ایوانکا ترامپ می گوید که بخشی از کمپین دونالد ترامپ در سال 2024 نخواهد بود | ایوانکا ترامپ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ایوانکا ترامپ تصمیم گرفته است که از سیاست ایالات متحده خارج شود و فعالانه به تلاش پدرش برای بازپس گیری کاخ سفید در سال 2024 نپیوندد. گفتن او “اولویت دادن به فرزندان کوچکم و زندگی خصوصی که ما به عنوان یک خانواده ایجاد می کنیم” را انتخاب کرده است.

دونالد ترامپ سه شنبه شب در استراحتگاه مار-آ-لاگو در فلوریدا، پیشنهاد خود را برای نامزدی جمهوری خواهان در سال 2024 آغاز کرد. اعضای خانواده او از جمله همسرش ملانیا و پسر اریک حضور داشتند. حتی جرد کوشنر، همسر ایوانکا نیز در این مراسم حضور داشت. اما ایوانکا نبود.

ایوانکا ترامپ در بیانیه ای گفت: من پدرم را بسیار دوست دارم. این بار، من ترجیح می دهم فرزندان کوچکم و زندگی خصوصی که به عنوان یک خانواده ایجاد می کنیم، در اولویت قرار دهم. من قصد ندارم وارد سیاست شوم.»

او اضافه: «در حالی که من همیشه پدرم را دوست دارم و از آن حمایت خواهم کرد، اما در آینده این کار را در خارج از عرصه سیاسی انجام خواهم داد. سپاسگزارم که افتخار خدمت به مردم آمریکا را داشتم و همیشه به بسیاری از دستاوردهای دولتمان افتخار خواهم کرد.»

ایوانکا ترامپ و کوشنر نقش های کلیدی در دولت ترامپ ایفا کردند و به دلیل بسیاری از افراط و تفریط های آن، تا حدی به دلیل زندگی قبلی آنها به عنوان ستون های اصلی صحنه اجتماعی نخبگان منهتن، که به شدت دموکرات است، به تیر برق خشم تبدیل شدند.

از زمانی که دونالد ترامپ در سال 2020 از جو بایدن شکست خورد، ایوانکا ترامپ و خانواده اش به یک عمارت گران قیمت در فلوریدا نقل مکان کردند.

او اخیراً در برابر کمیته 6 ژانویه، پانل ویژه کنگره که در مورد شورش در ساختمان کنگره ایالات متحده در سال 2021 تحقیق می کند، شهادت داد که طی آن حامیان افراطی ترامپ تلاش کردند تا شکست انتخاباتی او را باطل کنند.

ایوانکا ترامپ آن روز با پدرش در کاخ سفید بود و یکی از بیش از 800 شاهدی است که کمیته با آنها مصاحبه کرده است. بنی تامپسون، نماینده کنگره، رئیس کمیته، شهادت خود را نه “پرحرف” بلکه مفید توصیف کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اتحادیه اروپا باید از قدرت اقلیمی خود استفاده کند | چشم انداز

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نظرات بیان شده در این مقاله …