پرچم های زیادی اما ایوانکا نیست

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

این بار هیچ پله برقی وجود نداشت که او را پایین بیاورد، مانند زئوس که از آسمان فرود آمد. با این حال، یک جمعیت پرستشگر وجود داشت. یک خانواده وجود داشت، البته نه همه آنها. و پرچم هایی وجود داشت – پرچم های زیادی!

یک ارتش واقعی از پرچم ها زیر لوسترهای کریستالی سالن رقص مار-آ-لاگو نگهبانان ایستاده بودند و صحنه را به صورت ستاره و راه راه می پوشاندند، در حالی که دونالد جی. ترامپ نامزدی خود را برای ریاست جمهوری در سال 2024 با کراوات قرمز روشن و خیلی بلند خود اعلام کرد. کت و شلوار آبی دمپایی (کامل با سنجاق برگردان پرچم آمریکا) و پیراهن سفید.

حتی قبل از اینکه او شروع به سخنرانی متهم‌آمیز و پر از تاریخ تجدیدنظرطلبانه و هشدارهای وحشتناک درباره «مارکسیست‌ها» و «جهانی‌گرایان» کند، اعلامیه‌های آخرالزمانی شکستی که فقط او می‌توانست آن‌ها را اصلاح کند و وعده داد که «آمریکا را دوباره ثروتمند کند»، پرچم‌ها لوازم جانبی آن بودند. که قاب داستان را رقم زد

آنها در آنجا ایستاده بودند، ویترینی از میهن پرستی برای پوشاندن ابر سیاه استیضاح، شکایت ها و نامزدهای میان دوره ای شکست خورده مورد تایید ترامپ که بالای سر او آویزان شده بود. آنجا ایستادند، انگار می‌خواهند خاطرات آخرین پرچم‌هایی را که برای آقای ترامپ به اهتزاز درآوردند، پاک کنند: پرچم‌های کنفدراسیون و پرچم‌های MAGA که توسط شورشیان 6 ژانویه حمل می‌شد. در آنجا ایستادند، انگار می خواستند ثابت کنند که او چقدر کشورش را دوست دارد: نه فقط ارزش یک یا دو پرچم، بلکه ارزش هزاران پرچم.

آنها یادآور این نکته بودند که آقای ترامپ چقدر به شکوه و اوضاع و احوال مرتبط با ریاست جمهوری علاقه داشت و چقدر در به کار بردن صحنه نگاری دولت برای اهداف خود مهارت داشت. او گفت که می‌خواهد شب را «زیبا» نگه دارد، اما عبارتی که به ذهنم آمد دژاوو بود. شاید پیش‌نمایشی از تئاتری باشد که در آینده آماده می‌شود تا «بیش از هر کسی بجنگد» تا دفتری را که در سال 2020 از دست داده بود، با استفاده از هر وسیله بصری که در اختیار داشت، به دست آورد.

آقای ترامپ همیشه این ایده را دنبال می کرد که یک تصویر می تواند ارزش یک دسته کلی از اسناد سیاست را داشته باشد. او حتی در سخنرانی خود به همه یادآوری کرد که چگونه این موضوع را یاد گرفته است و در مورد «اخراج» نانسی پلوسی، رئیس مجلس شورای اسلامی، شعار می دهد، زیرا جمهوری خواهان در آستانه بازپس گیری مجلس نمایندگان هستند، گویی او نامزد «شاگرد» بوده است.

با این حال، همه پرچم ها نتوانستند غیبت آشکار برخی از اعضای خانواده ترامپ را کاملاً بپوشانند.

در میان حاضران، پسران او بارون و اریک (که شاید آقای ترامپ ناخواسته در سخنرانی خود آنها را با آل کاپون و جسی جیمز مقایسه کرد) به همراه لارا، همسر اریک، حضور داشتند. همچنین داماد او جرد کوشنر، اما نه ایوانکا، که در دوران ریاست جمهوری آقای ترامپ نقش اصلی را بازی کرد، اما از طریق یک استوری اینستاگرام اعلام کرد که فصل دوم را ترک می کند. و نه دون جونیور، هرچند نامزدش. کیمبرلی گیلفویل، آنجا بود. در مورد تیفانی، احتمالاً او پس از ازدواج آخر هفته گذشته در ماه عسل خود بوده است.

غیبت آنها ممکن است دلیلی باشد که آقای ترامپ از فینال خانوادگی صرف نظر کرد، معمولاً پس از هر اعلامیه سیاسی بزرگ، تنها ملانیا را دعوت کرد تا به او روی صحنه بپیوندد. زمانی را به خاطر می آورید که همه فکر می کردند ازدواجشان ممکن است پس از ترک پست او به پایان برسد؟

در میان قرمز، سفید و آبی، او با یک بلوز خال‌خالی و دامن سفید، درهم و آماده برای کسب‌وکار، به‌طور مثبت به نظر می‌رسید.

ظاهر و انتخاب لباس او نیز با نمایش اخیر کیسی دیسانتیس، همسر ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا و رقیب احتمالی ترامپ، که پس از پیروزی در انتخابات هفته گذشته به صحنه رفت، تضاد قابل توجهی داشت. لباس پری دریایی طلایی شبیه به ملکه، احتمالاً تصادفی نبوده است.

به احتمال زیاد، این یک مرموز بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کولو توره با قراردادی سه و نیم ساله به عنوان سرمربی جدید ویگان منصوب شد | ویگان اتلتیک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، کولو توره به عنوان سرمربی جدید …