وزیر مهاجرت نگران است که از مناطق روستایی خواسته شود تا پناهجویان بیشتری را در خود جای دهند | مهاجرت و پناهندگی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از وزیران پیشنهاد کرده است که از مناطق روستایی خواسته می شود تا افراد بیشتری را بپذیرند که به دنبال پناهندگی هستند، زیرا دولت با انتقاد نمایندگان محافظه کار به دلیل قرار دادن مهاجران در حوزه های انتخابیه خود مواجه شده است.

رابرت جنریک، وزیر مهاجرت، گفت که ممکن است از شهرهای کوچک و حومه‌ها خواسته شود که افراد بیشتری را که از کانال مانش عبور می‌کنند با قایق‌های کوچک اسکان دهند «تا زمانی که این تعداد زیاد باشد».

اظهارات وی در حالی در پارلمان مطرح شد که نمایندگان از روند آشفته اداره وی ابراز نگرانی کردند.

جاناتان گالیس، نماینده محافظه کار استوک-آن-ترنت شمالی، گفت که افرادی که به دنبال پناهندگی هستند توسط پیمانکار خصوصی سرکو به حوزه انتخابیه او “پرتاب می شوند”.

کی قرار است وزیر به سرکو بگوید استوک-آن-ترنت کار خود را انجام داده و دیگر از آن استفاده نکند؟ و اگر این کار را نکند، چرا نکند؟» او درخواست کرد.

جنریک گفت که دولت “تلاش می کند تا مسکن را در طیف وسیع تری از مقامات محلی نسبت به گذشته تهیه کند”.

از نظر تاریخی، این موضوع در شهرهایی از جمله استوک-آن-ترنت متمرکز بود. ما اکنون به دنبال تهیه مسکن به طور گسترده تر در شهرهای کوچکتر، شهرک ها و در واقع در برخی موارد در مناطق روستایی هستیم.

این بدان معناست که من می ترسم تا زمانی که آمار آنقدر زیاد باشد که بخش های بیشتری از کشور این مشکل را تجربه کنند – اما این امر تضمین می کند که چگونه به عنوان یک کشور با آن برخورد کنیم، انصاف بیشتری را تضمین می کند.

یکی دیگر از نمایندگان حزب محافظه‌کار گفت که فردی که تحت بازجویی پلیس به‌خاطر ارتکاب جرایم جدی است، در هتلی در حوزه انتخابیه خود اسکان داده شده است، اما ناپدید شده است.

گرگ اسمیت، نماینده پارلمان باکینگهام، گفت: «شورای باکینگهام‌شایر به‌طور دست سومی از یکی از محله‌های لندن امروز صبح متوجه شد که یک پناهجو که به دلیل یک تخلف بسیار جدی تحت بازجویی قرار دارد، توسط پلیس متروپولیتن به هتل پناهندگی در باکینگهام منتقل شد، اما به داخل محوطه اسکورت نشد و از آن زمان ناپدید شده است.»

“این روند کاملا غیرقابل قبول است.”

جنریک گفت که این پرونده را با وزارت کشور مطرح خواهد کرد و گزارش خواهد داد.

فیلیپ هالوبون، نماینده کترینگ، مدعی شد که مهاجران آلبانیایی پشت موج جنایت در حوزه انتخابیه او هستند. او گفت: «از جایی که من نشسته ام، در حال حاضر، دولت اعلیحضرت نه از سواحل ما محافظت می کند و نه از جامعه محلی من در برابر افزایش جرایم وارداتی محافظت می کند.

نخست وزیر آلبانی اخیرا از سیاستمداران بریتانیا به دلیل دامن زدن به نژادپرستی ضد آلبانیایی با طرح ادعاهای بی اساس انتقاد کرده است.

اروپا با موجی از مهاجرت از خاورمیانه، آفریقا و آسیا مواجه است، اما بریتانیا نسبت به اکثر کشورهای همسایه جمعیت کمتری دارد. بر اساس تجزیه و تحلیل ارقام رسمی، هفده کشور اتحادیه اروپا در سال گذشته تعداد بیشتری درخواست پناهندگی سرانه دریافت کردند.

این انتقادات به دنبال استقبال گرم از آخرین قرارداد بریتانیا و فرانسه امضا شده در روز دوشنبه است که 63 میلیون پوند در سال برای مالیات دهندگان بریتانیا هزینه دارد.

ایوت کوپر، وزیر کشور در سایه، به عوام گفت که دولت “به سادگی به اندازه کافی” برای مقابله با باندهای جنایتکار درگیر در گذرگاه های قایق های کوچک انجام نمی دهد.

جنریک گفت که از ابتدای سال تاکنون از بیش از 30000 “گذرگاه غیرقانونی” جلوگیری شده است که صدها نفر دستگیر شده و 21 باند جنایتکار سازمان یافته منهدم شده است.

بر اساس آمار رسمی، بیش از 40000 نفر در سال جاری با قایق های کوچک از جمله 1800 نفر تنها در این آخر هفته عبور کرده اند. دولت در ماه فوریه پیش‌بینی کرد که تعداد افرادی که از طریق قایق‌های کوچک وارد بریتانیا می‌شوند به 60000 نفر می‌رسد.

در جلسه بعدی پارلمان، چارلی تیلور، بازرس ارشد زندان ها، رفتار با جوانان را در مرکز پردازش منستون که اوایل امسال از آن بازدید کرد، مطرح کرد.

وی به نمایندگان مجلس و همتایان خود در کمیته مشترک حقوق بشر گفت که برخی از کارکنان مسئول کودکان طبق قانون تحت بازرسی کامل افشا و ممنوعیت خدمات قرار نگرفته اند، در حالی که به برخی از زنان جوان در این سایت برای بیش از بیش از این امکان دسترسی به تلفن داده نشده است. 24 ساعت.

«هیچ نهاد نظارتی و پاسخگویی وجود ندارد. نگرانی این است که مشکلات مختلف از بین برود.» وی افزود: قرار است بازرسی به زودی مجدداً بازدید کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مایکل اونیل برای بازگشت به عنوان سرمربی ایرلند شمالی موافقت کرد | ایرلند شمالی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، مایکل اونیل موافقت کرده است که …