سازمان دیده بان می گوید: برنامه ای برای کاهش تعداد معوقه مراقبت های انتخابی NHS انگلستان در معرض خطر جدی است | NHS

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

میلیون‌ها بیمار ممکن است با سال‌ها انتظار طولانی برای درمان در NHS روبرو شوند، زیرا یک ناظر هشدار داد که طرح کاهش انتظارات گسترده برای خدمات درمانی انتخابی و سرطان تا سال 2025 در معرض خطر جدی قرار دارد.

NHS انگلستان یک برنامه سه ساله را در ماه فوریه منتشر کرد که هدف آن مقابله با عقب ماندگی خدمات بود، پس از همه‌گیری کووید-19 که لیست‌های انتظار طولانی به سطوح بی‌سابقه رسید. وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی مسئول تأمین بودجه طرح بهبود است.

با این حال، پول نقدی که وزرا در ابتدا برای این طرح تخصیص داده بودند با تورم همگام نبوده و NHS با مسائل «مهم» نیروی کار و بهره‌وری مواجه است. حسابرسی ملی دفتر (NAO) گفت.

علاوه بر این، سازمان دیده بان هشدار داد که اتکا به پزشکان عمومی بیش از حد برای جذب بخشی از کارهایی که به طور سنتی در بیمارستان ها انجام می شود، احتمالاً منجر به برآورده نشدن اهداف کلیدی می شود و بیماران ناامید – که برخی از آنها سال ها برای درمان صبر کرده اند – در کمال می ماند.

متیو تیلور، مدیر اجرایی کنفدراسیون NHS، که نماینده سیستم مراقبت‌های بهداشتی در انگلستان، ولز و ایرلند شمالی است، گفت: «رهبران سلامت موافقند که توانایی NHS برای پاک کردن موارد عقب‌افتاده انتخابی در معرض تهدید جدی قرار دارد، مگر اینکه دولت به سرعت اقدام کند.

دکتر اما رانسویک، معاون رئیس شورای انجمن پزشکی بریتانیا، که نماینده حدود 150000 پزشک است، گفت: «بسیار ضروری است که بودجه اختصاص داده شده توسط دولت برای مقابله با عقب ماندگی و لیست های انتظار رو به رشد کووید-19 مورد بازنگری فوری قرار گیرد. درست است که این بودجه متناسب با تورم افزایش یابد، در غیر این صورت طرح بهبود به سادگی کار نخواهد کرد.»

برنامه NHS انگلستان فرض می‌کرد که خدمات در اوایل سال‌های 2022-23 به سطح فعالیت قبل از همه‌گیری بازمی‌گردند، با هدف حدود 30٪ درمان بیشتر تا سال 2024-25. با این حال، NAO گفت که افزایش فعالیت به این سطوح یک “شاهکار تاریخی” خواهد بود و افزود که “نیاز به نرخ رشدی است که در زمان های اخیر مشاهده نشده است”.

NHS اکنون در 96 درصد سطوح قبل از همه گیری کار می کند. NAO گفت، برای کمک به دستیابی به اهداف خود، NHS انگلستان از پزشکان عمومی می خواهد که بسیاری از مواردی را که قبلاً توسط پزشکان بیمارستان رسیدگی شده است، رسیدگی کنند.

با این حال، سازمان دیده بان گفت که نگران است که پزشکان عمومی از قبل تحت فشار بوده اند، به طوری که نیروی کار پزشک عمومی بین ژوئن 2017 تا ژوئن 2022 4 درصد کاهش یافته است.

NAO همچنین گفت که تمایل NHS انگلستان برای کاهش قرار ملاقات های بعدی بیمارستان باعث ایجاد نگرانی در میان برخی از پزشکان و مدیران شده است.

NHS انگلستان هدفی را برای کاهش حداقل 25 درصدی قرار ملاقات‌های پیگیری سرپایی تا مارس 2023 تعیین کرد، اما NAO گفت که از پزشکان شنیده شده است که «اظهار کرده‌اند که انگیزه‌های کاهش تعداد ملاقات‌های پیگیری می‌تواند منجر به افزایش آسیب به بیمار شود. در زمانی که ممکن است بیماران بیشتری به دلیل حجم عقب ماندگی و پیچیدگی شرایطی که افراد با آن مواجه هستند نیاز به پیگیری داشته باشند.

NAO گفت NHS انگلستان در نظر دارد که انتظار مراقبت های انتخابی بیش از یک سال باید تا مارس 2025 حذف شود و تا مارس 2023 تعداد بیمارانی که بیش از 62 روز پس از ارجاع فوری برای مراقبت از سرطان منتظر هستند باید به سطح قبل از همه گیری بازگردد. . با این حال، سازمان دیده بان گفت که مردم همچنان ممکن است با انتظارهای طولانی مواجه شوند، حتی اگر پیشرفت حاصل شود.

بر اساس قانون اساسی NHS برای انگلستان، 92٪ از بیماران در لیست انتظار باید درمان را در 18 هفته پس از ارجاع شروع کنند، اما این هدف تنها در 61٪ موارد در ماه اوت محقق شد.

گرت دیویس، رئیس NAO، گفت: “خطرات قابل توجهی برای ارائه این طرح برای کاهش انتظارهای طولانی برای خدمات درمانی انتخابی و سرطان تا سال 2025 وجود دارد. NHS با کمبود نیروی کار و فشارهای تورمی مواجه است، و باید این کار انجام شود. با ظهور نتایج ابتکارات مختلف در برنامه بهبود، در پاسخگویی چابک است.

یکی از سخنگویان NHS گفت: «علیرغم نگرانی‌ها در مورد زمستان بسیار چالش‌برانگیزی، NHS در حال حاضر در مسیر رسیدن به نقاط عطف بهبودی بعدی خود است – پس از اینکه عملاً انتظارات دو ساله برای مراقبت را حذف کرده و انتظارات 18 ماهه را کاهش داده است. تقریبا 60 درصد در یک سال

پرسنل علیرغم غیبت پرسنل بیشتر، تعداد بیماران مبتلا به کووید در بیمارستان در تابستان امسال نسبت به مجموع دو سال گذشته، کاهش ظرفیت بیمارستان ناشی از مسائل مراقبت اجتماعی که بیماران را به جامعه بازمی‌گرداند، و افزایش تقاضا برای خدمات فوری و اورژانسی به این مهم دست یافته‌اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

طراح Balenciaga بابت کمپین “نامناسب” با حضور کودکان متاسفم | بالنسیاگا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، طراح خلاق Balenciaga به دلیل …