کری و کر می گویند که واریورز فاقد «سختی» است زیرا رکورد جاده قهرمانان به 0-8 می رسد | NBA

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

چهره های ارشد گلدن استیت وریرز اذعان می کنند که این تیم فاقد قدرت و انسجام است زیرا مدافعان قهرمانی NBA رکورد خود را در این فصل پس از باخت 130-119 مقابل فونیکس سانز در چهارشنبه شب به 0-8 رساندند.

به سختی می توان استفن کوری را مقصر این شکست مقصر دانست: او 50 امتیاز مقابل سانز به دست آورد و میانگین 32.8 امتیاز در این فصل، دومین رقم برتر لیگ است.

با این حال، کری گفت که باید در تیمی که برای بازی کردن به عنوان یک واحد در تلاش است، رهبر بهتری باشد.

کری گفت: “من عالی گل می زنم، سعی می کنم کارآمد باشم و به این کار ادامه خواهم داد.” “اما، یک نوع طرز فکر جمعی در مورد اینکه چگونه باید به همه کمک کنم تا در چارچوب ذهنی مناسب برای تلاش و پیروزی وجود داشته باشند، وجود دارد و من برای کشف این موضوع آماده چالش هستم.”

بخشی از موفقیت وریرز در قهرمانی فصل گذشته، دفاع قوی آنها بود. اما در این فصل، آنها پس از کسب رتبه دوم در فصل 2021-22، در رده 27 NBA در کارایی دفاعی قرار دارند. آنها همچنین اجازه می دهند نزدیک به 13 امتیاز بیشتر در هر بازی کسب کنند. سرمربی تیم استیو کر پیشنهاد کرد که برخی از این مبارزات در حد تلاش است.

ما فاقد قدرت جمعی هستیم. ما در حال حاضر یک بازی لیگ درو را انجام می دهیم. من همیشه احساس می کردم که اگر به بازی متعهد باشید، بازی به شما پاداش می دهد. اگر واقعاً با هم رقابت می‌کنید، عکس‌ها وارد می‌شوند، تماس‌ها به سمت شما پیش می‌رود، شکست‌ها در مسیر شما قرار می‌گیرند، و ما هیچ‌یک از این چیزها را به دست نمی‌آوریم. به همین دلیل است که ما در جاده ها بدون برد هستیم. این یک بازی پیکاپ است.»

کری پیشنهاد کرد که مشکلات فقط در دفاع نبود.

کری گفت: “در حال حاضر این یک مبارزه است و آن را واقعی نگه می دارد.” ما باید درک کنیم که بیرون کشیدن خود از موقعیتی که در آن قرار داریم واقعاً سخت خواهد بود زیرا مشکلات زیادی وجود دارد.

رکورد وحشتناک وریرز در جاده ها تا حدودی با فرم آنها در خانه کاهش می یابد، جایی که آنها 6-1 هستند. رکورد 6-9 آنها آنها را در رده دوازدهم از 15 تیم کنفرانس غرب قرار می دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

خانواده هری دان که به راننده آمریکایی “وحشت زده” گفته شد به دادگاه نروید | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خانواده هری دان گفته اند …