برندان فریزر پس از ادعای تجاوز جنسی به او در مراسم گلدن گلوب شرکت نخواهد کرد | فیلم

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برندان فریزر می گوید که در مراسم گلدن گلوب سال آینده شرکت نخواهد کرد، حتی اگر برای اجرای تحسین برانگیزش در نهنگ نامزد شود، زیرا ادعا کرده است که توسط رئیس سابق سازمانی که جوایز را اداره می کند مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

در سال 2018، فریزر علناً ادعا کرد که فیلیپ برک، یکی از اعضای قدیمی انجمن مطبوعات خارجی هالیوود و رئیس سابق سازمان پشت سر گلوبز، یک بار در سال 2003 در یک ناهار در بورلی هیلز او را زیر آزموده است.

فریزر گفته است که این حادثه عاملی برای ناپدید شدن او از هالیوود برای مدت طولانی بوده است: «من خودم را سرزنش می‌کردم و بدبخت بودم – چون می‌گفتم، این چیزی نیست. این مرد به اطراف رسید و احساسی را از خود دور کرد. … باعث شد من احساس انزوا کنم.”

در سال 2018، برک حساب فریزر را «ساختگی کامل» خواند، اما اذعان کرد که در آن زمان از فریزر عذرخواهی کرده است. پس از یک تحقیق داخلی که زمانی که فریزر علنی شد، انجام شد، HFPA به این نتیجه رسید که برک «به‌طور نامناسبی» فریزر را لمس کرده است، اما گفت که اقدام برک «به‌عنوان یک شوخی تلقی می‌شد و نه به‌عنوان یک پیشبرد جنسی».

برک تا زمانی که سال گذشته پس از آن که زندگی سیاه‌پوستان مهم است را «جنبش نفرت‌پرستانه نژادپرستانه» خواند، عضو HFPA باقی ماند.

فریزر روز چهارشنبه به GQ گفت: «می‌دانستم که آن‌ها رتبه‌ها را بسته خواهند کرد. “می دانستم که قوطی را با لگد در جاده خواهند انداخت. می دانستم که از ماجرا جلوتر خواهند رفت. من می‌دانستم که مطمئناً آینده‌ای با آن سیستم آنطور که بود ندارم… فکر می‌کنم به این دلیل بود که مردم نمی‌خواستند اول بروند و از نظر احساسی روی موقعیت سرمایه‌گذاری کنند، خیلی خاردار یا تیز یا بد بود.»

گلدن گلوب سال گذشته پس از این که سازمان در رسوایی به دلیل بی احتیاطی های اخلاقی و فاش شدن این که این گروه شامل هیچ عضو سیاه پوستی نمی شد، درگیر شد، لغو شد. بسیاری از ستارگان، روزنامه نگاران و استودیوها گفتند که گلوب را تحریم می کنند.

در اوایل سال جاری، HFPA، پس از اصلاحات، گفت که هشتادمین گلدن گلوب در 10 ژانویه پخش خواهد شد.

اما فریزر آنجا نخواهد بود.

فریزر در مطلبی که روز چهارشنبه منتشر شد به مجله GQ گفت: «من سابقه همکاری با انجمن مطبوعات خارجی هالیوود بیشتر از احترامی که برای انجمن مطبوعات خارجی هالیوود دارم، دارم.

فریزر در پاسخ به این سوال که آیا در صورت نامزد شدن در مراسم شرکت خواهد کرد، گفت: “نه، من شرکت نمی کنم.”

او افزود: “این به خاطر سابقه ای است که من با آنها دارم.” و مادرم منافق تربیت نکرد. شما می توانید خیلی چیزها با من تماس بگیرید، اما نه.»

فریزر در فیلم نهنگ ساخته دارن آرنوفسکی که در جشنواره فیلم ونیز با نقدهای مثبت به نمایش درآمد، نقش یک معلم انگلیسی گوشه‌نشین را بازی می‌کند که با چاقی زندگی می‌کند و تلاش می‌کند با دخترش که از او جدا شده، ارتباط برقرار کند.

او برای نقش اول برجسته در جوایز آتی گاتهام نامزد شده است و به طور گسترده ای به عنوان نامزد احتمالی بهترین بازیگر مرد در جوایز اسکار در ماه مارس شناخته می شود.

در استرالیا، خدمات پشتیبانی بحران Lifeline 13 11 14 است. اگر شما یا شخصی که می شناسید تحت تأثیر تجاوز جنسی، خشونت خانوادگی یا خانوادگی قرار گرفته است، با 1800RESPECT به شماره 1800 737 732 تماس بگیرید یا به www.1800RESPECT.org.au مراجعه کنید. در مواقع اضطراری، با 000 تماس بگیرید. خطوط کمک بین المللی را می توانید از طریق www.befrienders.org پیدا کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …