بیانیه پاییز 2022 به صورت زنده: جرمی هانت از برنامه های خود رونمایی می کند زیرا حزب کارگر می گوید “12 سال شکست اقتصادی محافظه کار” انگلیس را عقب نگه می دارد | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فیلترها بتا

وزارت خزانه داری ویدئوی کوتاهی را منتشر کرده است که دیدگاه خود را درباره اهداف بیانیه پاییز می داند. در این فیلم جرمی هانت، صدراعظم حضور دارد، اما گرانت شاپس، وزیر بازرگانی، جیلیان کیگان، وزیر آموزش، استیو بارکلی، وزیر بهداشت، سوئلا براورمن، وزیر کشور و ریشی سوناک، نخست وزیر نیز حضور دارند.

بریتانیا با اثرات بحران اقتصادی جهانی مواجه است.

اکنون باید تصمیمات دشواری اتخاذ شود تا تورم کاهش یابد – مالیات پنهان در بودجه خانوارها وارد می شود.

کابینه مشخص کرده است که چرا ما ثبات، رشد و خدمات عمومی را در اولویت قرار می دهیم ⬇️ pic.twitter.com/VOUg5AMBeh

– HM Treasury (@hmtreasury) 17 نوامبر 2022

در اینجا داستان پیش نمایش یک شبه ما در مورد بیانیه پاییز، توسط رونا میسون و لری الیوت.

معمول است که خزانه داری از قبل جنبه هایی از آنچه در بودجه وجود دارد یا یک رویداد از نوع بودجه را توضیح دهد، اما این روند امسال غیرعادی بوده است زیرا به نظر می رسد همه چیز گزارش شده است. این احتمالاً عمدی است. یکی از دلایلی که چرا بودجه کوچک لیز تراس/کواسی کوارتنگ به خودی خود تخریب شد این بود که فراتر از آنچه بازارها انتظار داشتند پیش رفت که باعث وحشت و افزایش شدید هزینه های استقراض دولت شد. جرمی هانت نمی خواهد همین اشتباه را مرتکب شود.

در جلسه توجیهی چاپ اول خود، همکار من آرچی بلند خلاصه خوبی از انتظارات دارد.

و همکارم ریچارد پارتینگتون راهنمای خوبی برای بیانیه پاییز در قالب پنج نمودار دارد که پس‌زمینه را توضیح می‌دهد.

صبح بخیر. آنها هنوز آن را بودجه نمی نامند، اما بیانیه پاییز امروز دومین “رویداد مالی” عظیم پاییز خواهد بود، بسیار بزرگتر از یک بودجه معمول، یا احتمالا سومین. اولین مورد، بودجه کوچک کواسی کوارتنگ بود. سپس جرمی هانت در اولین روز کامل خود به عنوان صدراعظم اعلام کرد که تقریباً تمام اقدامات در بودجه کوچک را کنار گذاشته است – بزرگترین چرخش دولت در عصر مدرن. و امروز هانت که اکنون برای نخست‌وزیر جدید کار می‌کند، یک استراتژی مالی ارائه خواهد کرد که به طور کامل استراتژی کوارتنگ/لیز تراس را معکوس می‌کند.

کوارتنگ از کاهش مالیات به ارزش 45 میلیارد پوند خبر داد. هانت انتظار دارد افزایش مالیات به ارزش 24 میلیارد پوند به اضافه کاهش هزینه ها به ارزش حدود 30 میلیارد پوند را اعلام کند.

بیانیه پاییزی صرفاً رد نخست‌وزیری کوتاه‌مدت و فاجعه‌بار تراس نخواهد بود. هانت از برخی جهات، سیاست‌هایی را که محافظه‌کاران در 12 سال اخیر خود از آنها دفاع کرده‌اند، لغو خواهد کرد. دیوید کامرون و جورج آزبورن کمک هزینه مالیات شخصی را افزایش دادند، بنابراین آنها می توانستند افراد بیشتری را از پرداخت مالیات در وهله اول حذف کنند. امروز هانت قصد دارد مدتی را که برای آن کمک هزینه مسدود شده است، تمدید کند و از آن به عنوان مالیات پنهان استفاده کند و افراد بیشتری را به پرداخت مالیات بکشاند. آزبورن مالیات شرکت را به میزان قابل توجهی کاهش داد. حالا دوباره در حال تیراندازی است.

اما، از جنبه های دیگر، بیانیه پاییز مانند بازگشت به سال 2010 احساس می شود. کامرون و آزبورن ادعا کردند که بریتانیا به ریاضت اقتصادی برای متعادل کردن این کتاب نیاز دارد. این ریاضت 2.0 نامیده می شود.

در بیانیه‌ای که یک شبه منتشر شد، خزانه‌داری می‌گوید «تعادل حساب‌ها کلید ثبات اقتصادی است». شکار کردن می‌گوید بریتانیا با «طوفان» مواجه است. او می گوید:

یک بحران جهانی انرژی، یک بحران تورم جهانی و یک بحران اقتصادی جهانی وجود دارد.

اما مردم بریتانیا سرسخت، مبتکر و مدبر هستند. ما قبلاً با چالش های بزرگتری روبرو شده ایم.

ما از این بادهای مخالف جهانی مصون نیستیم، اما با این طرح برای ثبات، رشد و خدمات عمومی – با طوفان مواجه خواهیم شد.

اما در بیانیه یک شبه خود قبل از اعلام، ریچل ریوزصدراعظم در سایه، می‌گوید که کشور توسط «12 سال شکست اقتصادی محافظه‌کاران» عقب مانده است. او می گوید:

بریتانیا پتانسیل زیادی دارد، اما ما در صحنه جهانی عقب هستیم، در حالی که هزینه های وام مسکن، غذا و انرژی همگی بالا و بالاتر می روند.

12 سال شکست اقتصادی توری ها و فرصت های تلف شده و زحمتکشان بهای آن را می پردازند.

آنچه امروز بریتانیا در بیانیه پاییز به آن نیاز دارد، انتخاب های منصفانه تر برای کارگران و برنامه ای مناسب برای رشد است.

در اینجا دستور کار روز است.

8:30 صبح: ریشی سوناک ریاست کابینه را بر عهده دارد، جایی که جرمی هانت، صدراعظم، محتوای بیانیه پاییز خود را تشریح خواهد کرد.

10:30 صبح: سوناک در مورد نشست G20 به نمایندگان مجلس بیانیه می دهد.

حدود ساعت 11:30 صبح: هانت بیانیه پاییز را ارائه می دهد.

ساعت 2 بعدازظهر: دفتر مسئولیت بودجه جلسه توجیهی برگزار می کند.

همکارم Graeme Wearden بعداً به وبلاگ ملحق خواهد شد تا به من کمک کند تا بیانیه را پوشش دهم و پس از آن تجزیه و تحلیل و واکنش ارائه کنم.

من سعی می کنم نظرات زیر خط (BTL) را زیر نظر بگیرم اما خواندن همه آنها غیرممکن است. اگر سؤال مستقیمی دارید، “اندرو” را در جایی در آن قرار دهید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. من سعی می‌کنم به سؤالات پاسخ دهم و اگر مورد علاقه عمومی باشد، سؤال را پست می‌کنم و در بالای خط (ATL) پاسخ می‌دهم، اگرچه نمی‌توانم قول بدهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید سریع توجه من را جلب کنید، احتمالا بهتر است از توییتر استفاده کنید. من هستم @AndrewSparrow. Graeme روشن است @ graemewearden.

از طرف دیگر، می توانید به آدرس andrew.sparrow@aban.news.com به من ایمیل بزنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شلاق محافظه‌کاران پس از پاک شدن از سوء رفتار به کانر برنز بازگردانده شد | محافظه کاران

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، وزیر سابق، کانر برنز، پس …