ماشین حساب شخصی تورم: دریابید که چگونه افزایش قیمت بریتانیا بر شما تأثیر می گذارد | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تورم در بریتانیا در حال افزایش است زیرا مردم از قیمت های بالاتر برای کالاهای ضروری روزمره رنج می برند.

در حال حاضر دو رقمی، آخرین نرخ تورم برای 12 ماه منتهی به سپتامبر 2022 به این معنی است که قیمت کالاها و خدمات بیش از 11.1 درصد بیشتر از یک سال قبل است – در بیشتر موارد، بیش از هر افزایش حقوقی که کارگران انتظار دریافت آن را داشته باشند.

با این حال، بسته به آنچه معمولاً هر ماه می‌خرید، می‌توانید نرخ تورم شخصی متفاوتی داشته باشید. این به این دلیل است که قیمت برخی از اقلام نسبت به سایرین بیشتر شده است.

دفتر آمار ملی (ONS) یک ماشین حساب شخصی تورم ساخته است که به شما این امکان را می دهد تا ببینید تورم برای خانوارتان چگونه به نظر می رسد. از آن در زیر استفاده کنید تا ببینید که چگونه قیمت‌ها در بودجه شما تغییر می‌کند و کدام اقلام بیشتر در افزایش هزینه زندگی شما نقش دارند.

این ماشین حساب هیچ اطلاعاتی را که شما وارد می کنید ذخیره نمی کند.

توجه: ماشین حساب ONS از معیار CPIH برای تورم استفاده می کند که شامل هزینه های مسکن برای کسانی است که صاحب خانه خود هستند. این نرخ بر اساس نرخ تورم فعلی است و آخرین افزایش سقف قیمت انرژی را که از اکتبر اجرایی می‌شود، شامل نمی‌شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شلاق محافظه‌کاران پس از پاک شدن از سوء رفتار به کانر برنز بازگردانده شد | محافظه کاران

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، وزیر سابق، کانر برنز، پس …