قهرمان المپیک ژیمناستیک سونی لی به کار آبرن برای دویدن در پاریس 2024 پایان می دهد | ژیمناستیک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سونیسا لی قرار است بار دیگر در افتخار المپیک حضور داشته باشد.

قهرمان ژیمناستیک زنان در سال 2020 روز سه شنبه اعلام کرد که پس از پایان دوره دوم تحصیلی خود در آبورن بهار آینده به تمرینات در سطح نخبگان بازخواهد گشت.

لی می‌گوید: «من توانسته‌ام آن احساس یک‌بار در زندگی و احساس وصف‌ناپذیری را وقتی که مدال طلا بر گردنت می‌پیچند، تجربه کنم. در پستی در شبکه های اجتماعی گفت. “اما من نمی خواهم این فقط یک بار در زندگی باشد.”

لی 19 ساله با برتری بر ربکا آندراد برزیلی در فینال فشرده در مرکز ژیمناستیک آریاکه، پنجمین زن آمریکایی متوالی شد که موفق به کسب عنوان المپیک شد. رقابت برای تمرکز بر سلامت روان او

این پیروزی باعث شد لی، که همونگ-آمریکایی است، به یک شهرت فوری تبدیل شود. با این حال، او را از انجام تعهد خود برای رقابت برای آبرن باز نداشت. مربی ببرها بر عهده جف گرابا، برادر دوقلوی مربی شخصی لی، جس گرابا است.

لی اولین قهرمان المپیکی شد که در سطح NCAA شرکت کرد و هر جا که او و ببرها می‌رفتند، در جلسات حضور داشت. لی امیدوار است آبورن را پس از اینکه در بهار گذشته در فینال چهارم شد، به مسابقات قهرمانی NCAA برگرداند.

با این حال، در حالی که کمتر از دو سال به بازی‌های 2024 باقی مانده است، این بازیکن بومی مینه‌سوتا بهار آینده به تمرین در سطح نخبگان بازخواهد گشت تا بتواند به موقع برای حضور در تیم المپیک 5 زن آمریکا آماده شود. یک تیم آمریکایی به رهبری المپیک 2020 جید کری و جردن چیلز در مسابقات قهرمانی جهان در اوایل این ماه طلا گرفتند.

لی گفت: «من در پاریس در سال 2024 چشم‌انداز دارم و می‌دانم برای رسیدن به آن چه باید بکنم. من مشتاقانه منتظرم که آستین‌هایم را بالا بزنم و کار را انجام دهم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سارایوو آلوده ترین شهر جهان را رتبه بندی کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آمار شرکت فناوری کیفیت …