HMS Wag: قصر شناور در قطر برای همسران و دوست دختران انگلیسی | جام جهانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نام: HMS Wag

هزینه: 1 میلیارد پوند

ظاهر: 215,863 تناژ ناخالص لوکس دریایی بی شرمانه.

لازانیای خوشمزه تر، انسانی تر. چه جراتی داری MSC World Europa (نام رسمی آن) لازانیای انسانی نیست. این یک کشتی تفریحی است که برای بالاترین اقشار بشریت ساخته شده است.

مثل کی؟ خوب، می دانید همه قهرمانان ورزشی با استعدادی که انگلیس این هفته به جام جهانی می فرستد؟

آره. برای همسران و دوست دخترانشان است.

اما چرا؟ گوش کن، این یک ایده عالی است. در حالی که دوست پسر و شوهرشان برای اثبات شایستگی خود در یک جام جهانی که از نظر اخلاقی به خطر افتاده است گرم می‌شوند، واگ‌ها می‌توانند آن را در یک کشتی تجملاتی غیرقابل تصور زندگی کنند.

چقدر مجلل? ما داریم از پلکان کریستالی صحبت می کنیم. ما در حال صحبت از اسپاهای کامل با اتاق های برفی هستیم. ما در مورد 13 رستوران، جواهرات فروشی های گران قیمت، طولانی ترین سرسره خشک در دریا، خدمات کامل پیشخدمت، همه در 22 عرشه صحبت می کنیم.

گران به نظر می رسد. سوئیت های “رویال” ظاهراً 6000 پوند در هفته قیمت دارند. اما از این بابت نگران نباشید. این سطح از ثروت بی نظیری است که همسران و دوست دختران انگلیسی شایسته آن هستند.

چرا آنها در یک قایق می مانند؟ به نظر می رسد غیر عملی آسان است، می توانید در یک قایق بنوشید.

و شما نمی توانید در ساحل؟ جام جهانی در قطر است، احمقانه. در قطر نمی توانید کاری انجام دهید. نمی توانم مست شوم یا در ملاء عام ببوسیم، نمی توانم همجنس گرا باشم.

افتضاح به نظر می رسد. اما اگر در قایق لنگر انداخته در ساحل هستید، در واقع در قطر نیستید تا بتوانید هر کاری که دوست دارید انجام دهید. 20 نوار مختلف وجود دارد! یک جاز اسپیکر وجود دارد! این مکان مانند مجوزی برای هرزگی تمام عیار به نظر می رسد.

کریکی، واقعاً اینطور است. اینجوری بهتره عکس العمل مطبوعات را تصور کنید اگر برخی از واگ ها به دلیل مستی و بی نظمی به زندان بیفتند.

نمی کند خرس به فکر کردن از چشمان کنجکاو و لنزهای بلند پاپاراتزی ها نیز دور است. بسیار سخت تر است که در یک قایق بزرگ، کمی بدتر به نظر برسد.

چه خبر درخشانی هیچ کس ضرر نمی کند! خوب، شما می توانید استدلال کنید که حضور در جام جهانی با هر عنوان نشانه ای ضمنی از حمایت از کشوری با سابقه طولانی نقض حقوق بشر است و همه واگ ها باید عمیقاً از خود شرمنده باشند. اما هر چه… جاز! سرگرم کننده!

بگو: “زمان آن است که جام جهانی را با لوکس کامل جشن بگیریم!”

نگو: “به زودی: واگ ها از یک کازینو شناور در سواحل کره شمالی بازدید می کنند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اتحادیه اروپا باید از قدرت اقلیمی خود استفاده کند | چشم انداز

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نظرات بیان شده در این مقاله …