جان فترمن نشان می دهد که چگونه دموکرات ها می توانند رای دهندگان طبقه کارگر ترامپ را به دست آورند | بن دیویس

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیاو سه‌شنبه گذشته، انتخابات میان‌دوره‌ای را در خرد سیاسی متعارف سوراخ کرد. قانون فرضی که حزب رئیس جمهور هرگز نتوانست در میان دوره ای پیروز شود. این حزب‌گرایی برای رای‌دهندگان بسیار ریشه‌دار بود که نمی‌توانستند بلیط‌های خود را بین احزاب با نرخ بالایی تقسیم کنند. کیفیت و تجربه نامزد دیگر اهمیتی نداشت. این سیاست به قدری ملی شده است که کل کشور با هم بیشتر جمهوری خواه یا دموکرات می شود، نه آب و هوای متفاوت در ایالت ها یا مناطق مختلف. مهم‌ترین اسطوره‌ای که برای افراد دارای سیاست چپ شکسته شد، پیروزی چشمگیر جان فترمن برای مجلس سنا در پنسیلوانیا است. فترمن ثابت کرد که سیاست مترقی واقعاً می تواند رأی دهندگان ترامپ سفیدپوست طبقه کارگر را در مناطق روستایی بازگرداند.

این ایده که اقتصاد بازتوزیعی پوپولیستی می تواند رای دهندگان طبقه کارگر ترامپ را بازگرداند، بلافاصله پس از انتخابات 2016 مطرح شده است. از نظر ایدئولوژیک برای چپ‌ها منطقی بود، اما تا این انتخابات هیچ مدرکی برای مفهوم وجود نداشت. هر تلاشی برای استفاده از مدیکر برای همه و لفاظی های ضد نخبگان برای بازگرداندن رأی دهندگان ترامپ در نواحی اجدادی دموکرات به حزب به طرز بدی شکست خورده بود. با این حال، پلتفرم و پیام‌های فترمن او را به پیروزی شگفت‌انگیز 4.4 درصدی رساند، در ایالتی که پرزیدنت بایدن تنها با 1.1 درصد برنده شد. تغییر کرسی سنا توسط حزب رئیس جمهور در انتخابات میان دوره ای، چه برسد به چهار برابر کردن پیروزی رئیس جمهور، بسیار نادر است. سایت‌های معتبری مانند Fivethirtyeight و Sabato’s Crystal Ball، اوز را به‌عنوان یک مورد علاقه آشکار می‌دانستند. فراتر از این، فترمن فیلمنامه را بر روی 40 سال روند حزبی تغییر داد. فترمن با حاشیه‌های بایدن در مناطق شهری و حومه‌ای با تحصیلات عالی که برای دهه‌ها دموکرات‌تر شده‌اند، به‌ویژه در دوره ترامپ مطابقت داشت. حاشیه برنده شگفت‌انگیز او بیشتر از همه ناشی از بهبود شدید حاشیه‌های بایدن در مناطق روستایی و فراصنعتی طبقه کارگر بود که در چند دهه اخیر قرمزتر شده بودند، حتی سریع‌تر از آبی‌تر شدن حومه‌ها. او چگونه این کار را انجام داد و این برای دموکرات‌ها در آینده چه معنایی دارد؟

نامزدهای جمهوری خواه بازنده سنا در ایالت های دیگر که اصول پیشنهادی آنها به سمت جمهوری خواهان می رود، تمایل به پذیرش سیاست های راست افراطی، روایت های تقلب در انتخابات، و حتی توطئه های غم انگیز QAnon داشتند. زیان های آنها را می توان به وضوح به سیاست خارج از جریان اصلی آنها نسبت داد، به ویژه در مقایسه با جمهوری خواهان میانه رو در همان رای. با این حال، مهمت اوز، رقیب فترمن، پیام پایانی اعتدال و دوحزبی را ارائه داد و سعی کرد فترمن را یک سوسیالیست رادیکال خطرناک معرفی کند، زیرا او از مدیکر برای همه و نامزدی ریاست جمهوری برنی سندرز حمایت می کرد. این پیام استقرار آزمایش شده بر صخره های پوپولیسم ناهموار و پلت فرم اقتصادی بازتوزیعی فترمن سقوط کرد.

کمپین فترمن ثابت می‌کند که این نوع سیاست واقعاً می‌تواند طبقه را به‌عنوان محرک رفتار سیاسی و پایه‌ای برای سیاست اقتصادی بازتوزیع‌کننده دوباره مطرح کند. کلید داشتن پیام مناسب و پیام رسان مناسب است. اول، کمپین Fetterman توانست اوز را به عنوان یک قالیباف ثروتمند تعریف کند که به پنسیلوانیایی‌ها یا مبارزات آن‌ها نمی‌شناخت و اهمیتی نمی‌داد. طنز و عملیات ارتباطات آنلاین فترمن توانست اولین و ماندگار تصویر اوز را تشکیل دهد. 57 درصد از رای دهندگان پنسیلوانیا احساس کردند که اوز نمی تواند به طور موثر نماینده پنسیلوانیا باشد، زیرا او از ایالت نیست. این حمله بلافاصله پس از انتخابات مقدماتی در ذهن رای دهندگان جا افتاد و بر برداشت آنها در کل دوره انتخابات تأثیر گذاشت. برنده شدن در سیاست مترقی طبقه کارگر متکی به اصالت و مخالفانی است که می توان آنها را غیراصیل و بیگانه از طبقه کارگر ترسیم کرد.

فترمن به ویژه پیام آور بزرگتری برای سیاست های اقتصادی چپ بود. او مانند یک پنسیلوانیایی طبقه کارگر به نظر می رسد و به نظر می رسد که با مبارزات همسایگان خود همدل است. تفاوت واقعی بین یک سیاست بازتوزیعی که به نظر می رسد از یک اتاق فکر نشات می گیرد و سیاستی که به نظر می رسد از جانب کسی است که واقعاً سود می برد وجود دارد.

پس از اینکه فترمن دچار سکته مغزی شد، وقفه ای طولانی از مبارزات انتخاباتی گرفت و سپس ناتوانی خود را به وضوح در مناظره نشان داد، روزنامه نگاران، کارشناسان و استراتژیست های هر دو طرف فکر کردند که او رای دهندگان را از خود دور کرده است. در واقع، کاملا برعکس اتفاق افتاد. مبارزات سلامتی فترمن تقریباً برای همه رای دهندگان آمریکایی قابل ارتباط است. در مقابل، ادعای اوز مبنی بر اینکه سقط جنین باید به عهده «رهبران سیاسی محلی» باشد، بسیار مضر و نامحبوب بود و حرکت او را در مسیر خود متوقف کرد. رای دهندگان از صداقت و تلاش قدردانی می کنند و می توانند اسمارت را تشخیص دهند و رد کنند. علی‌رغم پیش‌بینی‌های اغلب کارشناسان سیاسی مفروض، اعتبار و پیام طرفدار طبقه کارگر فترمن، آرای بسیار بیشتری از لکنت‌های او از دست داد.

بیشتر این انتخابات توسط نامزدهای افراطی جمهوری خواه تعریف شد که آرای رای دهندگانی را که با بایدن موافق نبودند و می خواستند به جمهوری خواهان رأی دهند، از دست دادند، اما نتوانستند خود را به خطر دموکراسی و حقوق سقط جنین برسانند. رقابت سنای پنسیلوانیا یک استثنا بود. این نشان داد که یک نامزد معتدل تر می تواند در برابر یک پیام پوپولیستی معتبر، از یک پیام رسان مورد اعتماد، با ایده های روشنی که رای دهندگان می توانند درک کنند، شکست بخورد. حتی با موفقیت دموکرات ها در این انتخابات، آنها به طور کلی ثابت نکرده اند که می توانند رای دهندگان طبقه کارگر ترامپ را به دست آورند، اما جان فترمن نقشه روشنی برای آینده ارائه می دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …