بلیط های تور تیلور سویفت به قیمت 22000 دلار به دلیل سقوط Ticketmaster | تیلور سویفت

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

میلیون‌ها نفر از طرفداران تیلور سویفت روز سه‌شنبه وب‌سایت Ticketmaster Live Nation را جمع کردند تا سعی کنند برای اولین تور او در پنج سال اخیر صندلی کسب کنند، که باعث قطع‌های دوره‌ای و انتظار طولانی آنلاین شد زیرا برخی از بلیط‌ها به سرعت برای فروش مجدد به قیمت هزاران دلار ارسال شدند.

سایت فروش بلیت در بیانیه‌ای اعلام کرد که «تقاضای بی‌سابقه‌ای تاریخی» برای تور 52 ساله سوئیفت در ایالات متحده باعث شده است میلیون‌ها نفر اقدام به خرید بلیط‌های پیش‌فروش کنند، که باعث «مشکلات متناوب» شده است که شرکت «فوراً» در حال تلاش برای آن است. برطرف کردن.

طرفداران در جاهای دیگر گزارش دادند که تا هشت ساعت در صف های آنلاین منتظر ماندند و بسیاری متوجه شدند که برای خرید بلیط که قیمت هر کدام بین 49 تا 449 دلار است، خیلی دیر شده اند.

در حالی که بلیط‌های پیش‌فروش در ابتدا فقط برای طرفداران سوئیفت که به‌عنوان «طرفداران تأییدشده» انتخاب می‌شدند باز بود – سیستمی که برای جلوگیری از ربات‌ها و اسکالپرها راه‌اندازی شده بود – برخی از بلیط‌ها قبلاً در سایت‌های فروش مجدد مانند StubHub با قیمت 22700 دلار آمریکا (19100 پوند، A) فهرست شده بودند. هر کدام 33500 دلار

فروش بلیط نمایش های ساحل غربی با سه ساعت تاخیر انجام شد تا فشار بر Ticketmaster کاهش یابد. پیش فروش دیگری برای دارندگان کارت اعتباری کپیتال وان از روز سه شنبه به چهارشنبه موکول شد.

تور Eras اولین تور سوئیفت از سال 2018 خواهد بود.

دیو پل، نویسنده خبرنامه محبوب NextDraft نوشت: “من به عنوان یک پدر شکست خورده ام.”

او می‌گوید: «زمانی که دخترم واقعاً به من نیاز داشت که به دنبالش بیایم، من از بیرون به دنبال داخل شدم و به سرزمین‌های بایر و بایر فهرست انتظار بلیط تیلور سویفت تبعید شدم.»

سایر سویفتی ها که نام مستعار طرفداران سوئیفت است، می گویند که آنها بارها از صف ها کنار گذاشته شده اند و خشم خود را به سمت Ticketmaster معطوف کرده اند. برخی گفتند که یک روز از کار خود مرخصی گرفتند و احساس کردند که روند باید آرام‌تر پیش می‌رفت.

یک قانونگذار دموکرات آمریکایی نیز از این شرکت انتقاد کرد. دیوید سیسیلین در توییتر نوشت: «زمان‌ها و هزینه‌های بیش از حد انتظار @Ticketmaster کاملاً غیرقابل قبول است، همانطور که در بلیط‌های @taylorswift13 امروز دیده می‌شود.

او افزود که ادغام Ticketmaster و Live Nation در سال 2010 که تاییدیه وزارت دادگستری را داشت، نباید اجازه داده می شد. او گفت: “این راز نیست که Live Nation-Ticketmaster یک انحصار کنترل نشده است.”

سیسیلین که ریاست هیئت ضد انحصار مجلس نمایندگان را بر عهده دارد، از وزارت دادگستری خواست در این باره تحقیق کند. این آژانس از اظهار نظر خودداری کرد.

صنعت فروش بلیت برای سال‌ها آمریکایی‌ها را با هزینه‌های پنهان، دسترسی محدود به بلیط به دلیل پیش‌فروش، و سایر ناراحتی‌ها ناامید کرده است.

Ticketmaster گفت که صدها هزار نفر موفق به خرید بلیط شدند.

سوئیفت آخرین آلبوم خود را با نام Midnights در ماه اکتبر منتشر کرد. او در تور Eras که قرار است در ماه مارس شروع شود و در آگوست به پایان برسد، قول آهنگ‌هایی از آلبوم‌های حرفه‌ای خود را داده است.

رویترز در این گزارش مشارکت داشته است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چین علیرغم تعداد موارد تقریباً رکورددار، به رفع محدودیت های کووید ادامه می دهد | چین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، غرفه‌های آزمایش کووید-19 روز جمعه …