موسس باشگاه خصوصی اعضای سوهو هاوس کناره گیری کرد | صنعت هتلداری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نیک جونز، بنیانگذار سوهو هاوس، پس از افشای تشخیص سرطان پروستات، از سمت مدیر اجرایی باشگاه اعضای خصوصی و امپراتوری هتل که 27 سال پیش تأسیس کرده بود، کناره گیری می کند.

جونز روز چهارشنبه اعلام کرد که “در حال انتقال از مدیر عامل به نقش اصلی من به عنوان موسس” است. این مرد 59 ساله سوهو هاوس را از یک باشگاه خصوصی اعضای واحد در منطقه مرکزی لندن به شبکه ای جهانی از 38 خانه، اسپا، فضاهای همکاری و هتل های مجلل تبدیل کرد.

این تاجر گفت که پس از اینکه درمان سرطان “دیدگاه و تمرکز من را تغییر داد” از اداره روزانه شرکت کناره‌گیری می‌کند. اندرو کارنی، رئیس جهانی شرکت، جایگزین او به عنوان مدیر اجرایی می شود.

جونز روز چهارشنبه در ایمیلی به اعضا گفت: «ابتدا یک خبر بد، و چند خبر بسیار خوب». در اوایل تابستان تشخیص داده شد که من مبتلا به سرطان پروستات هستم. این بیماری زود تشخیص داده شد و درمان من 100٪ موفقیت آمیز بوده است – و من نه تنها دوباره سالم هستم، بلکه بدون سرطان نیز هستم.

به ناچار، این تجربه دیدگاه و تمرکز من را تغییر داده است. در نتیجه، از امروز از مدیرعاملی به نقش اصلی خود به عنوان بنیانگذار تغییر می کنم و بر جنبه های خلاقانه و عضویت سوهو هاوس تمرکز خواهم کرد.

جونز که با کریستی یانگ مجری بی‌بی‌سی ازدواج کرده است، گفت که می‌خواهد «بیشتر از کارهایی که من دوست دارم» را انجام دهد، که به گفته او اطمینان حاصل می‌کند که اعضا اوقات خوبی را سپری می‌کنند. او همچنین بیشتر بر برنامه‌های بنیادهای مجلس شرکت برای کمک به گروه‌های کم‌نمایش در شکوفایی صنایع خلاق تمرکز خواهد کرد.

او به دنبال این بود که به بیش از 210000 عضو در سراسر جهان اطمینان دهد که کلوپ ها و تجارت با کارنی، که در سال 2019 به شرکت ملحق شد، در “دست امن” خواهند بود.

هفته گذشته یکی از سخنگویان سوهو هاوس ادعاهایی را که آبان نیوز از سوی دو تن از خودی های شرکت به آن ها ارائه کرده بود که گفته بودند جونز در شرف کناره گیری است را رد کرد.

هنگامی که سوهو هاوس در سال 1995 در بالای رستوران جونز کافه بوهم در گوشه خیابان یونانی شروع به کار کرد، تنها افرادی که در صنایع خلاق کار می کردند اجازه ورود داشتند – بانکداران و کسانی که کت و شلوار و کراوات پوشیده بودند، در حالی که ممنوعیت درخواست را نداشتند، اغلب عضویت خود را لغو می کردند.

این رویکرد در سال 2015 زمانی که جونز سعی کرد با دعوت از بانکداران برای ارائه اوراق قرضه سرمایه گذاری در محل برگزاری خانه Shoreditch در نزدیکی شهر لندن، از بانکداران پول جمع آوری کند، بازگشت.

یکی از سرمایه گذاران بالقوه در آن زمان به رویترز گفت: «خیلی خنده دار است. آنها می گویند که ما آنقدر خونسرد نیستیم که بتوانیم به باشگاه آنها بپیوندیم، اما آنها کاملاً مایلند که در صورت نیاز پول ما را بگیرند.” دیگری گفت که پیام سوهو هاوس به سادگی این بود: «ما شما را نمی‌خواهیم. ما پول شما را می خواهیم!»

اکنون این شرکت که به‌عنوان بخشی از سهام بیش از ۲ میلیارد پوندی خود در بورس نیویورک در سال گذشته به‌عنوان گروه جمعی عضو (MCG) تغییر نام داد، هتل‌ها، اسپاها و فضاهای همکاری و همچنین باشگاه‌های اعضای خصوصی را اداره می‌کند. در پنج قاره

در طول سال‌ها، این مکان محل مهمانی افراد ثروتمند و مشهور، از کیت ماس، کندال جنر و الی گولدینگ گرفته تا دوک و دوشس ساسکس بوده است.

گزارش‌ها در روزنامه‌ها حاکی از آن است که هری، پنجمین نفر در صف تاج و تخت، و مگان، بازیگر سابق Suits، در یک قرار کور در سال 2016 در خانه 76 این گروه در خیابان دین، یکی از هشت خانه سوهو در لندن که شامل یک خانه شهری است، ملاقات کردند. در میفر، و یک باشگاه، هتل و استخر روی پشت بام در داخل استودیوهای سابق بی بی سی در شهر سفید.

جونز گفت: «در 27 سال گذشته، من سوهو هاوس و اخیراً MCG را با قرار دادن اعضا در قلب هر کاری که انجام می دهیم، اداره کرده ام. من به دستاوردهایی که به دست آورده‌ایم بسیار افتخار می‌کنم و از همه تیم‌هایی که به ما کمک کردند تا به جایی که امروز هستیم برسیم، سپاسگزارم.»

جونز در کنار میلیاردر املاک و مستغلات آمریکایی، ران برکل، که 42.5 درصد از سهام را در اختیار دارد، و ریچارد کرینگ، رستوران دار میلیونر بریتانیایی، که 20 درصد از سهام را در اختیار دارد، اندکی کمتر از 6 درصد از سهام را در اختیار دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

حماسه بازوبند OneLove از ابتدا تا پایان ناامیدکننده بوده است | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیاو حماسه بازوبندهای OneLove که قرار …