رویال میل از ضرر 219 میلیون پوندی گزارش می دهد زیرا اقدامات اعتصابی تلفات خود را می گیرد | نامه ی سلطنتی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رویال میل در نیمه اول بیش از 200 میلیون پوند ضرر کرده است که دلیل آن تاثیرات مالی اعتصابات جاری، کاهش تعداد تحویل بسته‌ها و ناتوانی در بازسازی ساختار تجاری در حالی است که با اتحادیه‌ها اختلاف نظر دارد.

سرویس پست که در حال مذاکره با اتحادیه کارگران ارتباطات (CWU) برای جلوگیری از اعتصابات در آستانه کریسمس است، گزارش داد که در شش ماه منتهی به 25 سپتامبر، 219 میلیون پوند ضرر عملیاتی تعدیل شده را گزارش کرده است.

این شرکت درگیر، که ماه گذشته هشدار داد ممکن است تا اوت آینده نیاز به کاهش 10000 نقش داشته باشد، در مدت مشابه سال گذشته 235 میلیون پوند سود گزارش کرد.

رویال میل گزارش داد که درآمد سالانه 10.5 درصد کاهش یافته و به 3.6 میلیارد پوند رسیده است، اگرچه این میزان در مقایسه با سطوح قبل از همه گیری ثابت بود.

شرکت مادر، International Distributions Services روز پنجشنبه گفت: «به دلیل اقدام مدیریت، تأثیر اعتصاب مهار شده است». “مذاکرات با CWU ادامه دارد، اگرچه ما در حال حاضر با تغییرات مورد نیاز پیش می رویم. در صورت انجام اقدامات صنعتی بیشتر، گفتگوها متوقف خواهد شد.»

رویال میل انتظار دارد در سال مالی جاری خود تا پایان مارس بین 350 تا 450 میلیون پوند ضرر کند، از جمله تأثیرات مالی 12 روز اعتصاب هایی که انجام شده یا شرکت CWU در مورد آن مطلع شده است.

سیمون تامپسون، مدیر اجرایی رویال میل، گفت: «ما ترجیح می‌دهیم با CWU به توافق برسیم، اما در هر صورت با تغییراتی پیش می‌رویم تا تجارت خود را متحول کنیم. ما همیشه روشن بوده‌ایم که برای زنده ماندن نیاز به تغییر داریم. ما شروع به چرخش کسب و کار کرده ایم و هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد.»

CWU که بیش از 115000 کارمند پست رویال میل را نمایندگی می کند، گفته است که کارگران در 24 و 25 نوامبر، روز خرید ارزان به نام جمعه سیاه، و همچنین در 30 نوامبر و 1 دسامبر اعتصاب خواهند کرد.

با این حال، مذاکراتی که قرار بود در اوایل این هفته به پایان برسد، اکنون به امید حصول توافق برای کارکنان پست تمدید شده است.

سخنگوی رویال میل گفت: «مذاکرات که قرار بود در 15 نوامبر به پایان برسد، همچنان ادامه دارد تا زمان بیشتری برای دستیابی به یک راه حل فراهم شود.» اما با توجه به اعتصابات اعلام شده که از 24 نوامبر شروع می شود، زمان کمی است.

رویال میل همچنین گفت که مذاکرات خود را با دولت در مورد یک حرکت زودهنگام برای تحویل نامه‌ها فقط پنج روز در هفته – به پایان تحویل شنبه – آغاز کرده است تا با کاهش حجم و تمرکز بهتر روی تحویل بسته، هزینه‌ها را محدود کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گزارش مورد حمایت سازمان ملل می گوید که دیوار مرجانی بزرگ باید در فهرست میراث جهانی «در خطر» قرار گیرد | دیواره مرجانی بزرگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک ماموریت تحت حمایت سازمان …