روری مک‌ایلروی می‌گوید که گرگ نورمن باید از مرحله چپ خارج شود و به‌عنوان رئیس LIV Golf کناره‌گیری کند | سری گلف LIV

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

روری مک ایلروی معتقد است که گرگ نورمن باید از سمت مدیر اجرایی LIV Golf استعفا دهد تا به “بزرگسالان” اجازه دهد تا در مورد صلح در جنگ داخلی گلف مذاکره کنند.

مک ایلروی بزرگترین حامی تورهای تاسیس شده در نبرد آنها با پیست جدا شده توسط عربستان سعودی بوده است، اما اخیراً خواستار ایجاد مصالحه بین جناح های رقیب شده است. با این حال، مک ایلروی معتقد است که اگر نورمن در راس گلف LIV باقی بماند، این امر غیرممکن خواهد بود، که در حال گسترش به برنامه لیگ 14 رویدادی در سال 2023 است.

“من فکر می کنم گرگ باید برود. من فکر می‌کنم که او فقط باید از مرحله چپ خارج شود.» او نشان خود را گذاشته است، اما فکر می‌کنم اکنون زمان مناسبی است که بگوییم این موضوع را از روی زمین برداشته‌اید، اما هیچ‌کس صحبت نمی‌کند مگر اینکه یک بزرگسال در اتاق باشد که واقعاً بتواند نرده‌ها را اصلاح کند.»

LIV Golf هفته گذشته گزارش‌هایی مبنی بر جایگزینی نورمن توسط مارک کینگ، مدیر اجرایی سابق TaylorMade را تکذیب کرد، در حالی که موضوع کوچک پرونده‌های قضایی مختلف نیز وجود دارد که باید قبل از رسیدن به هرگونه مصالحه حل شود. مک ایلروی افزود: «بدیهی است که در حال حاضر دو پرونده قضایی در جریان است. تور PGA در مقابل LIV وجود دارد و بدیهی است که تور جهانی DP در فوریه برگزار می شود. اگر این دو چیز در جریان باشد هیچ اتفاقی نمی‌افتد. در حال حاضر کمی بن بست است.»

جلسه حقوقی فوریه تعیین خواهد کرد که آیا بازیکنان LIV مانند ایان پولتر و لی وست وود می توانند از تور جهانی DP محروم شوند و بنابراین واجد شرایط برای حضور در جام رایدر نیستند. مک‌ایلروی اذعان می‌کند که رابطه‌اش با تعدادی از هم‌تیمی‌های رایدر کاپ به‌دلیل فرار آن‌ها از LIV Golf به‌طور قابل‌توجهی آسیب دیده است و احساس می‌کند که سال آینده نباید در کنار لوک دونالد در رم باشند.

اما مک ایلروی در پاسخ به این سوال که آیا “بخشش” در محیطی که به طور فزاینده قطبی شده امکان پذیر است، گفت: “بله، فکر می کنم به مرور زمان، این می تواند اتفاق بیفتد. بدیهی است که سال بسیار بحث انگیزی در گلف بوده است. بهترین چیز در گلف این است که همه بهترین بازیکنان با هم بازی کنند، و (با) آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد، این اتفاق نمی افتد.

“بنابراین من از بازی زمانی که این اتفاق می افتد می ترسم. این موضوع بحث برانگیز است زیرا دعواهایی در جریان است و مردم از مردم شکایت می کنند. خیلی خیلی کثیف است اگر بتوان همه این مسائل را به یک طریق حل کرد، آنگاه می‌توان به مرحله‌ای رسید که بخشش وجود داشته باشد و مردم بتوانند گفتگو کنند و به نوعی زمینه مشترک یا سازش برسند.

فکر نمی‌کنم (گلف) یک سال دیگر مانند این سال داشته باشد، زیرا همه سروصدا درباره این بود که چه کسی از کشتی می‌پرد، چه کسی کجا می‌رود، چه کسی می‌ماند، چه کسی می‌رود. بخش بسیار کمی از داستان در واقع در مورد گلف بوده است. بنابراین، فکر می‌کنم سال آینده، اگر بتوانیم داستان‌های مربوط به گلف و اتفاقاتی که در زمین می‌افتد را به تصویر بکشیم، این چیز خوبی است.»

LIV Golf از پاسخ به نظرات مک ایلروی خودداری کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اتحادیه اروپا باید از قدرت اقلیمی خود استفاده کند | چشم انداز

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نظرات بیان شده در این مقاله …