انتظار می رود ترامپ در سخنرانی خود نامزدی ریاست جمهوری 2024 را اعلام کند – به روز رسانی زنده | دونالد ترامپ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

ترامپ انتظار داشت نامزدی ریاست جمهوری را اعلام کند

دونالد ترامپ انتظار می رود که نامزدی ریاست جمهوری 2024 خود را امشب در اقامتگاه و استراحتگاه مارآلاگو در پالم بیچ فلوریدا اعلام کند.

اعلام بزرگی که رئیس‌جمهور سابق از قبل از انتخابات میان‌دوره‌ای در حال تمسخر بود، در حالی منتشر خواهد شد که او با نظارت شدیدی از درون حزب خود مواجه است. پس از اینکه تعدادی از کاندیداهای راست افراطی و مورد حمایت ترامپ در انتخابات شکست خوردند، مشاوران رئیس جمهور سابق از اعلام نامزدی در سال 2024 به تعویق افتاد.

در همین حال، ترامپ با سیل مشکلات قانونی و تحقیقات مواجه است. امروز، آلن وایسلبرگ، مدیر ارشد مالی سابق سازمان ترامپ، در دادگاه تقلب مالیاتی کسب و کار خانوادگی ترامپ شهادت داد. دادستان ها همچنین در حال بررسی این هستند که آیا او اسناد امنیت ملی را به طور جنایی در مار-آ-لاگو نگه داشته است یا خیر.

برای پوشش زنده با ما همراه باشید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …