کاونتری سیتی با فروش موافقت کرد که باشگاه را بدون بدهی رها می کند و پیشنهاد CBS Arena را برنامه ریزی می کند | کاونتری سیتی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مالک کاونتری، سیسو کپیتال، با فروش اکثریت سهام به تاجر محلی داگ کینگ در معامله ای که بدهی باشگاه را آزاد می کند، موافقت کرده است.

آبی های آسمانی در پایان ماه اکتبر تحت تحریم نقل و انتقالات قرار گرفتند در حالی که آنها پول بدهی به HM Revenue & Customs را بازپرداخت کردند، اما کینگ با گرفتن سهم 85 درصدی تمام بدهی های فعلی را تسویه خواهد کرد.

در نتیجه، پس از اینکه مالکان باشگاه راگبی Wasps در این ماه مدیریت خود را آغاز کردند و به زودی توسط شرکت‌های عامل ورزشگاه که برای ورود به بخش مدیریتی درخواست کردند، کاونتری نیز برای خرید CBS Arena پیشنهاد سهام ارائه می‌کند.

پیشنهاد موفقیت آمیز استادیوم تضمین می کند که کاونتری بتواند بازی های خانگی را در شهر انجام دهد.

کینگ، مدیر اجرایی Yelo Enterprises مستقر در استراتفورد، که اخیراً بیش از 70 میلیون پوند در منطقه از طریق ساخت یک ایالت سرمایه گذاری کرده است، گفت: “این راز نیست که کاونتری سیتی اف سی در سال های اخیر با چالش هایی روبرو بوده است.” تجهیزات پیشرفته فرآوری دانه های روغنی برای تولید انرژی های تجدید پذیر.

«با همکاری با هم می‌خواهیم شروعی جدید داشته باشیم، با ایمن کردن خانه‌مان در کاونتری شروع کنیم. ما می دانیم که هواداران و سایرین در سراسر منطقه خواهان امنیت طولانی مدت و تضمین بازی فوتبال در شهر ما هستند. این برای جاه طلبی ما حیاتی است.

ما این را به عنوان یک اولویت – و یکی از اولین اقدامات خود به عنوان مالکان اکثریت – ارائه پیشنهاد برای خرید CBS Arena قرار داده ایم. ما مشتاقیم در اسرع وقت با نمایندگان شورای شهر کاونتری و سایرین ملاقات کنیم تا چشم انداز خود را که شامل بازسازی منطقه می شود، تعیین کنیم.

این قرارداد منوط به تایید لیگ فوتبال انگلیس است، اما جوی سپالا، مدیر اجرایی سیسو کپیتال، مطمئن است که به نفع باشگاه است. این یک لحظه فوق العاده برای باشگاه کاونتری سیتی و شهر است. من می‌دانم که داگ مدت‌هاست که از تحسین‌کنندگان آبی‌های آسمانی بوده و یک مباشر قدرتمند باشگاه در حرکت رو به جلو خواهد بود.»

من مشتاقانه منتظر آینده ای جدید و روشن در کار با داگ و همه شرکای ما در سراسر شهر هستم.

فروش CBS Arena باعث عدم اطمینان کوتاه مدت می شود و با داگ در هیئت مدیره ما قصد داریم یک پیشنهاد قوی برای استادیوم ارائه دهیم که در صورت موفقیت، بستری برای موفقیت بلندمدت فراهم می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

یک نماینده سابق کنگره به پولشویی بیش از 50 میلیون دلار با ونزوئلا متهم شد | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک نماینده سابق کنگره میامی …