«بهترین فروشگاه در Wakey»: مجوز ویکفیلد بدون مجوز در TikTok ویروسی می شود | یورکشایر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دارن گریوز به همراه سه فرزندش 130 مایل (209 کیلومتر) از کارلایل را طی کرده است تا 66 پوند برای چهار نوشیدنی از یک مجوز خارج از مجوز در ویکفیلد خرج کند.

راننده واگن دارسی، 12 ساله، و لسی و رایان نه ساله را به مغازه ای نسبتاً بی توصیف در مرکز شهر یورکشایر غربی آورده است که به یک حس غیر محتمل TikTok تبدیل شده است.

شراب‌های Wakefield – یا شراب‌های Wakey، همانطور که بیشتر شناخته می‌شود – یک محبوبیت ویروسی است، با افرادی که از سرتاسر بریتانیا برای فیلم‌برداری از ویدیوها سفر می‌کنند، که هر کدام صدها هزار بازدید دارند و به نقل از عبارات جالبی مانند “بهترین فروشگاه در چیست؟” بیدار؟ Wakey Wines!»، «عبد نزدیکتر بیا، عبدل برگرد» و «Bingo bingo Gala bingo».

زمانی شروع شد که این فروشگاه، که در غیر این صورت یک مجوز معمولی است، به عنوان یکی از تنها مکان هایی که جوانان می توانند از Prime، یک “نوشیدنی آبرسان” ساخته شده توسط یوتیوبرهای Logan Paul و KSI به دست بیاورند، شناخته شد.

همچنین گران‌ترین روزنامه‌فروش بریتانیا نامیده می‌شود و بطری‌های نوشیدنی مورد علاقه را به قیمت ۱۹.۹۹ پوند می‌فروشد، یعنی ۱۰ برابر قیمت نوشیدنی در آسدا، جایی که اکنون به فروش می‌رسد.

روز پنجشنبه، خانواده گریوز دو بطری با طعم تمشک آبی و یکی از لیمو لیمو، و همچنین یک قوطی شیر شتر – که در TikTok نیز بسیار محبوب بود – به قیمت 66 پوند خریدند.

گریوز در حالی که شیر شتر 6.50 پوندی خود را بیرون مغازه چنگ زده بود و کمی گیج به نظر می رسید، گفت: “من در آن مکیده شده ام.” “بچه ها مرا به این موضوع جذب کردند و من هر روز فیلم ها را تماشا می کردم. کاملاً دیوانه شده است.

او با خنده افزود: «من قبلاً چنین کاری نکرده بودم. “ارزشش را ندارد.”

لیسی با این حال مخالفت کرد و گفت که دوستانش حسادت خواهند کرد که او نوشیدنی‌ای را که در وب‌سایت یوتیوبرها به فروش می‌رسد، به دست آورده است. من بطری را به مدرسه خواهم برد. مردم در آنها آب می ریزند.

اگرچه اکنون شاید به اندازه Binley Mega Chippy، یک غذای آماده در کاونتری که یک پیروزی TikTok نیز بود، شهرت این فروشگاه بسیاری از مشتریان بزرگ آن را پشت سر گذاشته است، علیرغم برخی سرنخ‌ها، مانند فندک‌هایی که عبارات جذاب فروشگاه در آن نمایش داده می‌شود. شمارنده.

نمای نزدیک فندک با شعار
شرکت Wakefield خارج از مجوز، فندک‌هایی را با شعارهایی بر اساس TikToks خود به فروش می‌رساند. عکس: ریچارد ساکر/ آبان نیوز

ملانی پیکرینگ، که در یک شرکت وکلا در ویکفیلد کار می کند، در حال خرید تنقلات از مغازه بود که از موفقیت Wakefield Wines مطلع شد. “من هیچ ایده ای نداشتم اما فکر می کنم در واقع بسیار جالب است. من همیشه دوست دارم کسب و کارهای کوچک محلی خوب کار کنند.»

همچنین معلم جیم هاچینسون و کلاسی متشکل از 6 نوجوان 15 ساله که پس از سفری از سنت هلن در مرسی ساید به موزه ملی معدن زغال سنگ در آن نزدیکی، به اصرار یکی از دانش آموزان از آنجا توقف کرده بودند، حضور داشتند.

برداشت اولیه برای پاپی بیرکت بسیار ضعیف بود، که فریاد زد: «این همه هیاهو است؟ باید شوخی کنی.»

داخل مغازه
معلم جیم هاچینسون با دانش آموزان مدرسه ای در سنت هلن. عکس: ریچارد ساکر/ آبان نیوز

اما نوجوانان در خارج از مغازه عکس گرفتند و بلا چافرز گفت که مردم در مدرسه تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. “دوستان من قطعا در مورد آن شنیده اند. همه آن را در TikTok دیده‌اند.»

عبدالجبار که هفت سال در این مغازه کار کرده است و اغلب برای فیلمبرداری از فیلم های شوخی مالک محمد از نذیر با مشتریان استخدام شده است، گفت که والدین به او گفته بودند که بچه ها قبل از ملاقات، این عبارات را در خانه تمرین کنند.

او گفت: “آنها وقتی اینجا هستند هیجان زده می شوند، گاهی اوقات فریاد می زنند، دیگران موسیقی می نوازند.” در حالی که آخر هفته‌ها اغلب صف‌هایی از ده‌ها نفر در خارج از مغازه وجود دارد، برخی از روزها هنوز نسبتاً عادی هستند.

در حالی که جبار معتقد است که نشانه گذاری روی نوشیدنی ها کوچک است و افزایش قیمت در تامین کننده آنها اتفاق می افتد، KSI از فروشگاه به دلیل قیمت های “ظالمانه” انتقاد کرده است. او به هواداران گفت: «نه، اینقدر برای پرایم هزینه نکنید. من می دانم که مردم Prime OK را می خواهند، فقط منتظر بمانید یا زودتر از آسدا خارج شوید، خوب و زود وارد آسدا شوید و 2 پوند، خوب، 2 پوند برای Prime بپردازید.”

اما به نظر نمی رسد که این مانع از مشتریانی مانند Grieves شود که فکر می کنند قیمت ها بخشی از تجربه است. پس کی قرار است شیر ​​شتر را بخورد؟ صادقانه بگویم، من واقعاً شیر را دوست ندارم. احتمالاً آن را به سگ خواهم داد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ایالات متحده منتظر “پاسخ جدی” روسیه در مورد پیشنهاد انتشار بریتنی گرینر است | روسیه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک دیپلمات ارشد آمریکایی گفت …