دست کم 22 سرباز کلانتر شهرستان لس آنجلس بر اثر تصادف خودرو از کلاس مجروح شدند | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بیش از 20 سرباز استخدام شده کلانتر شهرستان لس آنجلس در اوایل صبح روز چهارشنبه بر اثر برخورد یک خودروی اشتباه به کلاس در حالی که آنها در حال دویدن بودند، مجروح شدند.

مقامات یک راننده 22 ساله را در ارتباط با این حادثه که 22 مجروح برجای گذاشت، دستگیر کردند که پنج نفر مجروح شدند.

شیلا کلیهر، سخنگوی و کاپیتان آتش نشانی شهرستان لس آنجلس، صبح چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما مطمئناً می دانیم که یک راننده مرد 22 ساله داریم که مسیر را اشتباه می رفت و وارد کلاس شد.” . “در این مرحله این چیزی است که ما می دانیم. چیز دیگری در مورد راننده نمی دانیم.»

به گفته مقامات، یک وسیله نقلیه با کلاس 75 نفری که استخدام شده بودند در حوالی سپیده دم در ویتیر، حومه لس آنجلس که محل آکادمی آموزش کاوشگر ستاره این دپارتمان است، برخورد کرد. فاکس 11 گزارش داد که وسیله نقلیه در حال حرکت به سمت جنوب بود که وارد خطوط شمال شد و با سربازگیری برخورد کرد که به طور مرتب در گروه‌هایی با پوشیدن «جلیقه‌های دید بالا» در منطقه می‌دویدند.

فیلم‌های هلیکوپترهای خبری تلویزیون واکنش گسترده آتش‌نشان‌ها و آمبولانس‌ها، یک SUV خاکستری را در پیاده‌روی کنار یک تیر چراغ برق واژگون شده و همچنین افراد متعددی را با لباس‌های تمرینی یکدست نشان می‌دهد. کلیهر گفت که دانشجویان مجروح به حدود هفت بیمارستان مختلف منتقل شدند. راننده ای که مقامات هویت او را شناسایی نکرده اند، آزمایش هوشیاری میدانی داده شد.

گشت بزرگراه کالیفرنیا در حال بررسی این حادثه است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

از آنجایی که ITVX طلای جام جهانی را دریافت می کند، آیا کانال برای پخش جریانی مهمانی دیر شده است؟ | آی تی وی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، با غرش انگلیس به مرحله یک …