قاضی چهار مورد از 11 اتهام تجاوز جنسی علیه هاروی واینستین را رد کرد | هاروی واینستین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک قاضی لس آنجلس چهار مورد از 11 اتهام تجاوز جنسی علیه هاروی واینستین را پس از اینکه دادستان ها اعلام کردند که به اتهامات مربوط به یکی از متهمان وی ادامه نمی دهند، رد کرد.

قاضی دادگاه عالی، لیزا لنچ، دو مورد تجاوز به عنف و دو فقره جبر دهی اجباری را علیه واینستین 70 ساله رد کرد.

این اقدام از زمان بیانیه های آغازین دادگاه سه هفته پیش محتمل به نظر می رسید، زمانی که دادستان ها در بیانیه های افتتاحیه تنها به چهار زن اشاره کردند که واینستین متهم به تجاوز بود و متهمی را که در کیفرخواست به عنوان جین دو 5 معرفی شده بود، کنار گذاشتند.

دادستان ها ابتدا اتهامات را حفظ کردند و احتمال شهادت این زن را باز گذاشتند، در حالی که دفاعیات واینستین به دنبال تصمیم گیری قطعی در مورد این موضوع بود.

دفتر دادستان منطقه لس آنجلس توضیحی در مورد اینکه چرا تصمیم گرفتند این زن را از محاکمه کنار بگذارند، ارائه نکرده است.

اتهامات باقی مانده علیه واینستین که در حال گذراندن محکومیت 23 ساله به دلیل محکومیت در نیویورک است، دو مورد تجاوز جنسی و پنج مورد تجاوز جنسی دیگر است.
او اعتراف به بی گناهی کرده است.

این اقدام در دومین روز شهادت جنیفر سیبل نیوسام، مستندساز و همسر فرماندار کالیفرنیا، گاوین نیوسام، و برجسته‌ترین متهمی که تاکنون در این موضع گرفته است، صورت گرفت.

روز دوشنبه، سیبل نیوسام توضیح داد که چگونه به عنوان یک بازیگر جوان با تهیه کننده هالیوودی برای آنچه که فکر می کرد یک جلسه کاری در اتاق هتل او بود ملاقات کرد. او چندین بار در حالی که با جزئیات تصویری یک تجاوز ادعایی را توصیف می‌کرد که او را با “شرم شدید” پر کرده بود، گریه کرد.

سیبل نیوسام روز سه شنبه با معاینه متقابل تیم دفاعی واینستین روبرو می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

Asda قصد دارد 300 فروشگاه رفاهی جدید در بریتانیا ایجاد کند و 10000 شغل ایجاد کند | آسدا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، Asda در حال برنامه ریزی …