انگلیس و نروژ: بازی دوستانه بین المللی فوتبال زنان – زنده | فوتبال زنان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

برخی از تماشای پیشنهادی قبل از بازی:

تیم ها

انگلیس (4-3-3): روباک; لو تیسیه، برایت، گرینوود، چارلز. والش، تون، جیمز؛ پریس، دالی، کلی.

زیرمجموعه ها: Earps، Stanway، Zelem، Morgan، Salmon، Park، Russo، Robinson، MacIver، George.

نروژ (4-3-3): میکالسن; Bjelde، Bergsvand، Harviken، Sønstevold; Naalsund، Engen، Reiten; ایکلند، هاگ، هاوی.

بازیکنان زیرمجموعه: پترسن، لوند، ماانوم، بلکستاد، توریسدوتر، بوی ریسا، اسکوگلند، ایلدهوسوی، لیندباک هورته، ترلند، یوسندال، ساویک.

ترکیب اصلی انگلیس در زیر آمده است، لورن جیمز شروع می‌کند، مایا لو تیسیر از منچستریونایتد اولین بازی خود را در دفاع و الی روباک در دروازه انجام می‌دهد. بت مید امشب در تیم نیست، زیرا به دلایل خانوادگی زودتر به خانه پرواز کرده است.

مقدمه

انگلیس آخرین بازی خود در سال 2022 را امشب در پیناتار آرنا در جنوب اسپانیا برگزار می کند و یک سال تقویمی را به پایان می رساند که فراتر از همه انتظارات بود. شیرها هنوز تحت هدایت سارینا ویگمن شکست نخورده‌اند و از 19 بازی خود در سال جاری 16 برد و سه تساوی کسب کرده‌اند – روندی که شامل پیروزی خانگی تاریخی در یورو تابستان است.

در حالی که پیروزی دراماتیک وقت اضافه مقابل اسپانیا و سپس آلمان در فینال برای مدت طولانی تری در خاطره ها باقی خواهد ماند، این شکست نروژ در مرحله گروهی بود که برای اولین بار نشان داد که این تیم انگلیس چه توانایی هایی دارد. 8[EIGHT]برد -0 باعث شوک بازی زنان شد – به ویژه در نروژ، جایی که مارتین شودگرن به سرعت دروازه را نشان داد.

جانشین او برای هواداران انگلیس نامی آشناست – هگه ریسه، مربی موقت که پس از جدایی فیل نویل شروع به برداشتن مهره‌ها کرد و همچنین تیم بریتانیا را در المپیک سال گذشته هدایت کرد. ویگمن انتظار دارد امشب با دفاع بسیار محکم‌تری از نروژ روبرو شود و ممکن است این بازی را فرصتی برای استعدادهای نوظهور هجومی انگلیس ببیند تا نشان دهند چه کاری می‌توانند انجام دهند. شروع بازی در ساعت 7 بعدازظهر (GMT) است، اخبار تیم را دنبال کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

فعالان حقوق بشر در اندونزی در حالی که پارلمان رابطه جنسی خارج از ازدواج را ممنوع می کند، دست به اعتراض زدند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، فعالان حقوق بشر در اندونزی پس …