لیورپول و یوونتوس در حال پیگیری میسون مانت هستند و مذاکرات چلسی متوقف شده است | چلسی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لیورپول و یوونتوس پس از اینکه مذاکرات چلسی با هافبک انگلیسی بر سر قرارداد جدید تا پایان جام جهانی به تعویق افتاد، ابهامات فزاینده در مورد آینده میسون مانت را پیگیری می کنند.

قرارداد ماونت در کمتر از 18 ماه منقضی می‌شود و وضعیت او باعث شده تا باشگاه‌ها بررسی کنند که آیا او می‌تواند از استمفورد بریج دور شود یا خیر. این بازیکن 23 ساله از تابستان در حال مذاکره با چلسی بوده و بدون هیچ نشانه ای از پیشرفت، انتظار نمی رود مذاکرات تا ژانویه از سر گرفته شود.

مالکان چلسی علاقه ای به از دست دادن ماونت که در تمام دوران حرفه ای خود به این باشگاه وابسته بوده، ندارند و همچنان خوشبین هستند که مذاکرات با نتیجه مثبت به پایان برسد. ماونت به عنوان یک کاپیتان آینده چلسی ساخته شده است و سلسله مراتب می خواهند به عملکرد او با یک قرارداد بهبود یافته پاداش دهند.

با این حال نشانه هایی وجود دارد که توافق تضمین نشده است. ماونت یکی از کم درآمدترین بازیکنان تیم اصلی است و خواهان یک قرارداد جدید برای نشان دادن وضعیت او به عنوان یکی از مهم ترین بازیکنان گراهام پاتر است. پیشنهادات اولیه چلسی کمتر از انتظارات او بوده است.

مونت طی سه سال گذشته خود را به عنوان یکی از درخشان ترین استعدادهای جوان در لیگ برتر معرفی کرده است و علاقه یوونتوس و لیورپول را به خود جلب کرده است که باید گزینه های میانی خود را تازه کنند.

منچسترسیتی قبلاً با مانت مرتبط بوده است که توسط مدیرانش به دلیل توانایی در توپ، تطبیق پذیری، پرسینگ و هوش تاکتیکی مورد توجه قرار گرفته است. اینکه آیا ماونت انتقال به ایتالیا برای پیوستن به یوونتوس را که فصل ناامیدکننده ای را پشت سر می گذارد، به عنوان یک حرکت خوب در این مرحله از دوران حرفه ای خود می بیند، باید مشخص شود.

چشم انداز هدف قرار دادن برخی از طرف های بالای اروپا به کوه می تواند به فوریت بیشتر چلسی منجر شود. صاحبان آنها، تاد بوهلی و کلیرلیک کپیتال، مشتاق خواهند بود که از تکرار وضعیت آشفته ای که به ارث برده اند اجتناب کنند. چلسی تابستان گذشته آنتونیو رودیگر و آندریاس کریستنسن را در نقل و انتقالات آزاد از دست داد و قراردادهای تیاگو سیلوا، انگولو کانته و جورجینیو در پایان این فصل به پایان رسید.

میسون مانت

چلسی که مدیر آکادمی خود، نیل باث، را به مدیر توسعه و عملیات فوتبال ارتقا داده است، نشان داده است که تمایل دارد به استعدادهای جوان خود پاداش دهد. ریس جیمز و آرماندو بروجا اخیرا قراردادهای بلندمدت جدیدی امضا کردند.

در همین حال، ادوارد مندی پس از از دست دادن جایگاه خود به عنوان شماره 1 چلسی به کپا آریزابالاگا، به آینده خود فکر می کند. مندی که دروازه بان اول سنگال در جام جهانی خواهد بود، پس از شروع سخت فصل می تواند به دنبال تضمین باشد.

قرارداد این بازیکن 30 ساله در سال 2024 به پایان می رسد و او نیز یکی از کم درآمدترین بازیکنان تیم است. او تاکنون تمایلی به امضای قرارداد تمدید نداشته است.

پاتر از زمانی که در سپتامبر جایگزین توماس توچل شد، آریزابالاگا را ترجیح داد. مندی پس از مصدومیت آریزابالاگا مقابل برایتون در ماه گذشته به تیم بازگشت، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که او پس از قطر در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دادی ویر، ردیف دوم سابق اسکاتلند و شیرها، در سن 52 سالگی درگذشت | تیم اتحادیه راگبی اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتحادیه راگبی اسکاتلند اعلام کرد، دادی …