کسب و کار در حال حرکت: نژاد جدید شرکت EV | رانندگی تجاری، راه دیگری

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نگاه کردن به یک خودروی شرکت جدید به صورت آنلاین و بررسی آن در یک نمایشگاه، تا به حال، دو تجربه کاملا مجزا بوده است – که هیچ کدام ایده آل نیستند. نشستن در خانه در مقابل صفحه نمایش کامپیوتر به شما این امکان را می دهد که یک وسیله نقلیه را مشخص کنید. اگر وب‌سایت سازنده تمام زنگ‌ها و سوت‌ها را داشته باشد، ممکن است بتوانید آن را 360 درجه بچرخانید، اما واقعاً احساس زیادی نسبت به خودروی جدید بالقوه خود نخواهید داشت. و برای یافتن پاسخ هر سوال خاصی که ممکن است داشته باشید، باید بقیه وب سایت را جستجو کنید. از طرف دیگر، بازدید از نمایشگاه شما را از نزدیک به وسیله نقلیه می رساند، اما در وهله اول باید به صورت فیزیکی به نمایندگی برسید.

در رویکرد بهترین از هر دو جهان، CUPRA تجربیات وب سایت و نمایشگاه را در یک فرآیند واحد ترکیب می کند. در بازار یک خودروی شرکتی جدید، به عنوان مثال خودروی تمام الکتریکی Born؟ سپس از نمایشگاه مجازی جدید CUPRA دیدن کنید و می‌توانید به صورت آنلاین – از طریق رایانه یا تلفن خود – با یک کارشناس محصول که نمای بیرونی و داخلی خودرو را به شما نشان می‌دهد و ویژگی‌های متعدد آن را به شما معرفی می‌کند، یک تور زنده از ماشین را به صورت آنلاین از طریق رایانه یا تلفن خود دریافت کنید. تمام سوالاتی که می توانید به آنها فکر کنید بدون انتظار، بدون اتلاف وقت: روی پیوند کلیک کنید، قرار ملاقاتی را تنظیم کنید و یک نماینده CUPRA برای شما پیامی ارسال می‌کند، شما را به یک جلسه صوتی و تصویری متصل می‌کند و آماده رفتن هستید.

وصل کردن CUPRA برای شارژ
نمایشگاه مجازی شما را از نزدیک با یک CUPRA به راحتی می کند

می‌توانید هر طور که می‌خواهید نماینده را از طریق ماشین هدایت کنید، و جلسات می‌توانند به همان اندازه که نیاز دارید مختصر یا دقیق باشند و از چند دقیقه تا یک ساعت طول بکشند. این کاملا به شما بستگی دارد. و این تجربه به خودی خود چشمگیر است. توانایی هدایت نماینده در اطراف خودرو، اساساً از طریق تماس ویدیویی، به شما این امکان را می‌دهد تا آنچه را که می‌خواهید از خودرو با جزئیات واضح و نزدیک ببینید، و همچنین شاهد استفاده از فناوری داخلی در زمان واقعی باشید. . در منظره کاری ترکیبی مدرن، جایی که فراخوانی زوم اکنون عادی شده است، نمایشگاه مجازی CUPRA با موفقیت خود را به زیتگیست متصل کرده است.

مارتین گری، مدیر اجاره و اجاره قرارداد CUPRA در بریتانیا می گوید: «این بسیار نوآورانه است. ما تاکنون واکنش‌های خوبی از سوی مشتریان داشته‌ایم. این واقعاً برای Born کار می کند، زیرا ماشین بسیار متفاوت از سایرین در کلاس خود است. به دلیل ظاهر آن، و به دلیل فناوری و نحوه تنظیم داشبورد، مردم واقعاً می خواهند به خوبی به آن نگاه کنند. و در شرایطی که تامین وسایل نقلیه فیزیکی واقعی تبدیل به یک مسئله واقعی شده است، این به افراد بیشتری این فرصت را می‌دهد تا متولدین را از نزدیک ببینند.

در حالی که نمایشگاه مجازی ثابت است، می توانید از طریق وب سایت CUPRA یک تست رانندگی رزرو کنید و یک ماشین به درب منزل شما آورده می شود. این خودروی 100% تمام الکتریکی که در اوایل امسال عرضه شد، با طراحی اسپرت و آینده‌نگر خود، کلیشه‌ای از خودروهای معمولی شرکت را به چالش می‌کشد. تکنولوژی پیشرفته و تجربه رانندگی پویا. (به عنوان مثال، شتابی را در نظر بگیرید که بسیار واضح است، Born در کمتر از سه ثانیه از حالت سکون به سرعت 30 مایل در ساعت می رسد.)

به سوال طولانی هر EV – برد آن – با قاطعیت پاسخ داده می شود: وقتی به باتری 77 کیلووات ساعتی مجهز شود، Born می تواند شما را تا 340 مایل (محدوده WLTP) ببرد. با استفاده از AC (جریان متناوب) می توانید خودرو را از 0 تا 100 درصد در کمتر از 7 ساعت در خانه شارژ کنید، در حالی که نقاط شارژ عمومی DC (جریان مستقیم) آن را از 5 درصد به 80 درصد تنها در 35 دقیقه شارژ می کنند. با وجود نقاط شارژ اکنون در بیش از 20000 مکان در سراسر بریتانیا و وب سایت هایی مانند Zap Map که می توانند به شما در یافتن نقاط شارژ سازگار کمک کنند، برنامه ریزی یک سفر بدون دردسر هرگز آسان تر نبوده است.

حتی وقتی در حال حرکت هستید، فناوری برد شما را افزایش می دهد. Born دارای یک سیستم ترمز احیا کننده است که هر بار که پدال گاز را بلند می کنید یا از پدال ترمز استفاده می کنید، انرژی الکتریکی ایجاد کرده و آن را به باتری باز می گرداند.

تنظیم کنترل آب و هوا از طریق برنامه My CUPRA – در حالی که ماشین شما در حال شارژ است – به شما کمک می کند انرژی را ذخیره کنید که در غیر این صورت در سفر خود استفاده می شود. از این برنامه می توان برای تنظیم زمان شارژ در خانه قبل از هر سفر و همچنین برنامه ریزی شارژ شبانه استفاده کرد، که به ویژه در صورت داشتن تعرفه تخصصی EV در قرارداد خانه خود مفید است.

در فضای داخلی جادار و مطبوع خودرو، Sequal، یک ماده نساجی بازیافتی که تا حدی از پلاستیک جمع‌آوری شده از دریا ساخته شده است، در صندلی‌ها استفاده می‌شود، در حالی که میکروفیبرهای بازیافتی Dinamica روی صندلی‌ها، دسته‌ها و پانل‌های درها استفاده می‌شود.

CUPRA Born تمام الکتریکی اوایل سال جاری عرضه شد.
نقاط شارژ به طور گسترده در دسترس و برد تا 340 مایل باعث می شود سفرهای مطمئنی داشته باشید

Born با ضمانت سه ساله 60000 مایلی عرضه می شود، در حالی که باتری آن به مدت 8 سال یا تا 100000 مایل، هرکدام که زودتر اتفاق بیفتد، در برابر تمام نقص ها ضمانت دارد. تعمیر و نگهداری به همان اندازه اطمینان بخش است: سرویس در 20000 مایل یا دو سال پس از خرید است، هر کدام زودتر انجام شود.

مجموعه ای از ویژگی های ایمنی داخل هواپیما، از جمله کروز کنترل تطبیقی ​​با محدود کننده سرعت؛ هشدار برخورد از جلو با ترمز خودکار؛ کمک بین خطوط و تشخیص علائم جاده استاندارد هستند و به رتبه پنج ستاره ایمنی یورو NCAP کمک می کنند. و اگر در جاده دچار مشکل یا خرابی شدید، با لمس یک دکمه، فناوری CONNECT CUPRA با خدمات اضطراری تماس می‌گیرد یا داده‌های موقعیت مکانی را به یک مرکز تماس اختصاصی امداد جاده‌ای ارسال می‌کند. همین فناوری همچنین به‌روزرسانی‌های نقشه آنلاین را ارائه می‌کند که داده‌های ناوبری را در زمان واقعی به شما می‌دهد و به شما امکان می‌دهد سفر خود را تنظیم کنید و نقاط شارژ را در مسیر پیدا کنید.

Born به دلیل ظاهر و عملکرد آن – و به دلیل ارزش پولی که دارد، توسط مطبوعات اتومبیلرانی بریتانیا امتیاز بالایی دریافت کرده است، زیرا قیمت های بسیار کمتری نسبت به بسیاری از رقبای خود ارائه می دهد. نرخ مالیات بر خودروی شرکتی با سود در نوع (BiK) را فقط 2٪ اضافه کنید و Born برای رانندگان تجاری منطقی تر است.

گری می‌گوید: «CUPRA Born پاکت را فشار می‌دهد، اما همچنان به آنچه یک خودروی شرکتی باید انجام دهد، توجه دارد. این خودرویی است که هم کاربردی و هم مطلوب است و برای مشتریانی که فقط چیزی متفاوت می‌خواهند جذاب است.»

آیا می خواهید ببینید که چگونه ماشین شرکت بعدی شما می تواند نحوه انجام تجارت شما را تغییر دهد؟ با بازدید از نمایشگاه مجازی CUPRA Born در اینجا شروع کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اتحادیه اروپا باید از قدرت اقلیمی خود استفاده کند | چشم انداز

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نظرات بیان شده در این مقاله …