امتیازات Lunit برای حمایت از برنامه غربالگری سرطان پستان اولیه نیو ساوت ولز قرارداد دارد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت هوش مصنوعی پزشکی کره جنوبی Lunit به راه حل ترجیحی خواندن ماشینی برای برنامه تشخیص زودهنگام سرطان سینه BreastScreen NSW تبدیل شده است.

در مورد چیست

BSNSW بخشی از برنامه ملی BreastScreen استرالیا است که هدف آن بهبود میزان بقای زنان مبتلا به سرطان سینه است. این ماموگرافی رایگان به زنان 40 ساله و بالاتر برای تشخیص زودهنگام سرطان سینه ارائه می دهد.

یک سال پس از برگزاری مناقصه، مؤسسه سرطان NSW، که برنامه BreastScreen را در NSW اجرا می‌کند، پیشنهاد Lunit را برای تامین Lunit INSIGHT MMG خود انتخاب کرده است. فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی قادر است ماموگرافی ها را با دقت 96 درصد تجزیه و تحلیل کند.

قبل از استقرار راه حل، موسسه سرطان NSW ابتدا Lunit INSIGHT MMG را تأیید می کند تا مزایای بالینی بالقوه آن را تأیید کند. حدود 650000 ماموگرافی برای آزمایش و مقایسه قرائت های حاصل از راه حل هوش مصنوعی با گزارش های تاریخی ارائه شده توسط رادیولوژیست های BSNSW استفاده خواهد شد.

بعداً اعتبار سنجی آینده نگر این فناوری با ارزیابی تقریباً 240000 امتحان در یک دوره هشت ماهه انجام خواهد شد.

پس از این، محلول ماموگرافی در محیط BSNSW PACS ادغام می شود تا به رادیولوژیست ها در معاینات غربالگری کمک کند. در این مرحله نهایی، همچنان برای استفاده بالینی آن تایید می شود.

تنها پس از تکمیل تمام مراحل اجرای اولیه، Lunit یک قرارداد عملیاتی پنج ساله با موسسه سرطان NSW دریافت خواهد کرد.

چرا مهم است

قرارداد BSNWS که اولین قرارداد Lunit برای یک برنامه ملی غربالگری پستان است، به این شرکت اجازه می دهد تا از آزمایشات غربالگری حدود 350000 زن در هر سال پشتیبانی کند.

“این اولین بار است که Lunit فرصت ارائه راه حل هوش مصنوعی ما را برای برنامه ملی صفحه نمایش سینه دریافت می کند. ما قصد داریم به طور فعال برای افزایش سریع تقاضا در برنامه های غربالگری ملی در سراسر جهان آماده شویم، علاوه بر آن فعالانه به دنبال فرصت های تجاری جدید باشیم. “براندون سو، مدیرعامل Lunit اظهار داشت.

روند بزرگتر

Lunit INSIGHT MMG در حال حاضر از یک برنامه رایگان غربالگری سینه پشتیبانی می کند. را بنیاد باهیا در مصر قصد دارد از فناوری هوش مصنوعی برای کمک به غربالگری حدود 500000 زن در سال استفاده کند.

ابزار ماموگرافی، همراه با Lunit Insight CXR، یک راه حل AI با اشعه ایکس قفسه سینه، توسط افراد خصوصی نیز پذیرفته شده است. بیمارستان بین المللی Bumrungrad در تایلند و اخیرا توسط SEHA، بزرگترین شبکه مراقبت های بهداشتی در امارات متحده عربی.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …