازی‌شان شکست دادند و بسیاری آن را شکست دادند، برابری کردند. از کالیبر سوپر بول باشد.

جت ها این کار را با جو ویلی نامات در کوارتربک انجام نمی دهند. هنگامی که آنها زک ویلسون، کوارتربک BYU را با دومین انتخاب کلی در درفت 2021 انتخاب کردند، طرفداران و کارشناسان (و نه فقط در نیویورک) تعجب کردند که چرا از تری لنس، جاستین فیلدز عبور کردند. و مک جونز.

از بین 32 بازیکن کوارتربک NFL با 1000 یاردی پاس، ویلسون در رتبه 31 پاسور قرار دارد. فیلدز، در عین حال، در دو بازی اخیر خود 325 یاردی رانده است و به نظر می رسد مانند یک سلاح تهاجمی قوی است. اما جت ها نیازی به ویلسون ندارند تا چیزی را به چیزی تبدیل کند. در حال حاضر، آنها فقط باید ببینند که او کوارتربکی است که در پیروزی شوکه کننده خود بر بیلز در اوایل ماه جاری تا حد زیادی بدون اشتباه باقی ماند، به جای کسی که در پایان سه بار در یک عملکرد غم انگیز مقابل نیوانگلند پاتریوتز متوقف شد. ماه اکتبر

کانر مک گاورن، مرکز جت، دوشنبه گفت: «زک هر کاری را که برای پیروزی لازم است انجام خواهد داد.

از آنجایی که میامی دلفین ها (7-3) این هفته خداحافظی دارند، جت ها می توانند با شکست دادن پاتریوت ها در جاده به رتبه اول صعود کنند. ممکن است به یاد داشته باشید که پاتریوت ها در 22 نوامبر 2012 حریف جت ها بودند – یک روز شکرگزاری مرطوب که باعث ایجاد Butt Fumble شد. ضربه زدن به لب به لب زمانی رخ داد که مارک سانچز، کوارتر بک جت، فقط برای لیز خوردن، به تکاپو افتاد، و سرش به قسمت عقبی 305 پوندی گارد تهاجمی براندون مور برخورد کرد. سانچز لگدمال کرد، میهن پرستان توپ شل را جمع کردند و آن را برای یک TD تحقیرآمیز و کشنده بازی کردند.

پیروزی جت ها در جاده یکشنبه بر بیل بلیچیک و میهن پرستان به دلایل مهم تری بسیار خوشمزه خواهد بود تا صرفاً یک گام دیگر از دوران Butt Fumble Epoch به سمت احترام NFL. عامل انتقام: پت ها در آن بازی اکتبر جت ها را شکست دادند که پس از آن ویلسون توسط رسانه های نیویورکی مورد انتقاد قرار گرفت (یکی از انتقادات اصلی به ویلسون این است که او پرتاب های سبک پاتریک ماومز را امتحان می کند اما جایی نزدیک به دفاع کانزاس سیتی چیفز ندارد. توانایی ها).

اما امسال نیز تقریباً چیزی از جت ها انتظار نمی رفت. آنها توسط NFL.com در رتبه 25 و توسط ESPN در بین 32 تیم NFL در رتبه بندی پیش فصل 2022 رتبه 30 را کسب کردند. جانشینان آنها در استادیوم MetLife، غول های فوتبال نیویورک 7-2، به ترتیب 30 و 28 در آن رتبه بندی بودند. جتس و جاینتز هر کدام در 13 بازی از 17 بازی فصل گذشته شکست خوردند.

برکستون بریوس روز دوشنبه گفت: “وقتی در ابتدای سال گفتم که ما برای مرحله پلی آف بازی می کنیم، ظاهر دیوانه کننده ای پیدا کردم.”

هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا زک ویلسون می‌تواند به یک کوارتربک قوی برای جت‌ها تبدیل شود، رسیدگی نمی‌کند
هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا زک ویلسون می‌تواند به یک کوارتربک قوی برای جت‌ها تبدیل شود، رسیدگی نمی‌کند. عکس: جان مینچیلو/AP

بخش عمده‌ای از اعتبار چرخش جت‌ها، کاملاً شایسته، به دفاع مستحکمی که فصل گذشته در NFL درز کرده‌ترین دفاع بود، اما اکنون در رتبه هفتم قرار گرفته است. تکل های دفاعی کوئینن ویلیامز، سومین انتخاب کلی در درفت 2019، و سی جی موزلی مدافع خط فوق العاده هستند، و تازه کار عالی، سس گاردنر و کارشناس دی جی رید، ممکن است بهترین ترکیب بک کرنر در لیگ باشند.

به‌علاوه، یکی از پیامدهای بد بودن برای مدت طولانی، یک سری انتخاب‌های درافت بالا بوده است، که با انتخاب‌هایی تکمیل شده است که جمال آدامز ایمنی آل استار در سال 2020 به سیاتل سیهاوکس مبادله شد. برخی از انتخاب‌ها جواب نداده‌اند – بیشتر آنها. به‌ویژه سام دارنولد، مدافع سابق تیم، که جت‌ها او را پیش از جاش آلن و لامار جکسون در سال 2018 انتخاب کردند. اما اضافه‌شده‌های جدیدتر مانند ویلیامز، گاردنر و دریافت‌کننده گرت ویلسون به نظر می‌رسد که می‌توانند برای سال‌ها بازیگران قوی باشند.

جت ها پس از اخراج رکس رایان در سال 2014، دو مربی به نام های تاد بولز و آدام گس را پشت سر گذاشتند. رابرت صالح، جانشین گس، شروع بسیار کندی داشت و باعث شد جت ها در 6 بازی اول خود در سال 2021 تنها یک پیروزی به دست آورند. اما او به برنامه خود که کار می کند پایبند است.

هنگامی که دوشنبه در مورد قهرمانی AFC شرق از صالح پرسیده شد، “من مطمئن نیستم که آیا لزوماً به اندازه کسب و کار ما، انجام وظایف ما، و بهترین بازی هایمان و اعتماد به این موضوع، از طریق مردم نیز عبور می کند. این کار را انجام دهید، ما نتیجه را دوست خواهیم داشت.”

ویلیامز به نظر می رسد که او خرید کرده است و هفته گذشته گفت: “برای داشتن یک تیم شگفت انگیز باید یک رهبر شگفت انگیز داشته باشید.”

جت ها خط حمله خود را تقویت کردند و در نتیجه بازی زمینی آنها قوی تر است. اگرچه بریس هال مبتدی در این فصل به دلیل مصدومیت زانو در 24 اکتبر مقابل دنور از دست رفت، جت ها دو هفته بعد 174 یارد راش را مقابل بوفالو شکست دادند.

ویلسون تنها یک پاس روی درایو زد که منجر به گل میدانی برد مقابل بیلز شد و آن را به مدت 12 یارد تکمیل کرد تا دنزل میمز در رده سوم سقوط کند. ویلسون شش یاردی دوید، سپس به مدت هشت یارد اخراج شد. اما جت ها به اندازه کافی برای یک گل میدانی نزدیک بودند و Jets’ D راندن نهایی Bills را با یک ساک و دو ناتمام از بین برد.

صالح روز دوشنبه در مورد ویلسون گفت: “از نظر داخلی، فکر می کنم همه به زک ایمان زیادی دارند تا بتوانند این حمله را انجام دهند و توپ را به جایی که باید برسد و به شیوه ای کارآمد انجام دهند. من فکر می‌کنم که اگر لازم باشد آن را روی پشت او بگذاریم و روی پشت گیرنده‌هایمان بگذاریم و برای محافظت روی او لاین بگذاریم، فکر می‌کنم که می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

اما وقتی شروع به زدن آن می‌کنید و از بازیکن می‌خواهید 60 بازی در یک بازی انجام دهد، آنها اشتباه می‌کنند، بازی کردن کوارتربک سخت است، من اهمیتی نمی‌دهم که چقدر خوب هستید، فقط بازی کردن کوارتربک سخت است. در این لیگ وظیفه ما به عنوان مربی این است که اطمینان حاصل کنیم که از او به طور مداوم چنین خواسته ای نمی شود. اگر مجبور باشد، ما ایمان داریم که می‌تواند.»

بریوس روز دوشنبه گفت که به ویلسون “اعتماد فوق العاده” دارد. مک گاورن بعداً گفت که به ویلسون “اعتماد نهایی” دارد. کتاب آداب NFL از هم تیمی ها خواسته است که چیزهای خوبی در مورد مدافعان خود بگویند، به خصوص آنهایی که تنها چهار پاس TD زده اند.

اما ویلسون در این فصل پیروز شده است. او سه بازی اول فصل عادی جتس را به دلیل کبودی استخوان و پارگی مینیسک در بازی پیش فصل مقابل فیلادلفیا از دست داد. جت ها دو بازی از این سه بازی را باختند… و از زمانی که ویلسون بازگشته است، تنها یکی از شش بازی اخیر خود را باخته اند، اگرچه اکثر ناظران این بردها را به جای هر چیز جادویی از کوارتربک، مدیون دفاع می دانند.

جت ها می توانند بازی ها را نیز تعطیل کنند. آنها در کوارتر چهارم در مجموع با نتیجه 81 بر 23 از حریف خود پیش افتادند. مک گاورن گفت: “این یک تقویت خوب است که بدانیم ما استقامت، دوام و میل به پایان هر بازی فوتبال را داریم.”

کاری که جت ها از دسامبر 2015 نتوانسته اند انجام دهند، شکست دادن پاتریوت ها است. تعداد باخت ها به 13 بازی رسیده است. با احتساب باخت وحشتناک 49-19 مقابل نیوانگلند در شب بات-فامبل، جت ها 18 از 20 را به نیوانگلند باختند.

بنابراین بازی یکشنبه در استادیوم ژیلت باید روند تعیین اینکه آیا جت ها مدعی پلی آف هستند یا نه آغاز شود. جت ها در هر دو رتبه بندی NFL.com و ESPN تا 10 ام هستند. همانطور که سانچز می گوید، جت ها می توانند آن فوتبال بد را پشت سر بگذارند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …