Lonely Planet منچستر را به عنوان بهترین مقصد سفر برای سال 2023 انتخاب کرد | شهر می شکند

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Lonely Planet منچستر را به عنوان یکی از مقاصد ضروری خود برای سال 2023 انتخاب کرده است، تنها مقصد بریتانیا که فهرست سالانه کتاب راهنما را در فهرست بهترین های سفر قرار داده است.

این شهر به عنوان «یکی از بهترین – اگر نگوییم بهترین – شهرهای بریتانیا، با چیزی برای همه» در فهرست افتخاری که شامل سیدنی، لیما، مونته ویدئو، مارسی و درسدن است، توصیف شده است.

نقل قول منچستر بازگشایی موزه منچستر، موزه یهودیان منچستر که اخیراً توسعه یافته است، و کارخانه بین‌المللی، مرکز فرهنگی که قرار است در ژوئن آینده افتتاح شود، پس از تاخیرها و 100 میلیون پوند بیش از بودجه، برجسته می‌شود.

تولید افتتاحیه Factory یک تجربه رقص، موسیقی و جلوه‌های بصری با مضمون فیلم‌های ماتریکس به کارگردانی دنی بویل خواهد بود.

Lonely Planet همچنین پروژه National Trust را برای تبدیل یک پل راه آهن بلااستفاده به پارکی به سبک High Line به نام Castlefield Viaduct مشخص می کند.

این تمجید باعث خوشحالی منچستر شده است – شهری پرحاشیه، اگر چه مرطوب، جایی که اعتماد به نفس به ندرت در آن کم است. ریچارد لیز که پس از 25 سال در سال 2021 از رهبری شورا کناره‌گیری کرد، اغلب به این سؤال که دومین شهر بریتانیا چیست، می‌گفت: «خوشحالم که لندن و بیرمنگام با آن مبارزه کنند.»

Bev Craig، جانشین Leese، گفت: “وقتی Lonely Planet می گوید چیزی برای همه اینجا وجود دارد، این نتیجه یک برنامه ریزی و مشارکت طولانی مدت است. ما مفتخریم که تنها شهر بریتانیا در این لیست هستیم.

Lonely Planet برای انتخاب های خود در سال 2023، کره زمین را به پنج دسته تقسیم کرده است: خوردن، سفر، استراحت کردن، اتصال و یادگیری. منچستر تحت عنوان “یادگیری” قرار دارد، به دلیل صحنه هنری پویا خود تحسین شده است، و به عنوان مکانی توصیف می شود که “در سال های اخیر از نظر اندازه و شهرت رشد کرده است و به یک مرکز خلاقانه درخشان، با غرور موسیقایی و از نظر غذای متنوع تبدیل شده است. خیلی ساده، این یکی از بهترین – اگر نگوییم بهترین – شهرهای بریتانیا است، با چیزی برای همه.»

یک برنامه سفر یک روزه همراه به بازدیدکنندگان پیشنهاد می‌کند از گالری هنری منچستر، کتابخانه‌های سنترال و جان رایلندز، هنر خیابانی محله شمالی، مرکز صنایع دستی و طراحی منچستر، و سالن غذای مکی مایور بازدید کنند.

نکات زندگی شبانه شامل کوکتل‌هایی در Three Little Words یا The Refuge است که توسط آبان نیوز پس از افتتاح در سال 2016 به‌عنوان «پر زرق و برق» توصیف شده است. جاز در مت و فرد. موسیقی زنده در Band on the Wall; و باشگاه در دهکده گی.

هر سال، فهرست بهترین‌های Lonely Planet در سفر با نامزدی از سوی جامعه کارکنان، نویسندگان، وبلاگ‌نویسان و شرکای ناشر آغاز می‌شود. این نامزدها توسط هیئت متخصصان سفر تنها به 30 مقصد کاهش یافته است. هر کدام به دلیل موضوعیت، تجربیات منحصر به فرد، عامل “وای” و تعهد مداوم به پایداری، جامعه و تنوع انتخاب شده اند.

تام هال، نایب رئیس Lonely Planet، گفت: “همه در Lonely Planet از اینکه منچستر در بهترین سفر 2023 گنجانده شده است، هیجان زده هستند. پویایی شهری منچستر در ترکیب با تاریخ و صحنه فرهنگی جذاب، آن را به انتخابی هیجان انگیز تبدیل کرده است. سال آینده در منچستر برای رویدادهای فرهنگی مانند بازگشایی موزه منچستر، راه اندازی کارخانه بین المللی جدید و فرصتی برای گشت و گذار در پل کاسلفیلد، سال خوبی خواهد بود. این شهری برای تجربه کردن است، نه فقط بازدید، بنابراین برنامه های سفر پیشنهادی ما همچنین موسیقی زنده، مکان های عالی برای خوردن و نوشیدن، و تورهای هنری خیابانی و خیلی چیزهای دیگر را مشخص کرده است.

پنج کاری که آبان نیوز باید در منچستر انجام داد

به شدت وحشتناک سر می خورد در پارک میفیلدیک فضای عمومی جدید در نزدیکی ایستگاه پیکادیلی.

اسپاتزل در را گنجشک ها، رستورانی مدرن که در یک طاق راه آهن پنهان شده است و متخصص در کوفته های دست ساز و پاستاهای اروپایی است.

پینت در بریتانیاییحفاظت، یک نوشیدنی قدیمی که در آن همیشه مکالمه خوبی برای شما تضمین می شود.

یک کنسرت در تالار قرن جدید، که زمانی اتاق هیئت مدیره مجلل دهه 1970 برای Co-op بود، به یک مکان موسیقی مدرن با فضای رقص فنری تبدیل شد.

رقصیدن در پروژه انبار کلوپ بزرگ در انبار راه آهن قدیمی میفیلد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استرالیا کسری 21 امتیازی خود را جبران کرد و بازگشت وحشیانه خود را در برابر ولز کامل کرد | سری ملل پاییز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، به نظر می رسید که ولز …