بیلی وونیپولا به‌عنوان بسته بازی در انگلستان برای تست All Blacks فراخوانده شد تیم اتحادیه راگبی انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ادی جونز بیلی وونیپولا را به عنوان یکی از سه تغییر تیمش در دیدار روز شنبه با نیوزلند به ترکیب اصلی فراخوانده است. Vunipola در رده 8 قرار می گیرد و سام سیموندز به سمت کناره های کور حرکت می کند و در یک تغییر چشمگیر در ردیف عقب انگلیس قرار می گیرد.

وونیپولا به خاطر پیروزی هفت باری مقابل ژاپن در آخرین بازی پس از یک نمایش پر خطا مقابل آرژانتین کنار رفت، اما بازگشت تا بالاست را به تیم اضافه کند. سیموندز پیش از این فقط برای انگلیس با شماره 8 شروع کرده بود، اما همانطور که برای اولین بار توسط آبان نیوز معرفی شد، این هفته در یک ردیف جدید در کنار تام کوری و وونیپولا تمرین کرده است و جونز تصمیم گرفته است هر سه را شروع کند. در نتیجه مارو ایتوجه به ردیف دوم باز می گردد که دیوید ریبنز به روی نیمکت سقوط کرد.

در جاهای دیگر، جک ناول از آسیب دیدگی دیواره شکم خود بهبود یافته و جای خود را در بال راست به جای جو کوکاناسیگا مجروح می گیرد در حالی که مانو توئیلاگی در مرکز بیرونی برای گای پورتر به کنار می آید. در غیر این صورت، جونز در آخرین بازی با اوون فارل که کاپیتان تیم بود و صدمین بازی ملی خود در انگلیس را برنده شد، در کنار تیمی ایستاده است که به طور جامع بر ژاپن غلبه کرد.

تصمیم جونز برای انتخاب وونیپولا و سیموندز، انگلیس را با یک گزینه خط خطی کمتر باقی می‌گذارد و سرمربی تیم بارها بر نیاز به سه پرش در پاییز تاکید کرده است. او همچنین از حفظ همه چیز قبل از جام جهانی صحبت کرده است، با این حال، خط مقدم را به عنوان مثالی برای انجام این کار ذکر کرده است. آنچه را که انگلیس در خط خطی از دست خواهد داد، در حمل توپ پویا به دست خواهد آورد، با انتخاب جونز ترکیبی پشت سر هم مشابه آنچه که در پیروزی نیمه نهایی جام جهانی 2019 مقابل نیوزیلند با سیموندز به جای سم آندرهیل ظاهر شد.

جونز از اولین دیدار نیوزلند از توئیکنهام از سال 2018 تا کنون گفت: “این مسابقه زیاد اتفاق نمی افتد و اینها بازی هایی هستند که بازیکنان در دوران حرفه ای خود به یاد می آورند.” در زمان های اخیر متعادل تر شده و بازیکنان این شانس را دارند که نقش خود را در تاریخ ایفا کنند. ما هفته خوبی را پشت سر گذاشتیم که برای بازی آماده می‌شدیم و تیم آماده است تا به آن‌ها برود. ما واقعا برای اوون خوشحالیم که او در حال رسیدن به چنین نقطه عطف مهم و ویژه ای است. او بازیکن و رقیبی عالی است و شایسته هر بازی است.”

در فورواردها، الیس گنگ، لوک کوان-دیکی و کایل سینکلر، همچنان که جانی هیل در قفل بازی می کند، ادامه می دهند، در حالی که جک ون پورتلیت جایگاه خود را در نیمه دوم حفظ می کند. مارکوس اسمیت با جانی می و فردی استوارد که خط دفاعی را تکمیل می کنند، دوباره در نیمه اول قرار دارد. ویل استوارت از مصدومیت زانویش بهبود یافته و جای خود را روی نیمکت بازی می‌کند و برای اولین حضور در پاییز آماده است در حالی که بن یانگ، پورتر و هنری اسلید لیست جایگزین‌ها را تکمیل می‌کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دیکشنری مریام وبستر می گوید که گاز لایت کلمه سال است اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، “Gaslighting” – ذهن دستکاری، به …