جمهوری خواهان مجلس، رئیس امنیت داخلی را در مورد بحران مرزی کباب می کنند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جمهوری خواهان روایت یک مرز ناامن را درک کرده و آن را به سیاست های دموکرات ها گره زده اند، اگرچه دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا نیز در دوران ریاست جمهوری خود با افزایش گذرگاه های غیرقانونی مواجه شد. در واقع، آخرین روند مهاجرت بخشی از یک تغییر جهانی است، با افرادی که از فقر تشدید شده توسط همه‌گیری، خشونت و دولت‌های بی‌ثبات فرار می‌کنند.

کلی هیگینز، نماینده جمهوری خواه لوئیزیانا، که سابقه مبادلات پرتنش با آقای مایورکاس را دارد، مجموعه ای از سوالات را مطرح کرد که به نظر می رسید زمینه را برای اتهامات احتمالی علیه آقای مایورکاس فراهم کند. از آنجایی که دموکرات ها همچنان اکثریت سنا را در اختیار خواهند داشت، بعید است که آقای مایورکاس هرگز محکوم شود حتی اگر مجلسی تحت رهبری حزب جمهوری خواه او را استیضاح کند.

آقای هیگینز پرسید که آیا وزیر تلاش کرده است «شواهد تبرئه‌کننده» را در مورد کارمندان گمرک و حفاظت مرزی که مورد حمله عمومی دولت بایدن قرار گرفته‌اند، سرکوب کند. او همچنین از آقای مایورکاس پرسید که آیا از اختیارات خود برای مجازات ماموران امنیت داخلی که محافظه‌کاران یا حامیان آقای ترامپ هستند، استفاده کرده است. جمهوری خواهان استدلال مشابهی را علیه دادستان کل ایجاد کرده اند که گفته اند می خواهند او را استیضاح کنند.

آقای مایورکاس سعی کرد به آقای هیگینز پاسخ دهد، اما مردان بیشتر درباره یکدیگر صحبت می کردند. منشی توانست چند کلمه را مداخله کند و گفت که نمی داند آقای هیگینز در برخی از سؤالاتش به چه چیزی اشاره می کند.

استفان گریفین، کارشناس قانون اساسی در دانشکده حقوق دانشگاه تولین، گفت: وقتی نوبت به طرح اتهامات استیضاح می‌رسد، هیچ استاندارد قانونی وجود ندارد که باید رعایت شود. این بدان معناست که اگر جمهوری‌خواهان کنترل مجلس نمایندگان را به دست آورند، می‌توانند این روند را پس از تشکیل کنگره جدید آغاز کنند.

اما نماینده کوین مک کارتی که روز سه‌شنبه نامزدی حزبش را برای رئیس مجلس به دست آورد، حتی در حالی که انتظار می‌رود کنترل مجلس را به دست آورد، تا حدی تمایلی به استفاده از روند استیضاح برای اهداف سیاسی نشان نداده است. جمهوری خواهان از دو روند استیضاح آقای ترامپ به رهبری دموکرات ها انتقاد کردند.

پروفسور گریفین گفت که در یک مورد آشکار از تخلف توسط یک مقام کابینه، “هر دولتی می تواند به راحتی با خلاص شدن از شر این مقام، از شرمساری استیضاح جلوگیری کند.”

تنها یک عضو کابینه تا کنون استیضاح شده است – ویلیام بلکنپ، در سال 1876. آقای بلکنپ وزیر جنگ در دولت گرانت بود. او متهم به دریافت رشوه بود.

لوک برادواتر گزارش کمک کرد

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …