چلپ چلوپ شخصیت: پنج راه برای اینکه در محل کار “شما” تر باشید | رانندگی تجاری، راه دیگری

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بسته به خط کاری شما، بیان شخصیت خود در دفتر می تواند ناخوشایند – یا حتی غیرقابل تصور باشد. اما وقتی به کارمندان اجازه داده می شود تا به طور کامل در فضای کاری خود ابراز وجود کنند، می تواند تفاوت بزرگی در رفاه و کار آنها ایجاد کند.

می‌گوید: «فرد معمولی یک سوم عمر خود را در محل کار سپری می‌کند، و اگر مجبور شوید شخصیت خود را در خانه رها کنید، تأثیر زیادی بر سلامت روان، هویت و اعتماد به نفس شما خواهد داشت». جسیکا اندروز، موسس مشاوره برندسازی Rabbit & Other Stories. به نوبه خود، انگیزه، بهره وری و نتایج شما آسیب خواهند دید. و برای یک شرکت، این خبر خوبی نیست.»

بنابراین، کارشناسان چه چیز دیگری در مورد افزودن درجه ای از شخصی سازی در محل کار دارند؟

خانه دور از خانه
آوردن اقلام شخصی به دفتر گاهی اوقات مورد مخالفت قرار می گیرد، اما تحقیقاتی وجود دارد که نشان می دهد کارمندانی که می توانند فضای کاری خود را شخصی سازی کنند تا 25 درصد بهره وری بیشتری دارند.

زوئی پولتون، مشاور و مربی توسعه رهبری، موسس مشاوره ریپل شیشه ای، می گوید: «حتی قبل از کووید، فضاهای کاری به امید تشویق همکاری و نوآوری بازتر می شدند. با این حال، این بدان معناست که سطح حریم خصوصی و مالکیت فضا کاهش یافته است و باعث سطوح بالاتری از خستگی عاطفی می شود.

با آوردن وسایل شخصی مانند عکس، زیور آلات یا یک لیوان مورد علاقه، کارگران احساس مالکیت و کنترل بیشتری بر فضای خود پیدا می‌کنند که به رفاه بیشتر کمک می‌کند. و اگر از خانه کار می‌کنید، حذف پس‌زمینه زوم مجازی نیز می‌تواند به شما کمک کند شخصیت خود را انعطاف‌پذیر کنید. پولتون می‌گوید: «این نگاه‌ها به گفتگوهای جدید و اغلب فرصت‌های جدید باز می‌شود.

تصویری از یک تاجر جوان شاد در حال رانندگی با ماشین برای کار با بازویش که در طول روز به بیرون از وسیله نقلیه خم شده است.
رانندگی تا محل کار با وسیله نقلیه ای که دوست دارید می تواند به شما کمک کند روز را مثبت شروع کنید. عکس: PeopleImages/Getty Images/iStockphoto

لباس به مهارت
با توجه به اینکه اکثریت شکارچیان شغلی احتمالی می‌گویند که یک کد لباس بر دید آن‌ها از یک تجارت تأثیر منفی می‌گذارد، ارزش آن را دارد که قوانین را کاهش دهیم. پولتون می گوید: «هر بار که لباسی را برای پوشیدن انتخاب می کنیم، شخصیت خود را به صورت غیرکلامی به دنیا منتقل می کنیم. این لباس‌ها نشان‌دهنده حالات ما و نحوه بیان ما هستند.»

کریس پرستون، مدیر فرهنگ سازان می گوید: «تعدادی از مطالعات نشان می دهد که اصالت بیشتر با سطوح بالاتر شادی مرتبط است. هر شرکتی که ارزشش را دارد باید بخواهد افراد مطمئن، مرتبط و راضی را جذب کند، زیرا آنها مزیت رقابتی و فرهنگی عظیمی را به همراه دارند.

منحصر به فرد بودن خود را برجسته کنید
ایده ها و دیدگاه های خود را نیز به اشتراک بگذارید – حتی زمانی که احساس دلهره آور می کنید. گریس تمپورال سورابجی، مدیر عامل و بنیانگذار Cultural Calculator می‌گوید: «بسیار اوقات، در صورتی که «اشتباه» کنیم، از به اشتراک گذاشتن افکارمان خودداری می‌کنیم.

CUPRA Formentor e-HYBRID - نمای عقب
موارد متقاطع کار/زندگی مانند اتومبیل های شرکتی به کارکنان کمک می کند تا خود را به طور کامل بیان کنند. عکس: دیوید شپرد

برای برخی، اشتراک‌گذاری چیزی که ما معتقدیم می‌تواند مانند یک صخره ترسناک برای پریدن باشد، گویی عواقب عمده‌ای در پی خواهد داشت، در حالی که در واقعیت به آن اهمیت زیادی می‌دهیم – این صرفاً دیدگاهی است که به اشتراک گذاشته می‌شود. تحقیقات ثابت کرده است که هرچه امنیت روانی در سازمان برای صحبت بیشتر باشد، عملکرد تجاری بالاتری دارد. بدون اینکه هر یک از ما تمایل داشته باشیم دانش، شهود و دیدگاه منحصر به فرد خود را به اشتراک بگذاریم، این اتفاق نمی افتد.

شبانه روز راک بزنید
اگرچه بسیاری از ما در حال دور شدن از فرهنگ “همیشه فعال” هستیم، کار به طور اجتناب ناپذیری فراتر از ساعات اداری به روز ما نفوذ می کند. “ما در مورد نیاز مردم به این که در محل کار خود واقعی خود باشند، زیاد صحبت می کنیم، اما این فقط در مورد ساعت نه تا پنج نیست – لباس پوشیدن و فکر کردن به صبح خود، سفر به داخل، سفر به خانه و … پرستون می گوید.

او می‌گوید: اقلام متقاطع مانند لپ‌تاپ یا خودرو که کارمندان در ساعات اداری و خارج از آن استفاده می‌کنند نیز می‌تواند به آنها کمک کند تا خود را بیان کنند. برای مثال، اگر احساس کنیم ماشین شرکتی ما با شخصیت ما هماهنگ است، احساس می کنیم با سازمان هماهنگ تر هستیم. رانندگی به سمت محل کار با وسیله نقلیه ای که دوستش دارید کار بزرگی است و باعث می شود با روحیه مثبت وارد کار شوید.»

فضایی برای بودن
حوزه‌های تخصصی که در آن مبلمان، فناوری و ابزار می‌توانند مطابق با نیازها و شخصیت کاربران سازگار شوند، به کارکنان فرصتی برای ابراز وجود و همچنین حمایت از تنوع و فراگیری می‌دهند. و به گفته کرستی هیوارد، مشاور رفاه در محل کار، این “فضاهای هک” همچنین می تواند به کارفرمایان بینشی در مورد نحوه کار افرادشان بدهد.

هیوارد می گوید: «اگر کارفرما هستید، می خواهید بتوانید تنوع انتخاب و استقلال کارکنان را ارتقا دهید. به کارکنان خود این فرصت را بدهید تا تصمیم بگیرند که چگونه با ابزارها، فضاها و محیطی که می توانید در اختیار آنها قرار دهید، کار کنند، و نتیجه کار کارکنان سازنده و متعهد خواهد بود – و بین توانمندسازی و عملکرد همبستگی قوی وجود دارد.

ماشین شرکتی مناسب می تواند نحوه انجام تجارت شما را بهبود بخشد. برای آشنایی با CUPRA Born EV، Formentor Hybrid و Leon Hybrid به وب سایت مراجعه کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …