اولین آزمایش انگلیس با پاکستان ممکن است به دلیل ناآرامی های سیاسی به کراچی منتقل شود | تیم کریکت انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اولین آزمایش انگلیس در پاکستان به مدت 17 سال ممکن است برای انتقال دیرهنگام از راولپندی به کراچی در پاسخ به ناآرامی های سیاسی در این کشور تنظیم شود.

سوء قصد اخیر به عمران خان، نخست وزیر سابق، منجر به راهپیمایی احتمالی اعتراضی هواداران حزب تحریک انصاف در این ماه به اسلام آباد شد. با توجه به اینکه هر دو تیم قرار است در پایتخت مستقر شوند، زمانی که اولین آزمون در شهر همسایه راولپندی از 1 دسامبر برگزار می شود، تغییر در نظر گرفته شده است.

این طرح پشتیبان مطابق با تاریخ های توافق شده دیدار تاریخی سه آزمایشی است اما اولین آزمایش در استادیوم ملی کراچی انجام می شود. بنابراین زمین میزبان افتتاحیه سری و پایانی آن خواهد بود و دومین آزمایش در مولتان تحت تأثیر قرار نگرفت.

تیم آزمون انگلیس قرار است در 26 نوامبر پس از یک اردوی آموزشی در امارات متحده عربی به پاکستان پرواز کند و تصمیم نهایی در مورد مکان اولین آزمایش – و بنابراین بندر ورودی آنها – توسط کریکت بورد پاکستان گرفته شود. در روزهای پیش رو.

تلاش برای جان باختن خان توجه بازیکنان انگلیس را در هفته گذشته قبل از دومین سفر آنها به این کشور در زمستان امسال جلب کرد و از رگ دیکاسون، مشاور امنیتی هیئت کریکت انگلستان و ولز اطمینان حاصل خواهد شد.

سردار آزمون، بن استوکس، قبل از پیروزی نهایی انگلیس در T20 جهانی در برابر پاکستان در ملبورن در روز یکشنبه، گفت: “آنچه اتفاق افتاد کمی شوکه کننده بود، اما رگ در آنجا حضور داشت.

او سال‌هاست که مرد اصلی امنیت انگلیس بوده است و به نظر من بهترین مرد برای ارزیابی وضعیت است. هرچه که رگ با آن برگردد، بازیکنان و افراد حاضر در آن تور 100% به او اعتماد دارند زیرا او مردی است که به زندگی خود اعتماد دارید.”

سخنگوی کریکت انگلستان و ولز به آبان نیوز گفت که هیئت حاکمه همچنان در حال کار بر روی برنامه سفر اولیه است اما با مشورت PCB به نظارت بر وضعیت ادامه خواهد داد.

هنوز هیچ پیشنهادی مبنی بر اینکه تور کلی مورد تردید است، وجود ندارد، با این حال، با بازی اخیر Twenty20 – مجموعه‌ای که انگلیس با نتیجه 4-3 پیروز شد – به طور گسترده به عنوان موفقیت‌آمیز اعلام شد و بانک مرکزی اروپا مایل به جلوگیری از تکرار تندی است که پس از خروج اخیر رخ داد. سال از تورهای هر دو تیم مردان و زنان.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

یک نماینده سابق کنگره به پولشویی بیش از 50 میلیون دلار با ونزوئلا متهم شد | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک نماینده سابق کنگره میامی …