کریستین پولیسیچ می‌گوید ایالات متحده می‌خواهد نگاه جهان به فوتبال آمریکا را تغییر دهد | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کریستین پولیسیچ با اذعان به این که یک تورنمنت مثبت در قطر به سایر کشورها کمک می کند تا آنها را جدی تر بگیرند، گفته است که ایالات متحده قصد دارد تصورات خود را در جام جهانی تغییر دهد.

آمریکایی‌ها در گروه B به مصاف انگلیس، ایران و ولز می‌روند و پس از عدم جواز صعود به فینال‌های آخر، مصمم هستند تا جای خود را ثبت کنند. مهاجم چلسی همچنین حمایت ایالات متحده از جامعه LGBTQ+ را تکرار کرد و گفت که آنها می خواهند “تغییر” باشند، شعار تیم.

پولیسیچ گفت که ایالات متحده آمریکا که در بازی افتتاحیه خود در روز دوشنبه به مصاف ولز می رود، در حال تغییر فیلمنامه است. پولیشیچ در پاسخ به این سوال که آیا فینال ها فرصتی برای تغییر عقیده دارند یا خیر، پاسخ داد: «مطمئناً، این کاری است که ما اینجا هستیم تا انجام دهیم.

“شاید این ورزش برتر در ایالات متحده نبوده است و ما می خواهیم نگاه جهان به فوتبال آمریکایی را تغییر دهیم – این یکی از اهداف ما است. ما در دهه‌های اخیر در سطح برخی از این قدرت‌های جهانی نبوده‌ایم، اما تیم‌های خوبی با قلب زیادی داشته‌ایم. ما می توانیم آن را به مرحله بعدی برسانیم – یک جام جهانی موفق خیلی چیزها را تغییر می دهد.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

از بازخورد شما متشکرم.

پولیسیچ که می‌تواند توسط سرمربی گرگ برهالتر کاپیتان شود، در این فصل سه بار برای چلسی در لیگ برتر بازی کرده است که آخرین آنها با شکست مقابل برایتون در اکتبر بود. علیرغم فقدان اکشن، او از فرم خود راضی است و احساس می کند “واقعا قوی” به مسابقات می رود. این بازیکن 24 ساله گفت که نسبت به آینده چلسی تحت نظر گراهام پاتر که در سپتامبر جایگزین توماس توچل شد، خوشبین است.

پولیسیچ گفت: «او خوب بوده است. او آمده است و نحوه کار او با بازیکنان و برقراری ارتباط با بازیکنان بیش از همه مرا تحت تاثیر قرار داده است. با او شروع بسیار خوبی داشتیم. ما در هفته‌های اخیر با مشکلاتی روبرو بوده‌ایم، اما فکر می‌کنم او در حال کار کردن است و فکر می‌کنم بچه‌ها به خوبی از او استقبال کرده‌اند. ما هیجان زده ایم اتفاقات خوبی در آینده خواهد بود.»

ایالات متحده برای نشان دادن حمایت از جامعه LGBTQ+، زمین تمرین خود را در الغرافه، هتل تیم و مناطق هوادار با آرم رنگین کمان تزئین کرده است. روابط همجنس‌گرایان در قطر غیرقانونی است و کشور میزبان نیز نسبت به نمایش عمومی محبت هشدار داده است.

پولیسیچ با تایید اینکه تیم درباره این موضوع صحبت کرده است، گفت: “من فکر می کنم ما بارها و بارها پیام خود را به عنوان یک تیم ثابت کرده ایم.” “ما می خواهیم تغییر باشیم. ما در این مورد شفاف بوده ایم. این چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.»

پولیسیچ در پاسخ به این سوال که آنها چگونه قصد انجام این کار را در قطر داشتند، پاسخ داد: “من فکر می کنم که ما با پیام های خود کاملاً واضح بوده ایم و این تنها چیزی است که می خواهم در مورد آن بگویم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …