سنا: مهاجرانی که تحت اقدامات پزشکی غیر ضروری هستند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

SANTA FE، NM — بر اساس نتایج تحقیقات سنا که روز سه شنبه منتشر شد، مقامات مهاجرت ایالات متحده به اندازه کافی برای معاینه یا نظارت کافی یک متخصص زنان در روستاهای جورجیا که اقدامات پزشکی غیرضروری را بر روی زنان مهاجر بازداشت شده بدون رضایت آنها انجام می داد، انجام ندادند.

یک هیئت سنا نتایج تحقیقات 18 ماهه در مورد مراقبت های بهداشتی خارج از محل برای مهاجرانی را که قبلاً توسط اداره مهاجرت و گمرک در بازداشتگاه خصوصی ایروین شهرستان ایروین در جورجیا نگهداری می شد، برجسته کرد.

هیئت مدیره شهادت یک مادر مهاجر بازداشتی را شنید که در غل و زنجیر به او منتقل شده بود تا توسط یک متخصص زنان بررسی شود و سپس بدون هیچ توضیحی یک وسیله ضد بارداری به او تزریق شد.

این تحقیقات بر مشاوره‌های خارج از محل و درمان ارائه شده توسط دکتر ماهندرا امین متخصص زنان به زنان تحت نظارت مقامات ICE در وزارت امنیت داخلی متمرکز بود.

تحقیقات نشان داد که دو هیسترکتومی انجام شده توسط امین از نظر پزشکی ضروری به نظر می رسد، اما به نظر می رسد که بازداشت شدگان تحت اقدامات بیش از حد، تهاجمی و اغلب غیرضروری زنان توسط پزشک قرار گرفته اند.

تحقیقات نشان داد که مقامات ICE از اطلاعات در دسترس عموم در رابطه با شکایت های قصور علیه امین و دعوای کلاهبرداری Medicaid در سال 2015 که توسط وزارت دادگستری و جورجیا علیه وی مطرح شده بود، آگاه نبودند. ادعای کلاهبرداری بدون اعتراف به تخلف تسویه شد.

امین از شهادت در جلسه روز سه‌شنبه در واشنگتن یا پاسخ به تحقیقات با تاکید بر حق خود در متمم پنجم خود علیه خود متهم کردن خودداری کرد.

سناتور جان اوسف از جورجیا گفت: “من نمی توانم به چیز بدتر از این فکر کنم – جراحی های غیرضروری که بر روی زندانیان انجام می شود.” “به من استراحت بده. این یک شکست فاحش است.»

استوارت اسمیت، دستیار مدیر ICE Health Services Corps، اذعان کرد که آژانس او ​​از نگرانی‌های مربوط به امین بی‌اطلاع بود تا اینکه در سپتامبر 2020 یک شکایت افشاگر ظاهر شد.

اسمیت گفت: “در مورد دکتر امین، او تنها ارائه دهنده در منطقه بود که مایل به دیدن این بیماران بود.”

وزارت امنیت داخلی سال گذشته قرارداد خود را با مرکز بازداشت شهرستان ایروین فسخ کرد و مهاجران بازداشت شده را به مراکز دیگر منتقل کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

درخواست برای سرکوب ساخت و ساز در ایتالیا پس از فاجعه ایسکیا | ایتالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پس از اینکه رئیس دفتر …