Best Buy در شرکت نظارت از راه دور بیمار Coeus.health سرمایه گذاری می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Coeus.health، یک پلتفرم فناوری اطلاعات و لجستیک مبتنی بر ابر که دستگاه‌ها و داده‌های سلامت دیجیتال داخلی را هماهنگ می‌کند، از دریافت سرمایه‌گذاری اولیه از خرده‌فروش لوازم الکترونیکی مصرفی خبر داد. بهترین خرید.

این غول خرده‌فروشی در آخرین گام خود برای گسترش به فضای مراقبت‌های بهداشتی خانگی متصل، از پلت‌فرم نظارت از راه دور بیمار (RPM) از پلت‌فرم مانیتورینگ بیمار از راه دور (RPM) از Home Health Hybrid Cloud (H) استفاده خواهد کرد.3C) برای کمک به مشتریان برای دسترسی به مزایای کامل دستگاه‌ها و محصولات بهداشتی خانگی خود.

شرکت RPM توسط مدیر عامل اوران مودوراوغلو، که قبلاً این شرکت را اداره می کرد، رهبری می شود پلت فرم های ارائه مراقبت از شاخه علوم زیستی Alphabet Verily، که بر جمعیت Medicare Advantage تمرکز داشت.

ما متعهد هستیم که مراقبت در خانه را برای همه فراهم کنیم، و به طور مستمر به دنبال راه‌های جدیدی برای استفاده از قابلیت‌های اصلی خود در خرده‌فروشی همه‌کاناله، خدمات در خانه، تدارکات، مراکز مراقبت و فناوری با راه‌حل‌های پیشرو سلامت خانه خود برای سلامتی هستیم. دبورا دیسانزو، رئیس Best Buy Health در بیانیه‌ای گفت: پیر شدن در محل و مدیریت شرایط بهداشتی در خانه. ما در Coeus سرمایه‌گذاری کردیم. H3C زیرا آنها به طور منحصر به فردی می توانند به مشتریان کمک کنند تا از پتانسیل کامل این راه حل ها بهره مند شوند و به ما این امکان را می دهند که چشم انداز خوب زندگی را به هر تعداد که ممکن است ارائه دهیم.”

روند بزرگتر

بودجه Best Buy در Coeus.health آخرین سرمایه گذاری این غول خرده فروشی در بخش مراقبت از سالمندان و فضای نظارت از راه دور بیمار است.

در سال 2021، Best Buy پلت فرم RPM Current Health را به دست آورد که از حسگرهای زیستی برای نظارت بر وضعیت بیمار استفاده می کند و تشخیص می دهد که چه زمانی ممکن است فرد به کمک پزشک نیاز داشته باشد.

سایر سرمایه گذاری های خرده فروش لوازم الکترونیکی مصرفی چند ملیتی شامل نام تجاری قدیمی آن است Great Call که متعاقباً به عنوان Lively تغییر نام داد و خدمات نظارت از راه دور Critical Signal Technologies.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

برزیل – سوئیس: جام جهانی 2022 – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …