ایلان ماسک برنامه های خود را برای یافتن رهبر جدید برای توییتر فاش کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

ایلان ماسک روز چهارشنبه گفت که انتظار دارد زمان خود را در توییتر کاهش دهد و در نهایت یک رهبر جدید برای مدیریت شرکت رسانه های اجتماعی پیدا کند و افزود که امیدوار است در این هفته یک بازسازی سازمانی را تکمیل کند.

غول تجارت آفریقای جنوبی – که خرید توییتر را به مبلغ 44 میلیارد دلار (42 یورو) در 27 اکتبر به پایان رساند – این اظهارات را هنگام شهادت در دادگاه دلاور به عنوان بخشی از شکایت سهامداران علیه شرکتش، تسلا، بیان کرد.

سرمایه گذاران تسلا به طور فزاینده ای نگران زمانی هستند که ماسک برای چرخش توییتر اختصاص داده است.

سهام تسلا در روز چهارشنبه 3 درصد سقوط کرد.

ماسک در شهادت خود گفت: “یک انفجار اولیه از فعالیت های مورد نیاز پس از خرید برای سازماندهی مجدد شرکت وجود دارد.” اما پس از آن من انتظار دارم زمان خود را در توییتر کاهش دهم.

ماسک همچنین اعتراف کرد که برخی از مهندسان تسلا در ارزیابی تیم‌های مهندسی توییتر کمک می‌کردند، اما او گفت که این کار به‌صورت «داوطلبانه» و «بعد از ساعت‌ها» بوده است.

دو هفته اول این میلیاردر 51 ساله به عنوان مالک توییتر با تغییرات اساسی و تصمیمات فوری همراه بود، از جمله برکناری مدیر عامل سابق این شرکت و تقریباً نیمی از کارکنان آن، که باعث شد رسانه‌ها رهبری جدید را به این شکل توصیف کنند. “آشوب” و “فاجعه بار”.

برجسته ترین در میان این تغییرات، سرویس اصلاح شده توییتر آبی است که به مشترکین ویژگی های اضافی مختلفی از جمله نشان تأیید اعتبار برنامه را با قیمت 7.99 دلار (7.69 یورو) در ماه ارائه می دهد.

این طرح که در تعداد معدودی از کشورها در 10 نوامبر راه اندازی شد، پس از ایجاد حساب های جعلی توسط کاربران به جعل هویت شرکت های بزرگ و رهبران جهانی، شروع بسیار دشواری داشت. در نهایت در کمتر از دو روز به حالت تعلیق درآمد، اگرچه ماسک راه اندازی مجدد آن را برای 29 نوامبر برنامه ریزی کرد.

چنین تحولاتی باعث نگرانی کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده شده است، به ویژه پس از استعفای اعضای بلندپایه تیم حریم خصوصی و امنیت. برخی از مفسران همچنین این سوال را مطرح کرده‌اند که آیا تغییرات خاصی در توییتر ممکن است از مقررات عمومی حفاظت از داده‌های اتحادیه اروپا (GDPR) کمتر باشد.

علیرغم رگبار حملات و انتقاد شدید به رهبری توییتر، ماسک نگرش خوش بینانه و گاهی سرپیچی را حفظ کرده است و با پیروان خود درگیر بوده و در حالی که از مسیر جدید شرکت دفاع می کند، مکرراً مطبوعات را تحقیر می کند.

اوایل روز چهارشنبه، ماسک ایمیلی به کارمندان توییتر ارسال کرد و به آنها اطلاع داد که باید تا روز بعد تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند در شرکت بمانند تا «ساعت‌های طولانی با شدت بالا» کار کنند یا بسته‌ای سه ماهه از دستمزد دریافت کنند. .

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گزارش می‌گوید اگر کوئینزلند به سرعت به انرژی‌های تجدیدپذیر تغییر نکند، با کاهش رفاه “قابل توجه” روبرو خواهد شد | کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک گزارش به سفارش دولت …