سالهای NYC FC در بیابان با ساخت خانه دائمی به پایان می رسد | نیویورک سیتی اف سی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

باشگاه نیویورک سیتی سرانجام پس از اعلام برنامه های باشگاه برای یک سالن با ظرفیت 25000 نفر در محله ویلتس پوینت در کوئینز، خانه دائمی خواهد داشت.

این باشگاه روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی از همکاری با شهردار نیویورک، اریک آدامز و گروه توسعه کوئینز خبر داد. این پروژه به صورت خصوصی تامین مالی خواهد شد و همچنین شامل 2500 واحد مسکن ارزان قیمت، هتل و فضای خرده فروشی خواهد بود.

این استادیوم در قلب یک منطقه ورزشی خواهد بود. این مترو با سیتی فیلد نیویورک متس و مرکز ملی تنیس بیلی جین کینگ USTA، محل برگزاری مسابقات آزاد آمریکا، مشترک خواهد بود. دیگر تیم MLS نیویورک، ردبولز، در هریسون، نیوجرسی بازی می کند.

NYC FC در سال 2015 به MLS پیوست و فصل گذشته جام MLS را به دست آورد، اما اکثر بازی های خانگی خود را در استادیوم یانکی در برانکس انجام داده است. محل برگزاری بیسبال به عنوان نامناسب برای فوتبال مورد انتقاد قرار گرفته است، زیرا زمین به شکل نامناسبی در ابعاد استادیوم نشسته است. با این حال، برخی طرح‌بندی غیر متعارف را به عنوان یک امتیاز می‌دانستند.

بیورن بلنبام، هوادار NYC FC در ماه می به آبان نیوز گفت: “به نظر من، ورزشگاه یانکی در تلویزیون بسیار بدتر از حضور شخصی به نظر می رسد، و من عاشق صندلی هایم در بخش 135 زیر بخش هواداران هستم.” من بچه‌هایم را به بازی‌ها می‌برم، آنها الان نوجوان هستند، اما برای چند سال اول اتاق ایستاده/ پذیرش عمومی واقعاً یک گزینه نبود. اما ما وارد آن می‌شویم، بنابراین دوست داریم به بخش هواداران نزدیک باشیم، به طوری که فضای صندلی‌های زیر سفیدکننده‌ها عالی باشد و بدیهی است که به این شکل در یک استادیوم فوتبال وجود نداشته باشد.

این واقعیت که این باشگاه در هفت سال اول فعالیت خود در یکی از بزرگترین بازارهای ورزشی در جهان نتوانست خانه ای دائمی پیدا کند از نظر بسیاری به عنوان شرمساری برای تیم و MLS تلقی می شد. اکنون به نظر می رسد که این بحث تمام شده است: انتظار می رود این پروژه تا سال 2027 تکمیل شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استرالیا کسری 21 امتیازی خود را جبران کرد و بازگشت وحشیانه خود را در برابر ولز کامل کرد | سری ملل پاییز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، به نظر می رسید که ولز …