متحدان کلیدی جمهوریخواه که توسط ترامپ به تعویق افتاده اند، در حال دور شدن هستند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

او گفت: «فکر نمی‌کنم ما نیازی به پرت شدن داشته باشیم. «در دور دوم دور آخر، مردم حواسشان پرت شد و به غیر از پیروزی در دور دوم، روی چیزهای دیگری تمرکز کردند. و دیدی چه بر سر ما آمد. بنابراین پیام من به مردم این است که نگران سال 24 نباشید.

سه کمک کننده بزرگ احزاب – استفان شوارتزمن، کن گریفین و رونالد لادر – این هفته گفتند که قصد دارند از شخص دیگری غیر از آقای ترامپ حمایت کنند یا این بار برنامه ای برای حمایت از او ندارند. ایوانکا، دختر آقای ترامپ گفت که در کمپین انتخاباتی ترامپ دخالت نخواهد کرد و گفت که “اولویت بندی” فرزندانش را انتخاب می کند. گروه‌هایی مانند باشگاه محافظه‌کار برای رشد، که زمانی متحد سرسخت ترامپ بود، نظرسنجی‌هایی را منتشر می‌کنند که نشان می‌دهد آقای ترامپ با دو رقمی از ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا عقب‌تر است.

سایر رقبای بالقوه – از جمله خانم نوم، معاون رئیس جمهور سابق مایک پنس و فرماندار ویرجینیا گلن یانگکین – در حال ارزیابی مجدد شانس خود در سال 2024 در پی انتخابات میان دوره ای هستند. یکی دیگر از رقبای احتمالی، مایک پمپئو، که به عنوان وزیر خارجه آقای ترامپ خدمت می کرد. در توییتر نوشت جمهوری‌خواهان به «رهبرانی نیاز دارند که به جلو نگاه می‌کنند، نه خیره شدن به آینه عقب که ادعای قربانی شدن دارند»، اشاره‌ای به اعلامیه روز سه‌شنبه آقای ترامپ مبنی بر اینکه «من یک قربانی هستم».

در کاپیتول هیل، برخی از قانونگذاران جمهوری خواه که مدت ها به آقای ترامپ وفادار بودند، عقب نشینی آهسته ای را آغاز کردند.

نماینده کوین مک کارتی، که تلاش خود را برای تبدیل شدن به رئیس مجلس بعدی با میراث سیاسی آقای ترامپ گره زده است. نمی گویند اگر او از آقای ترامپ برای ریاست جمهوری حمایت کند. سناتور کوین کرامر از داکوتای شمالی، یکی از متحدان سرسخت خود که در انتخابات سال 2018 به پشتوانه حمایت و حمایت آقای ترامپ پیروز شد، گفت که او برای یک انتخابات مقدماتی گسترده ریاست جمهوری ریشه دوانده است.

آقای کرامر گفت: “امیدوارم افراد زیادی وارد شوند.” او حق این کار را ندارد. هیچ کدام از ما نیستیم.»

با این حال، بسیاری دیگر به سمت آقای ترامپ رفتند. آنها نه تنها مشتاق ترین حامیان او – نماینده مارجوری تیلور گرین از جورجیا و نماینده مدیسون کاوتورن از کارولینای شمالی که در انتخابات مقدماتی خود شکست خوردند – بلکه ستارگان نوظهور مانند وسلی هانت از تگزاس، یکی از دو جمهوری خواه سیاهپوست جدید انتخاب شده به مجلس نمایندگان بودند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پس از افزایش محبوبیت یک سرگرمی تاریخی، مجوزهای «لجن نشینی» برای رودخانه تیمز متوقف شد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، اداره بندر لندن صدور مجوزهای جدید …