سباستین هالر اعلام کرد که برای برداشتن تومور بیضه تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت | بورسیا دورتموند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سباستین هالر، مهاجم بوروسیا دورتموند، گفته است که برای برداشتن تومور بیضه تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.

این بازیکن 28 ساله که پیش از این برای وستهام و آژاکس بازی می کرد، پس از تشخیص سرطان بیضه در ماه جولای، تحت شیمی درمانی قرار گرفته است.

هالر در توییتر نوشت: «همانطور که از ابتدا برنامه ریزی شده بود، پس از شیمی درمانی، احتمالات مختلفی در نظر گرفته شد. من به شما می گویم که دعوا برای من تمام نشده است.

او افزود: “من باید تحت عمل جراحی قرار بگیرم تا این تومور که من را از زمین دور نگه می دارد، برای همیشه پایان دهد.” می خواهم از همه شما برای پیام های حمایتی و قدرتی که در این سختی به من می دهید تشکر کنم. مشتاقانه منتظر دیدار همه شما هستم.»

این مهاجم مرکزی پس از پیوستن به وستهم در سال 2019 با 45 میلیون پوند از آینتراخت فرانکفورت، 18 ماه را در باشگاه وستهم سپری کرد. او در ژانویه سال گذشته به آژاکس رفت و در تابستان امسال به دورتموند پیوست.

هالر که در 15 بازی برای تیم ملی ساحل عاج چهار گل به ثمر رسانده است، ماه گذشته در مراسم توپ طلای 2022 در پاریس حاضر شد و جایزه یاشین را به تیبو کورتوا، دروازه بان رئال مادرید اهدا کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مراکش – اسپانیا: یک هشتم نهایی جام جهانی 2022 – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …