مراقب شرکت های حذفی باشید که قیمت های غیرعادی پایین ارائه می دهند | ویژگی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

من در ماه ژوئیه با Simpsons Removals تماس گرفتم تا برای نقل مکان خود در لندن از یک خانه چهار خوابه به یک خانه سه خوابه درخواست قیمت کنم. این یک حرکت بسیار احساسی پس از توافق طلاق بود. پس از گرفتن جزئیات هر اتاق و محتویات آن از طریق تلفن، شرکت تخمین زد که عملیات شش ساعت طول می کشد و 375 پوند با احتساب مالیات بر ارزش افزوده برای یک ون و خدمه که چندین سفر انجام می دهند، اعلام کرد.

در آن روز، مرد جوانی تنها ساعت 8 صبح وارد شد که تصور کمی از نحوه شروع بارگیری داشت و یک ساعت بعد دختری 17 ساله به من گفت که در حال گذراندن دوره زیبایی درمانی است و به اندازه کافی قوی نیست تا بتواند بارگیری کند. جعبه های سنگین را بلند کنید دخترم در نهایت این حرکت را هدایت کرد تا اینکه دختر با مردی جایگزین شد که اطلاعات بیشتری داشت.

در نیمه راه، سیمپسون ها با من تماس گرفتند و به من گفتند که این کار بیش از شش ساعت طول می کشد و من باید فوراً 1088 پوند اضافی انتقال دهم، در غیر این صورت تیم کنار می رود. بقیه جابجایی آشفته بود و نیمه شب بود که بار نهایی به خانه جدید رسید.

هنوز چند اقلام بزرگ در خانه قدیمی باقی مانده است، برخی از وسایل آسیب دیده است و من مجبور شدم یک شرکت جداگانه برای جابجایی وسایل سفید استخدام کنم. من یک شکایت کتبی فرستادم اما پاسخی دریافت نشد و شرکت شماره من را مسدود کرده است.
RN، لندن

ممکن است زنگ هشدار هنگام دریافت مظنه به صدا درآید. طبق گفته Zoopla، میانگین هزینه تخلیه از یک خانه چهار خوابه 1800 پوند است، و شما به من بگویید که شرکت های دیگر از شما نقل قول کرده اند: 375 پوند مبلغ غیرمعمول کمی است، که به نظر می رسد این شرکت برای فریب دادن شما استفاده کرده است. سفارشی.

طبق بررسی‌های وب‌سایت Trustpilot، شما تنها مشتری نیستید که مجبور شده‌اید صدها پوند اضافی بپردازید تا کار را در اواسط راه به پایان برسانید.

این فقط نقل قول نیست که شفافیت ندارد. Simpsons Removals Ltd، که در سال 2021 تأسیس شد – نباید با یک شرکت نامرتبط، Simpsons International Removals اشتباه گرفته شود – طبق سوابق Companies House امسال دو بار نام ثبت شده خود را تغییر داده است و در حال حاضر به عنوان Removalss معامله می شود.

خدمات مشتری آن اطمینان‌بخش نیست. من پرسیدم که چرا پیشنهادی ارائه کرد که نمی‌توانست آن را برآورده کند، آیا برای وسایل گم شده یا آسیب‌دیده در حمل و نقل بیمه دارد، و چرا به شکایت شما پاسخ نداده است.

این شرکت پاسخ داد، بدون توجه به این نکته، که از Trustpilot برای جمع‌آوری نظرات استفاده نمی‌کند و ادعا می‌کند که 95 درصد مشتریانش راضی هستند. و اصرار داشت که مشتریان مجبور به پرداخت هزینه اضافی نیستند – به آنها حق انتخاب داده می شود که کار را پرداخت کنند یا کار را متوقف کنند، که در میانه راه، تقریباً به همان چیزی می رسد.

در این بیانیه آمده است: «همه خدمه ما کاملاً آموزش دیده و کاملاً مجهز هستند. از دوستتان بپرسید که او از کجا وسایلی را برای سه سفر به دست آورده است؟ شما نمی توانید هیچ یک از خدمه من را مقصر بدانید و بازخورد ما برای آنها اعتبار است.

شما دو شکایت برای اقلام گم شده و آسیب دیده به دادگاه شهرستان ارائه کرده اید. ارزش آن را دارد که قبل از استخدام یک شرکت از عضویت یک شرکت در انجمن برکنارکنندگان بریتانیا اطمینان حاصل کنید. این خدمات بی عیب و نقص را تضمین نمی کند، اما اعضا در یک کد عمل ثبت نام می کنند و شما می توانید شکایات حل نشده را به یک بازرس ارسال کنید. نیازی به گفتن نیست که Simpsons عضو نیست.

ایمیل your.problems@observer.co.uk. آدرس و شماره تلفن را وارد کنید. ارسال و انتشار تابع شرایط و ضوابط ما است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …