تقویت کننده های خلق و خوی قطر و عادت به تغییر: آیا می توانید طعم لذت را بچشید؟ | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

زمان ها، آنها در حال تغییر هستند

ما آنقدر بزرگ شده ایم که به یاد بیاوریم زمانی که ماراتون در بریتانیا به اسنیکرز تبدیل شد. سال 1990 بود و همه درباره آن شروع کردند. این تغییر می‌توانست زودتر اتفاق بیفتد، اما ظاهراً لباس‌های شرکتی می‌ترسیدند که Snickers بیش از حد شبیه به knickers باشد، بنابراین بریتانیایی‌های سرکوب‌شده برای خرید آن بیش از حد برافروخته می‌شوند. به هر حال، چیزی که واقعاً مردم را آزار می‌دهد این بود که آیا نوقا، بادام‌زمینی، شکلات و کارامل می‌توانند با نامی متفاوت طعم یکسانی داشته باشند. به نظر می رسید که BA Baracus چنین فکر می کند. ببینید، مریخ می‌توانست آقای T را استخدام کند تا محصول خود را به فروش برساند، زیرا او را تشویق می‌کند تا مشتریان نگران را با اشاره و فریاد زدن با صدای بلند بر سر آنها که اگر آن را دوست ندارند، احمق کنند، اطمینان دهد. در پنج… متأسفم، برج‌های فوتبال دیلی، ما باید ببینیم، اوم… «سلام؟ سلام؟ عمو یا دایی؟ مادربزرگ؟ هر شخصی؟!” آیا اینجا سرد است؟

به هر حال ما می توانیم به شما بگوییم که کجا سرد نیست. دوحه هوا 32 درجه سانتیگراد است و وقتی تیم‌ها و روزنامه‌نگاران در اواسط نوامبر برای این جام جهانی حقوق بشر کاملاً عادی و بی‌نظیر به صحرا فرود می‌آیند. انگلیس در هتل تیم خود با انبوهی از هندی‌های مهاجر مشتاق که آهنگ «سه شیر» را می‌خواندند، مورد استقبال قرار گرفتند. اتهاماتی وجود داشت مبنی بر اینکه آنها طرفداران مناسب انگلیس نیستند – احتمالاً به این دلیل که هیچ یک از آنها مشعل روشنی به پشت خود گیر نکرده بود یا در حالی که روی جعبه تلفن ایستاده بودند به طور خودنمایی پودر مارشینگ را از پشت دست خود بالا می بردند. اما از آنجایی که حرف‌های جدید و شوخ‌آمیز مانند «پیکفورد، دروازه‌بان فوق‌العاده ماست» کنار گذاشته شده است، شاید این حامیان تازه کشف‌شده باید در آغوش گرفته شوند.

قطر [HR] کمیته عالی جام جهانی، طرفداران “جعلی” بودن آنها را تکذیب کرد. در بیانیه ای آمده است: «ما کاملاً این اظهارات را که هم ناامیدکننده و هم غیرقابل تعجب است رد می کنیم. درست مانند Snickers بیش از سه دهه پیش، این تورنمنت به سختی می تواند ذهن ما را درگیر کند. چه کسی می داند دیگر چه چیزی مشروع است؟ ما قبلاً می دانیم که واقعاً طرفداران “پرداخت” انگلیس در دوحه وجود دارند. موجودی بانکت چطوره دیوید؟ و البته به 40 حامی که پروازهای رایگان و 60 پوند در روز خرج می‌کنند تا «بایستند، آواز/سرود بخوانند، پرچم‌های خود را به اهتزاز درآورند» و «فرار بزرگ» را به طور مکرر بر روی شیپور بنوازند. بیایید واضح بگوییم، این است که وجهه دولت ملی خلیج فارس را صیقل دهیم.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

چیزی که می‌توانیم با قطعیت بگوییم این است که گیر کردن در یک تقویت‌کننده خلق و خوی یک تجارت پرهزینه و شاید روح‌خراش خواهد بود. فقط برای کمتر از یک پیمانه Budweiser 12 پوند هزینه خواهد داشت. Budweiser، به خاطر بهشت! آیا می توانید طعم لذت را بچشید؟ خوب، اگر بتوانید مکان و زمان مناسب برای خرید آن را پیدا کنید، ممکن است. مالک “پادشاه آبجو” پس از اینکه کمیته عالی به او گفته بود که غرفه های خود را به نقاط کمتر قابل مشاهده خارج از استادیوم منتقل کند، گفت که در تلاش است “بهترین تجربه ممکن را در شرایط جدید برای مصرف کننده ارائه دهد”، و کمیته عالی تایید کرد که وجود خواهد داشت. “زمان های ریختن” مشخص و محدودیت چهار واحد برای هر نفر. پس موفق باشید که خماری کنید. توجه داشته باشید، با توجه به گزارش‌هایی مبنی بر آزار و اذیت روزنامه‌نگاران در خیابان‌ها، و کمپین‌هایی که می‌گویند همجنس‌گرایان قطری مورد آزار فیزیکی قرار می‌گیرند و سپس به عنوان مامور برای ردیابی دیگر شهروندان LGBTQ+ استخدام می‌شوند، به احتمال زیاد خود بازی همان چیزی است که با لرزش‌ها باقی مانده است. زمانی که این فصل دیستوپیایی در تاریخ فوتبال به پایان می رسد.

نقل قول روز

“چرا ما اینقدر رقابتی هستیم؟ چون بودن را به ما می آموزند. چون زمین ها در همه جا وجود دارند. در هر محله، هر مکان، هر چند محروم. هر جا که فضایی برای ضربه زدن به توپ وجود داشته باشد، یک بازی وجود دارد. آن رقابتی که به‌عنوان یک حرفه‌ای می‌خواهد از قبل وجود دارد: شما در تمام زندگی‌تان این کار را انجام داده‌اید، هر روز، زیر باران، هر سطحی، پابرهنه بازی می‌کنید، انگشت پا را می‌شکستید، آن را می‌پیچانید و ادامه می‌دهید. من همیشه می گویم که در فوتبال بازی کردن یکسان نیست رقابت کنند– گپ ادینسون کاوانی با سید لو ارزش وقت شما را دارد، در مورد لذت بردن از طبیعت، تمایل به دامپزشک شدن و دلیل موفقیت اروگوئه.

ادینسون کاوانی در تمام شکوهش.
ادینسون کاوانی در تمام شکوهش. عکس: آژانس گامبا/گتی ایماژ

«تبریک من به بخش بازاریابی برای تغییر نام تجاری The Fiver به Football Daily. تغییر از نامی که چیزی با ارزش جهانی را نشان می‌دهد به نامی که نشان‌دهنده جریانی دلهره‌آور، تکراری و بی‌پایان است. حداقل کسی که در آنجا کار می کند می داند که دارند چه کار می کنند.» – ماتیاس استیگزگارد.

«فوتبال دیلی؟ عمو عجیب فوتبال دیلی واقعا همان حلقه را ندارد، اینطور نیست؟ آیا این مانند زمانی است که سنت جیمز پارک به عنوان Sports Direct Soccerdome تغییر نام داد و همه آن را نادیده گرفتند و مانند قبل ادامه دادند؟ – دام وارد.

«مطمئناً Football Daily کاملاً برعکس STOP FOOTBALL است؟» – دیوید مدوک.

پس از دنبال کردن سریال دیوید اسکوایرز در آستانه HRWC، باید اعتراف کنم که از TSK رفتم و در مورد وضعیت اسفناک کارگران فکر کردم که آیا حتی باید این نمایش را تماشا کنم یا خیر. اما از آنجایی که یک نوع ضعیف و بدون ستون فقرات بودم، می‌دانستم که در نهایت پشیمان خواهم شد… بالاخره جام جهانی (HR) است. اما بعد از آخرین قسمت دیروز او، اکنون می دانم که کارم تمام شده است. بنابراین از Squires تشکر می کنم که به من کمک کرد ستون فقرات را رشد دهم. RIP Rupchandra Rumba و بقیه همکاران درگذشته شما” – مایک فیچتنر.

«به عنوان مشاور جراحی ارتوپدی و تروما، می‌توانم به آدام فورد (نامه‌های دیروز) اطمینان دهم که به روش‌های بی‌شماری که در آن استخوان می‌تواند تکان بخورد، تکان بخورد، بشکند، ترک بخورد و عمل کند، به خوبی آشنا هستم. یا شاید این الان دو شهرت در هم ریخته است؟» – دن وستاکات.

نامه های خود را به آدرس the.boss@aban.news.com ارسال کنید. و همیشه می‌توانید Football Daily را از طریق @guardian_sport توییت کنید. برنده امروز نامه روز ما… ماتیاس استیگزگارد است که برنده نسخه ای از جام جهانی ناگتس اثر ریچارد فاستر است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گراهام آرنولد به Socceroos در مورد خطرات رسانه های اجتماعی قبل از شروع بازی جام جهانی هشدار داد | استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، گراهام آرنولد از بازیکنانش درخواست کرده …