گروه های جام جهانی C و D، به علاوه: زندگی LGBTQ+ قطر – پادکست Football Daily | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رتبه بندی، بررسی، اشتراک گذاری در Apple Podcasts، Soundcloud، Audioboom، Mixcloud، Acast و Stitcher، و پیوستن به مکالمه در فیس بوک، توییتر و ایمیل

پیش‌نمایش پانل گروه‌های C و D – هر دو با مسابقات مورد علاقه (آرژانتین، فرانسه)، اسب‌های تیره (دانمارک) و تیم‌هایی که از حضور در آنجا خوشحال هستند (عربستان سعودی، تونس) پر شده است.

همچنین، در قسمت سوم، دومین مورد ویژه ما را در آستانه این جام جهانی خواهید شنید. امروز ما بر روی جامعه LGBTQ+ در قطر تمرکز می کنیم. ما با دکتر ناصر محمد، گروهی از کارشناسان که زمان زیادی را صرف گزارش در منطقه کرده‌اند، صحبت می‌کنیم و شما همچنین شهادت‌هایی را از LGBT قطری خواهید شنید.

🚨 هفته نامه فوتبال در 17 نوامبر در لندن به صورت زنده پخش می شود. جزئیات بیشتر و بلیط های خود را از اینجا دریافت کنید.🚨

آرشیو از: Sky Sports News، از قطر دیدن کنیدبازی دوستانه امارات و آرژانتین در آستانه جام جهانی 2022<br />ابوظبی، امارات متحده عربی – 14 نوامبر: هواداران آرژانتین حمایت خود را در جریان بازی دوستانه بین امارات و آرژانتین قبل از جام جهانی 2022 در ورزشگاه آل نهیان نشان دادند. ابوظبی، امارات متحده عربی در 14 نوامبر 2022. (عکس از ولید زین/ خبرگزاری آنادولو از طریق گتی ایماژ)” src=”https://i.guim.co.uk/img/media/0334d50c613d8331160b2ea5ab2b2aa06710583a/0_0_5184_3110/master/5184.jpg?width=300&quality=85&auto=format&fit=max&s=74aca885c940c184869cad9453e27acf”/> </picture></p></div><p> <input type=

عکس: خبرگزاری آنادولو/ گتی ایماژ

از آبان نیوز حمایت کنید

آبان نیوز از نظر سردبیری مستقل است. و ما می خواهیم روزنامه نگاری خود را باز و در دسترس همه نگه داریم. اما ما به طور فزاینده‌ای به خوانندگان خود نیاز داریم تا بودجه کار ما را تأمین کنند.

از آبان نیوز حمایت کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سارایوو آلوده ترین شهر جهان را رتبه بندی کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آمار شرکت فناوری کیفیت …