هرشل واکر در سخنرانی خود می‌گوید که می‌خواهد «گرگینه باشد، نه خون‌آشام» | انتخابات میان دوره ای آمریکا 2022

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هرشل واکر، نامزد جمهوریخواه برای مجلس سنای ایالات متحده در جورجیا، در یک سخنرانی تبلیغاتی روز چهارشنبه به هواداران گفت: «من دیگر نمی‌خواهم یک خون آشام باشم. من می خواهم یک گرگینه باشم.”

این اظهارات آخرین مداخله جنجالی یا کاملاً عجیب و غریب از ستاره سابق فوتبال بود که مانند سایر نامزدهای مورد تایید دونالد ترامپ برای غلبه بر رقیب دموکرات خود در انتخابات میان دوره ای تلاش کرد.

رافائل وارناک، سناتور فعلی جورجیا، هفته گذشته از واکر پیشی گرفت اما 50 درصد آرا را تصویب نکرد، به این معنی که طبق قانون ایالت، دور دوم انتخابات در 6 دسامبر برگزار خواهد شد. پس از پیروزی دموکرات ها در آریزونا و نوادا، کنترل سنا تصمیم گیری شده است، اما رقابت جورجیا همچنان به شدت تحت نظر خواهد بود.

روز چهارشنبه، واکر در مک دونا صحبت کرد.

او که تصمیم گرفت داستان فیلمی را که اخیراً در اواخر شب تماشا کرده است را بازنویسی کند و عنوان آن را “شب ترسناک، شب عجیب یا نوعی شب” به یاد آورد، در اظهاراتی پر سر و صدا گفت: “نمی دانم که شما می دانید، اما خون آشام ها افراد باحالی هستند، اینطور نیست؟ اما بگذارید چیزی را به شما بگویم که متوجه شدم: یک گرگینه می تواند یک خون آشام را بکشد. آیا می دانستید که؟ من هرگز آن را نمی دانستم.

بنابراین، من دیگر نمی خواهم یک خون آشام باشم. من می خواهم یک گرگینه باشم.”

فیلم این اظهارات به‌سرعت در فضای مجازی پخش شد، مانند فیلم‌هایی از دیگر سخنرانی‌های پرمخاطب، تصمیمی در طول یک مناظره برای نشان دادن چیزی که واکر ادعا می‌کرد نشان پلیس است، و بحث در مورد جنجال‌های متوالی مبارزات انتخاباتی.

واکر ادعاهای مشکوکی در مورد علم آب و هوا داشته است و مشخص شده است که در مورد سابقه تجاری خود ادعاهای مشکوکی داشته است.

نشان داده شده است که او دارای فرزندانی است که قبلاً به رسمیت شناخته نشده بودند – و پسر خود را دیده است که او را محکوم کرده است – و اگرچه او در یک برنامه ضد سقط جنین مبارزات انتخاباتی می کند، ادعا می شود که او دو زن را برای سقط جنین تحت فشار قرار داده است.

در مک دونا، بحث واکر در مورد فیلم خون آشام ناشناس او را به سمت شخصیتی سوق داد که به گفته او صلیب و آب مقدس را در برابر یک خون آشام بدون اثر مورد انتظار قرار داد. واکر گفت این نشان داد که زندگی «حتی کار نمی کند مگر اینکه ایمان داشته باشید. ما باید ایمان داشته باشیم

وی ادامه داد: زمان آن فرا رسیده است که ایمان داشته باشیم. ما باید به برادران همکارمان ایمان داشته باشیم. باید به این کشور ایمان داشت ما باید به مقامات منتخب ایمان داشته باشیم. و در حال حاضر این دلیلی است که من اینجا هستم.»

حریف واکر یک مرد با ایمان است. قبل از پیروزی در انتخابات به عنوان اولین سناتور سیاه پوست از جورجیا (و تنها یازدهمین سناتور سیاه پوست در تاریخ)، وارناک کشیش کلیسای باپتیست ابنزر بود که قبلاً خانه رهبر بزرگ حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ بود.

واکر همچنین گفت خون‌آشام در فیلمی که تماشا کرده بود «در کت و شلوار مشکی‌اش واقعاً خوب به نظر می‌رسید. اوه، به نظر سناتور وارناک می رسد، اینطور نیست؟

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …