دومین دستگیری پس از ضربات چاقو در بدفوردشایر که دو کشته برجای گذاشت | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مرد دومی نیز به ظن قتل دو مرد و تلاش برای قتل سومی پس از یک حمله چاقو در روز یکشنبه در بدفوردشایر دستگیر شد.

پلیس بدفوردشایر گفت مردی حدودا 30 ساله به ظن دو فقره قتل و یک فقره قتل در روز سه شنبه دستگیر شد. این پس از آن صورت گرفت که پلیس روز دوشنبه مرد دیگری را که همچنان در بازداشت به سر می برد، به ظن همین جرایم دستگیر کرد.

پلیس بدفوردشایر گفت که افسران در ساعت 1:18 بامداد روز یکشنبه با یک وسیله نقلیه در جاده مزرعه تیث در هاتون رجیس برخورد کردند.

خدمات اورژانس سه مرد را با جراحات چاقو پیدا کردند – دو نفر در صحنه کشته شدند و نفر سوم در وضعیت وخیم به بیمارستان منتقل شد.

روز دوشنبه، Ch Insp پلیس بدفوردشایر برای تیم پلیس محلی مرکزی، کری برچ، با مشاوران محلی ملاقات کرد تا در مورد رویکرد این نیرو برای مقابله با جرایم چاقو در منطقه بحث کند.

آنتونیا رایان، عضو شورای کارگری، گفت: «ما می‌خواهیم یک بار دیگر چاقوهای ویرانگر در هوتون رجیس را که در ساعات اولیه صبح یکشنبه جان دو مرد را گرفت، اعتراف کنیم.

افکار صمیمانه ما با خانواده ها، دوستان و عزیزان قربانیان در این زمان بسیار دشوار است. ما صمیمانه امیدواریم که مرد جوانی که در بیمارستان بستری است بهبودی کامل پیدا کند و بابت ترومای باورنکردنی که تجربه کرده حمایت شود.

در پایان، مایلیم از خدمات اورژانسی که در محل حادثه حضور داشتند به دلیل کار مداوم خود برای حمایت از همه آسیب دیدگان قدردانی و تشکر کنیم.

برچ افزود: «در حالی که همکاران واحد جرم و جنایت ما تحقیقاتی را برای پیشرفت تحقیقات انجام می‌دهند، ما حضور و گشت‌های خود را در منطقه بسیار افزایش داده‌ایم و اطمینان حاصل کردیم که برای حمایت از مردم و کاهش ترس‌ها پس از این حادثه تکان‌دهنده آماده هستیم.

«سطح خشونت درگیر در این حمله تأثیر عمیقی بر ساکنان سراسر شهر خواهد داشت.

“به عنوان یک تیم پلیس جامعه، وظیفه ما این است که با مردم درگیر شویم و اطمینان خاطری را فراهم کنیم که آنها برای احساس امنیت در چنین زمان های شدیدی نیاز دارند.”

از هر کسی که اطلاعاتی در اختیار دارد که می‌تواند به تحقیقات کمک کند، خواسته می‌شود با 101 تماس بگیرد یا به نقل از Operation Crux به صورت آنلاین گزارش دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

انگلیس در بازی کینه پسااستعماری توسط مهاجم نامرئی آمریکا نجات یافت | ایالات متحده آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، آبینندگان تلویزیون مریکا با فرهنگ مردمی …