شرکت Moet از «دهه خروشان دهه 20» به عنوان ذخایر غنی شامپاین استقبال می کند | صنعت غذا و نوشیدنی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت سازنده Moët & Chandon، Veuve Clicquot، Krug و Dom Pérignon گفته است که “در حال تمام شدن موجودی بهترین شامپاین های ما” است زیرا ثروتمندان در عصر انحطاط جدید “خروشان دهه 20” هزینه های زیادی را برای کالاهای لوکس خرج می کنند.

بریتانیایی‌های شاغل ممکن است از زمان شروع رکوردها در دهه 1950 بیشترین افت را در استانداردهای زندگی متحمل شده باشند، اما به گفته رئیس بخش شراب‌ها و مشروبات الکلی امپراتوری کالاهای لوکس LVMH، «تقاضای سرکوب‌شده» به دنبال کاهش محدودیت‌های ویروس کرونا باعث شده است که این روند افزایش یابد. در بهترین گاز

مدیر اجرایی Moët Hennessy، Philippe Schaus، گفت که سال 2022 برای شامپاین آن – که از حدود 40 پوند در هر بطری شروع می شود و تا هزاران پوند شروع می شود – “سال شگفت انگیزی” خواهد بود، همانطور که با رو به اتمام بودن موجودی در شبکه زیرزمین های شرکت نشان می دهد. به طول 17 مایل در زیر شهر Epernay در منطقه شامپاین فرانسه کشیده شده است.

ما در حال تمام شدن موجودی بهترین شامپاین هایمان هستیم. شاوس روز سه شنبه در مصاحبه ای در انجمن اقتصاد جدید در سنگاپور به بلومبرگ گفت: همانطور که مردم از کووید بیرون می آیند، تقاضا برای تجمل، لذت و سفر افزایش یافته است.

او گفت که جهش تقاضا به قدری زیاد بوده است که در داخل، شرکت از رونق کنونی به عنوان “دهه خروشان دهه 20” یاد می کند که اشاره ای به رونق اقتصادی یک قرن پیش است.

Schaus – که بخش شراب‌ها و مشروبات الکلی آن شامل ویسکی‌های تک مالت Glenmorangie، ودکا Belvedere و شراب Cloudy Bay نیوزیلند می‌شود – اشاره نکرد که کدام شامپاین‌ها رو به اتمام است یا میزان موجودی آن چقدر کم شده است.

LVMH در آخرین نتایج مالی خود اعلام کرد که “Champagne Maisons” آن “از شتاب بسیار خوبی برخوردار بوده است که فشار بر عرضه را افزایش داده است”. این شرکت که بخشی از مالکیت آن برنارد آرنو، ثروتمندترین فرد فرانسه است و اداره می شود، گفت که رشد به ویژه در اروپا، ایالات متحده و ژاپن قوی بوده و “به واسطه بهبود گردشگری” رهبری شده است. به طور کلی، فروش شامپاین و شراب در 9 ماه اول سال 2022 در مقایسه با سال 2021، 32 درصد افزایش یافته است.

در اوایل سال جاری، آبان نیوز از افزایش فروش شامپاین در بارهای شراب شهر لندن خبر داد، زیرا بانکداران بزرگترین فصل پاداش از قبل از بحران مالی جهانی سال 2008 را جشن گرفتند. این فقط شامپاین نیست که از قفسه ها پرواز می کند. شرکت‌های کالاهای لوکس در سرتاسر جهان اخیراً از فروش پررونق در انواع لباس‌ها و کیف‌های دستی گرفته تا ساعت‌های گران‌قیمت و سوپراسپرت‌ها خبر داده‌اند که رتبه‌های فوق‌ثروتمند را به رکورد بالایی رسانده‌اند.

بر اساس تحقیقات بانک سرمایه گذاری Credit Suisse، اکنون 218200 نفر در کلاس های ” دارایی خالص فوق العاده بالا” (UHNW) با دارایی های بیش از 50 میلیون دلار (43.7 میلیون پوند) رکورددار هستند. این سازمان گفت که در طول بهبودی پس از بیماری همه گیر “تقریباً یک انفجار ثروت” رخ داده است.

LVMH، بزرگترین شرکت کالاهای لوکس جهان که دارای برندهایی از جمله Christian Dior، Stella McCartney، TAG Heuer و جواهرات Bulgari و Tiffany است، ماه گذشته جهش 19 درصدی در فروش سه ماهه سوم را گزارش کرد.

ژان ژاک گویونی، مدیر ارشد مالی LVMH، گفت که رکود اقتصادی در میان مشتریانش «هنوز به شدت به وقوع نپیوسته… اگر هم شده باشد».

دستاوردهای مشابهی در این بخش مشاهده شده است. کرینگ که مالک Gucci، Balenciaga و Bottega Veneta است، افزایش 14 درصدی در فروش سه ماهه سوم خود را گزارش کرد.

هرمس که قیمت کیف‌های بیرکین آن ده‌ها هزار پوند است، جهش 24 درصدی در فروش را در مقایسه با انتظارات تحلیلگران 15 درصدی گزارش کرد. مدیر مالی این شرکت، اریک دو هالگوئت، گفت: “در حال حاضر، ما هیچ نشانه ای از کاهش رشد در هیچ یک از بازارهای خود نمی بینیم.”

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که رونق کالاهای لوکس احتمالاً ادامه خواهد داشت زیرا افراد ثروتمند 2.52 تریلیون پوندی را که در طول همه‌گیری پس‌انداز کرده بودند، خرج می‌کنند.

بر اساس گزارش تحلیلگران Bain & Company و اتحادیه صنعت تولیدکنندگان کالاهای لوکس ایتالیایی Altagamma، انتظار می رود صنعت جهانی کالاهای لوکس در سال جاری به فروش کل 1.22 تریلیون پوند دست یابد که افزایشی 21 درصدی نسبت به سال 2021 نشان می دهد.

در این گزارش که روز سه‌شنبه منتشر شد، آمده است که این بخش «حتی در مواجهه با آشفتگی‌های اقتصادی کنونی، در سال آینده و برای بقیه دهه تا سال 2030 آماده رشد بیشتر است».

این سازمان گفت که انتظار می رود این رونق ناشی از “نگرش زودرس تر جوانان نسبت به تجمل” باشد.

در سال‌های آینده، هزینه‌های Gen Z و Gen Alpha قرار است تا سال 2030 سه برابر سریع‌تر از سایر نسل‌ها رشد کند و یک سوم بازار را تشکیل دهد.

این امر تا حدی ناشی از نگرش زودهنگام تر نسبت به تجملات است، زیرا مصرف کنندگان Gen Z حدود سه تا پنج سال زودتر از نسل هزاره (در سن 15 سالگی، در مقابل 18 تا 20 سالگی) شروع به خرید اقلام لوکس کردند و ژن آلفا انتظار داشت. رفتار مشابهی داشته باشد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دیکشنری مریام وبستر می گوید که گاز لایت کلمه سال است اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، “Gaslighting” – ذهن دستکاری، به …